Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Kup sobie kilka klipsów do tapicerki bo lubią się połamać
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie słuchaj tych cwaniaków bierz 200 - 250PLN
  3. Gibons nie cygań i tak Ci nie sprzeda To jego pierwsza i jedyna miłość, i choćby miał zajeździć na śmierć to nie sprzeda
  4. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267799-korozja-blotnikow/page-5 post 91 Oryginalnie te listwy są mocowane na kołkach i taśmie dwustronnej (liftowe błotniki mają otwory) trzeba te kołki wyciąć i przylepić na samą taśmę, ja dodatkowo podkleiłem klejem do szyb Zderzak był w innym kolorze znajomy lakiernik mi lakierował, do zderzaka potrzeba osłonę od spodu (w zwykłym ma inne kształty). Reszta zależy jaki zderzak kupisz jeśli bedzie kompletny to nic więcej, jeśli kupisz golasa to trzeba kratki do halogenów i taki plastik się to nazywa cięgło taśmowe choć ani na cięgło ani na taśmę to nie wygląda Spis części jest tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur/ Jutro strzelę może jakieś fotki, muszę pożyczyć aparat bo moja lustrzanka się ................... Lotkę znalazłem na początku grudnia na ebayu ale niestety do dziś nie doszła do mnie, także nie wiem czy nie będę musiał szukać od nowa Robiłem testy na pustej (nowej) obwodnicy Lublina, aż mi się awaryjne powłączały
  5. A gdzie Ty chłopaku jesteś że tam tak zielono? Na Słowację zima nie przyszła
  6. Prorok czy jak właśnie wróciłem z przejażdżki Różnica jest, to nie podlega dyskusji ale mam założone nowe klocki więc na razie czuć że to jeszcze nie to, jak się dotrą powinno być jeszcze lepiej Ogólnie rzecz biorąc klient zadowolony choć nie obyło się wczoraj bez problemów przy zakładaniu tyłu Dwie godziny potem doszedłem gdzie jest problem i dalej poszło jak z płatka
  7. To kodowanie jest dla A3 ale możesz spróbować, wedle tego co jest napisane po deaktywacji błąd powinien zniknąć. Spróbuj na razie bez adaptacji ksenonu czy w ogóle zniknie Ci ten błąd.
  8. Musisz wyłączyć to ustawienie http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A3_%288P%29_Headlight_Aim_Control_%28Xenon_Plus%29#Channel_010:_Tourist_Solution
  9. Po dwu dniowej ciężkiej walce (z problemami) on board zawitały hebeliki od S4 Przy okazji kilka innych pierdółek zrobionych. Zabezpieczone nadkola i błotniki zamontowane osłony błotnika No i oczywiście hebelki Założyłem też zderzaczek na przód S-line ale chwilowo fotek brak bo już mi wczoraj padł telefoniksofon zrobię jakąś sesyjkę przy okazji
  10. No i oby tak dalej, w końcu wywalić tyle kasy to musi być OK
  11. ciekawe kiedy wprowadzą podatek od podatku :facepalm: :facepalm:
  12. Mniej więcej taka sama procedura
  13. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W ASO cena koło 105 zł ewentualnie na aledrogo za 110 zł http://allegro.pl/nowa-oryg-kratka-zderzaka-audi-a4-b8-s-line-i4935889572.html
  14. Tak jak gadaliśmy coś Ci kradnie prąd to nie podlega wątpliwości kwestia co? Moim zdaniem złodziej siedzi w tej Twojej mało oryginalnej instalce haka. Ja na Twoim miejscu wypiął bym na razie ten badziew, wykodował żeby błędów nie waliło i pojeździł kilka dni, a jak nie to może nowe aku jest źle zakodowane, nie wiem te okolice
  15. A ktoś komuś broni zmienić na 3 strefową ?
  16. No to sie sąsiad nie popisał Ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło będziesz miał po raz drugi MOD na zderzak a może RSik??
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak lampki są te same
  18. No szkoda, ale akumulatora też szkoda uwierz mi kolego jest wielka różnica w tych 15 minutach spokojnie można kawę lub browca wypić
  19. Jest możliwośc przestawienia radia do 30 minut spróbuję poszukać jak ja to robiłem Znalazłem Zielone menu - MAIN - ONOFTIMER - wybrać STANDBY DELAY (Min) - ustawic suwakiem, standardowo jest 15 min max mozna ustawić 30min
  20. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki sowiq ale mój MCE niestety nie ogarnia QQ1 a nie bardzo mi się chce go zmieniać Możesz się podłączyc do lampki w podsufitce i będziesz miał regulację pokrętłem przy włączniku świateł
  21. Poleciało na maila
  22. Macie Jak chcesz to Ci mogę na maila wysłać
  23. No chłopaki strasznie kleli ten moduł, zawsze z nim jakieś problemy
  24. Dobre masz wrażenie dziś w Lublinie PB95 Leclerc - 4.29 Carrefour - 4,27
  25. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wygląda to na zwykłą stal. Tuleje są na wierzchu zaokrąglone i dociskane czymś w rodzaju "korony" ze stalowej blachy. Gdzieś tam przebijają się złoto-brązowe krople zaschniętego smaru. Ogólnie rzecz biorąc smarowanie tulei nie wiele pomaga, myślę że wazeliną techniczna na pewno nie zaszkodzi. Zwykle jak wirnik jest na tulejach to jak już zaczyna hałasować to smarowanie pomaga na krótko albo wcale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.