Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Fotele manulane, jestem jedynym kierowcą więc zdają egzamin. Co do cześci, na aledrogo też troche wydałem $$, bardziej chodziło mi o pomysł na moda zaczerpniety od Was i szybka realizacja. Ramki zegarów w piano No i o wiele lepiej choc brakuje wedle mnie chromów typowych dla A5, no ale ja mam świra na punkcie chromów wiec może dlatego sama szybka nie wystarczy obudowa przednia licznika też
  2. no porobione prawie wszystko, wstydzić już nie ma się czego, tylko automatycznie powstaje jeden problem Czym Ty się teraz będziesz chwalił jak mody juz porobione???? Białaś ładniusi, bezawaryjności
  3. No wiesz kreda twarda w rękach bachora zrobiła swoje, tragedii nie ma ale co sobie pomarudzę to moje
  4. romco bo te opony są do 240km/h a Ty śmigasz 330 ta swoja rakieta to i popękały
  5. Bo dopiero montowałem nowy bumper i cały przód był przepolerkowany i po prostu wk....ić się można jak trzeba to samo znowu robić A co Ty tak płaczesz nad tym środkiem przeciez jest do jeżdżenia i siedzenia a nie żeby z niego jeść
  6. No cóż człowiek się uczy na błędach ..........tylko dlaczego na swoich
  7. No taka gąbka to ja sobie kiedyś sam w oplu drzwi wypucowałem :facepalm: brud nie chciał zejść a zmywaczkiem bez problemu :facepalm: No cóż lakiernik się cieszył ze mnie straśnie
  8. Bezstresowe wychowanie :facepalm: No cóż poinformowałem sąsiadkę żeby przygotowała papiery z ubezpieczenia, a resztą zajmie się serwis, także maska będzie polerkowana. Na szczęście Holendrzy ubezpieczają się od wszystkiego więc nie powinno byc problemu.
  9. Ja mam u siebie sterownik 4 kanałowy z literką T i wizualizacja chodzi Nie dokładnie wciskasz guziki, komunikat ten pojawia się przy wciśnięciu klawisza CAR potem SETUP. Musisz wcisnąć oba na raz i przytrzymać kilka sekund, czasami zielone nie łapie, nie wiem dlaczego No cóż... Sprawdziłem i masz rację Po kilku próbach udało mi się odpalić zielone menu. Dzięki za pomoc Ostatnio był u mnie kolega z forum z tym samym problemem i właśnie okazało się że kodowanie jest OK tylko paluchamy źle dusił więc od razu skojarzyłem. Cieszę się że mogłem pomóc
  10. No, a tak wygląda dziś moje auto k....wa!!! Dzieci mojej sąsiadki urządziły sobie dzień malowania kredą po chodniku, auto tez zostało przyozdobione Po umyciu niestety okazało się że maska nadaje się do polerowania :facepalm: Why me?? :facepalm: nie mogły sobie wybrac innego samochodu?
  11. No i dobrze chwała Ci za to Nikt nie mówi żeby usuwać, po prostu dość logiczne jest że nawet jeśli mocowania były by te same to raczej elektronika by nie udźwignęła kolorowego fisa.
  12. Ale to wiadomo było od początku, w temacie mowa o wymianie całego licznika
  13. Nie dokładnie wciskasz guziki, komunikat ten pojawia się przy wciśnięciu klawisza CAR potem SETUP. Musisz wcisnąć oba na raz i przytrzymać kilka sekund, czasami zielone nie łapie, nie wiem dlaczego
  14. A płyta nie jest uszkodzona??
  15. Na początek wydłub szkła i zobacz czy styki nie zaśniedziały, czy maty grzania są ok i sprawdź kabelkologię od modułu drzwi do lusterek
  16. Może ktoś ma ochotę się wybrać https://www.facebook.com/events/1403098443319757/
  17. Profesjonalnie ?......chowane ramki?....serio?
  18. Hmmm.....w tym szaleństwie może być metoda
  19. No ale po co? Nie lepiej nie robić z siebie kretyna i wysłać towar?
  20. Nie pasuje trzeba wymieniać zderzak
  21. Zależy jak jest ustawiony czujnik ale ogólnie to zapalają się dość wcześnie, ten typ tak ma
  22. W lusterkach masz problem z obwodem, sprawdź kabelkologię coś gdzieś nie łączy
  23. No zasuwasz przy robocie jak Sperman
  24. No widzisz romco . nawkładałeś tłoków teraz kół nie możesz znaleźć
  25. Ja mam półskórę i jest OK, boczki wyglądają ładnie a dupsko nie zamarza w zimie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.