Treść opublikowana przez andynl
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Fotele manulane, jestem jedynym kierowcą więc zdają egzamin. Co do cześci, na aledrogo też troche wydałem $$, bardziej chodziło mi o pomysł na moda zaczerpniety od Was i szybka realizacja. Ramki zegarów w piano No i o wiele lepiej choc brakuje wedle mnie chromów typowych dla A5, no ale ja mam świra na punkcie chromów wiec może dlatego sama szybka nie wystarczy obudowa przednia licznika też
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
no porobione prawie wszystko, wstydzić już nie ma się czego, tylko automatycznie powstaje jeden problem Czym Ty się teraz będziesz chwalił jak mody juz porobione???? Białaś ładniusi, bezawaryjności
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No wiesz kreda twarda w rękach bachora zrobiła swoje, tragedii nie ma ale co sobie pomarudzę to moje
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
romco bo te opony są do 240km/h a Ty śmigasz 330 ta swoja rakieta to i popękały
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Bo dopiero montowałem nowy bumper i cały przód był przepolerkowany i po prostu wk....ić się można jak trzeba to samo znowu robić A co Ty tak płaczesz nad tym środkiem przeciez jest do jeżdżenia i siedzenia a nie żeby z niego jeść
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No cóż człowiek się uczy na błędach ..........tylko dlaczego na swoich
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No taka gąbka to ja sobie kiedyś sam w oplu drzwi wypucowałem :facepalm: brud nie chciał zejść a zmywaczkiem bez problemu :facepalm: No cóż lakiernik się cieszył ze mnie straśnie
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Bezstresowe wychowanie :facepalm: No cóż poinformowałem sąsiadkę żeby przygotowała papiery z ubezpieczenia, a resztą zajmie się serwis, także maska będzie polerkowana. Na szczęście Holendrzy ubezpieczają się od wszystkiego więc nie powinno byc problemu.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ja mam u siebie sterownik 4 kanałowy z literką T i wizualizacja chodzi Nie dokładnie wciskasz guziki, komunikat ten pojawia się przy wciśnięciu klawisza CAR potem SETUP. Musisz wcisnąć oba na raz i przytrzymać kilka sekund, czasami zielone nie łapie, nie wiem dlaczego No cóż... Sprawdziłem i masz rację Po kilku próbach udało mi się odpalić zielone menu. Dzięki za pomoc Ostatnio był u mnie kolega z forum z tym samym problemem i właśnie okazało się że kodowanie jest OK tylko paluchamy źle dusił więc od razu skojarzyłem. Cieszę się że mogłem pomóc
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No, a tak wygląda dziś moje auto k....wa!!! Dzieci mojej sąsiadki urządziły sobie dzień malowania kredą po chodniku, auto tez zostało przyozdobione Po umyciu niestety okazało się że maska nadaje się do polerowania :facepalm: Why me?? :facepalm: nie mogły sobie wybrac innego samochodu?
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
No i dobrze chwała Ci za to Nikt nie mówi żeby usuwać, po prostu dość logiczne jest że nawet jeśli mocowania były by te same to raczej elektronika by nie udźwignęła kolorowego fisa.
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Ale to wiadomo było od początku, w temacie mowa o wymianie całego licznika
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Nie dokładnie wciskasz guziki, komunikat ten pojawia się przy wciśnięciu klawisza CAR potem SETUP. Musisz wcisnąć oba na raz i przytrzymać kilka sekund, czasami zielone nie łapie, nie wiem dlaczego
-
[b8] Awaria nawigacji MMI 3G
A płyta nie jest uszkodzona??
-
podgrzewanie lusterek A4 B8
Na początek wydłub szkła i zobacz czy styki nie zaśniedziały, czy maty grzania są ok i sprawdź kabelkologię od modułu drzwi do lusterek
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Może ktoś ma ochotę się wybrać https://www.facebook.com/events/1403098443319757/
-
Chowane ramki rejestracyjne
Profesjonalnie ?......chowane ramki?....serio?
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Hmmm.....w tym szaleństwie może być metoda
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
No ale po co? Nie lepiej nie robić z siebie kretyna i wysłać towar?
-
Demontaż tylnego zderzaka oraz dolnego dyfuzora w Audi A4 B8
Nie pasuje trzeba wymieniać zderzak
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Zależy jak jest ustawiony czujnik ale ogólnie to zapalają się dość wcześnie, ten typ tak ma
-
4902 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Plus
W lusterkach masz problem z obwodem, sprawdź kabelkologię coś gdzieś nie łączy
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
No zasuwasz przy robocie jak Sperman
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
No widzisz romco . nawkładałeś tłoków teraz kół nie możesz znaleźć
-
A4 B8 2.0tdi 143ps. Nowe dziecko ;-)
Ja mam półskórę i jest OK, boczki wyglądają ładnie a dupsko nie zamarza w zimie