Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje pierwsze a4 :) / Audi a4 b8 2.7 TDI 2009 sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Już przeszło miesiąc minęło od zakupu ale teraz złapałem chwile czasu na przedstawienie. Wcześniej A3 8P i poprzednie BMW e90.
Tak wiec znowu powrót do Audi
Autko z Polski serwisowane w ASO. Tak więc mam nadzieje, że bardziej pewne.
Przebieg autentyczny 134.8 K (Teraz 137)
Może nie ma navi, skóry ale bardziej zależało mi na znalezieniu dobrej a4 z silnikiem 2.7 niż na MMI

Co jest:
- radio concert
- system Bluetooth
- pompowane i elektrycznie regulowane siedzenie (kierowcy)
- Pełny pakiet oświetlenia wewnętrznego
- Tempomat
- FIS Kolorowy
- felga 17" 225/50
- Kierownica multifukcyjna
- czujnik ciśnienia opon
- podgrzewane lusterka
- klimatronik 2-stref.

- coś tam pewnie jeszcze

PLANY (na początek):
- Podświetlenie tablicy ory. LED -> Zrobione
- Lampy tył LED -> Zrobione
- Halogeny LED -> Zrobione
- przyciemnione tylne szyby -> Zrobione
- kompleksowa Polerka lakieru
- wymiana zestawu naprawczego na zestaw z kołem dojazdowym -> Zrobione

- wymiana lusterek na automatycznie składane z polifta -> Zrobione

Zakodowane:

- jasność diód przy wł. światłach mijania z 9% do 30% -> Zrobione
- test licznika -> Zrobione
- awaryjne tylne światła STOP oraz kierunkowskazy -> Zrobione

- wizualizacja parktronik -> Zrobione

- poziom naładowania akumulatora -> Zrobione

- regulacja intensywności pakietu QQ1 -> Zrobione


w przyszłości może będzie coś więcej ale to już na następny rok

Kilka fot:

Pierwsze oględziny:


20140405_125728.jpg

20140405_125859.jpg


20140405_125908_1.jpg

I po zakupie

20140526_194301_1.jpg

20140619_102319_1.jpg

20140625_153707_1.jpg

Jak coś się będzie zmieniać w miarę czasu będę aktualizował temat

Edytowane przez norek92

Opublikowano

Gratki zakupu,fajny motor szkoda że nie Q ale i bez tego da się jezdzić.Bezawaryjności życzę :wink:

Opublikowano

Gratulacje zakupu , szkoda że nie manual ;p Życzę Bezawaryjności i dużo Radości z jazdy:naughty:

Opublikowano

Bardzo fajna kombinacja 2,7+multi.:thumbup1: Bezawaryjności:)

Opublikowano

to teraz czas na mody ;o)

Opublikowano
  • Autor
to teraz czas na mody ;o)

Odkuruje się troche i będziemy myśleć co dalej :decayed:

Opublikowano

Gratki i ubierać tego golasa:wink:

Opublikowano

Gratulacje i bezawaryjności :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

okazyjnie udało się kupić felgi 16 (praktycznie bez ryski z tak samo prawie nowymi oponami zimowymi) :)

20140918_182920.jpg

od kolegi z forum grom doleciały i czekają na montaż lampy Led

20140919_174608.jpg

doszły też przyciemnione szybki, ledy w drzwiach i chrom halogenów,znaczki s-line (jeszcze trzeba poszukać zderzaków) no i ramka klubowa na razie tylko z tyłu niestety (jedna nie wytrwała podróży)

20140919_174305.jpg

Edytowane przez norek92

Opublikowano

Auto super, życzę wielu modyfikacji.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Niecały miesiąc minął od zakupu i montażu i się długo nie nacieszyłem i nie zdążyłem pochwalić.

Jakiś c**j nie miał chyba zajęcia i na parkingu prawdopodobnie z kopa uszkodził prawe tylne lampy (w błotniku nie do uratowania) w klapie może uda się wypolerować.

A żyby Ci Ch**u upier****li noge!!!

20141028_125059.jpg

Edytowane przez norek92

Opublikowano

No to w pytę Cię h....j załatwił :facepalm: :facepalm: może ta noga co kopnął mu uschnie :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W weekend doleciały składane lusterka z polifta :)

20141125_153500.jpg

Edytowane przez norek92

Opublikowano

Lustra fajna sprawa, przydaje się :) fotochrom też jest?

Opublikowano
  • Autor

nie. podstawa + składanie :) ale i tak się ciesze jak dziecko he

Opublikowano

Zakładaj fotochrom z*********** sprawa, na pewno nie będziesz żałował :)

Opublikowano
  • Autor

Zakładaj fotochrom sprawa, na pewno nie będziesz żałował :)

Nie wiem czy jest sens i będzie działał jak powinien bo szybki są przyciemnione :/

Opublikowano

.........a co maja przyciemniane szybki do zewnetrznych fotochromów :) bedzie ci wszystko działac

Opublikowano
  • Autor

.........a co maja przyciemniane szybki do zewnetrznych fotochromów :) bedzie ci wszystko działac

muszę sprawdzić czy moje lusterka maja w ogóle fotochrom i będę nad tym myślał :)

Jeśli wkłady nie maja fotochromu i jak włożę z fotochromem to trzeba coś jeszcze kodować czy od razu powinno działać?

Edytowane przez norek92

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.