Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana żarówki doświetlania zakrętów (polift)


koppara

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy ktoś z Was wymieniał albo wie jak to zrobić? Chodzi mi po głowie wymiana żarówki żółtej halogenowej która siedzi w reflektorze bi-xenon na ledową by świeciła w białym kolorze i żarówki kierunku (żeby już był komplet ledów :). Pytania zatem:

- czy jest w ogóle pomarańczowy led do kierunków?

- jaka żarówka powinna być do doświetlania zakrętów? H11? Czy led będzie efektywny, tzn tak samo jasno świecił?

- jak dostać się do żarówki - czy tylko przez wyjęcie całego reflektora? Jakie śruby odkręcić? jakiś manual ktoś może mi pokrótce przedstawić?

Dzięki z góry :)

Edytowane przez koppara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi mi po głowie wymiana żarówki żółtej halogenowej która siedzi w reflektorze bi-xenon na ledową by świeciła w białym kolorze

W bixenonie żółta żarówka?????

Do halogenów idzie H11 (nie jestem pewien czy poliftowe mają taką samą :eusathink: )

A w ogóle to trzeba to było w dziale elektrycznym napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w POLIFTCIE nie ma doswietlenia zakretów a zarowka to H8 w przeciwmgielnym .

W moim jest doświetlanie, chodzi mi o żarówę widoczną na zdjęciu.

IMG_1797.JPG

IMG_1798.JPG

Wracam do pytania głównego by nie rozwadniać tematu - jak zmienić tę żarówkę, czy trzeba wyjąć cały reflektor? Jeśli tak to czy ktoś mógłby na jakimś obrazku zaznaczyć które śruby okręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nowość :kox: to ja nie wiedział że tam taki bajer jest i zastanawiam się co Ty za bzdury piszesz :facepalm: a tu doświetlenie w Bixie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak wie ktoś jaka to żarówa i jak ją wyłuskać? z oględzin wynika że dłoń ma za mało stawów by ją wyjąć bez wykręcania całej lampy, tylko teraz co poodkręcać by mi przypadkiem nie spadł silnik na podłogę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...