Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur


sadowiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów!

Przyszedł i czas na mnie:)

Przez ostatnie 4 lata jeździłem saabem 9-3 z 2004 roku 2,2 TID w sedanie, i teraz postanowiłem zmienić na audi. (Choć saaba bardzo polecam)

Wybór padł na B8. Sam się wybrałem do Kolonii w Niemczech by wyrwać od poprzedniego właściciela taki stateczek

27_12.jpg

27_4.jpg

27_6.jpg

27_8.jpg

ZDJĘCIA PODMIENIĘ GDY TYLKO ZROBIĘ LEPSZE

Auto z grudnia 2010 a pierwsza rejestracja w 2011. Przelot 158000 km w kolorze LZ7H.

Silnik oczywiście 170 km z napędem Quattro i manualną skrzynią biegów i w pakiecie S-line wewnątrz i s-line Exterieur na zewnątrz.

Z wyposażenia tak na szybko co mi się rzuciło w oczy to:

Biksenon skrętny i ledy

Ledy Tył

Navi MMI 3G LOW ze slotami SD

Szyberdach oczywiście elektryczny

Kolorowy FIS

Fotele tkaninowo-skórzane Sprint

System nagłośnienia Bang & Olufsen

Zawieszenie 1bv

Bluetooth

Kierownica multifunkcyjna

Tempomat

Parktronic tył i przód z wizualizacją

Lusterko wew. (fotochrom + kompas)

System Start & Stop

Klimatronic

4 x elektryczne szyby

Podłokietniki

Grzane lusterka

Coming leaving home

Ledowe oświetlenie wnętrza

Elektrycznie Otwierana - Kluczyk lub Przycisk

Brak Oznaczenia Pojemności i Modelu

isofix

Wskaźnik kontroli ciśnienia w oponach

To tak na bieżąco co udało mi się ustalić jeśli chodzi o wyposażenie które pewnie jest troszkę bogatsze ale powoli wszystko znajdę.

Na początek muszę wgrać polskie menu do MMI i wrzucić felgi by ten S-line wyglądał tak jak powinien, a później będę dalej modował.

Więc czekam na propozycje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny sedanik,super wypasik,witamy kolejną b8 na podlasiu,bezawaryjności kolego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wózek:decayed: Koła koniecznie zmień bo te są kupiaste strasznie.

Bezawaryjności życzę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sedanik :naughty::naughty: wydech na 2 kominy ,fela 19 no i program :wink::decayed: graty autka :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o felgi to prowadzę pilne poszukiwania.

program może i tak choć ciekawi mnie jak osprzęt silnika będzie się zachowywał za jakieś 60-80 tys km od wgrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe autko. bardzo fajne wyposażenie :wink: wiele radości z prowadzenia i bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi koniecznie do zmiany! rób program, auto odzyska drugą młodość. ja żałuję, że zrobiłem program.. tak późno :decayed: mam w A5 ten sam silnik, tylko FWD. po programie 210 koni i 430 niutonów :naughty: od czasu programu zrobiłem już 30 tys km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nią interesowałem by kupić. Ale jakoś nie do końca mnie przekonała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ! kolor ten sam masz co ja :) wyposazenie prawie tez to samo jak i silnik tylko ty Q czekam na fajne mody odnosnie felgi i programu bede juz mial jakis podglad :wink: auto :audi: na mega plus:thumbup1: bezawaryjnosci i niech dobrze sluzy. Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawidg2

Dlaczego Cię nie przekonała?

Możecie kogoś polecić na podlasiu lub w okolicach Warszawy kto wyrywa polskie menu do tego MMI 3g LOW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzając na AutoDNA wyglądała na zaniedbaną chyba. Mogę się mylić bo trochę aut sprawdzałem. I główny powód chciałem z mniejszym przebiegiem auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I muszę przyznać że się mylisz.

Ja miałem nagrane cztery w nimczech i ta była najlepsza. Obejrzałem wszystkie. Ta była od Niemca z komisu, niepucowana, niepolerowana, auto takie jak poprzedni właściciel skończył jeździć takie stało. W aucie nie widać jakiegokolwiek zaniedbania a wręcz przeciwnie bo jest naprawdę fajnie utrzymana. Przebiegu się nie bałem ponieważ nie zamierzam robić jakiś ogromnych ilości kilometrów a wolałem auto troszkę nowsze niż z małym przebiegiem i starsze bo chce te 4 lata pojeździć. A jeśli jeszcze chodzi o te zakupy na zachodzie to kilkanaście razy uczestniczyłem przy zakupach aut od tych Naszych sąsiadów bliższych, dalszych i sądzę że komisy prowadzone przez Turków powinniśmy omijać z daleka, gdyż tam prawie wszystkie auta są prześliczne i małymi przebiegami (tam powinna zapalić się nam taka lampka nad głową) a również coraz częściej są po naprawach blacharskich (często auta jadą lawetami na wschód, tam są naprawiane i wracają do turasów do komisu) , holendrzy jak się mawia lubią coś "puknąć" (a to książka gdzieś zginęła), kilometry też jakby nie adekwatne do stanu a francuz to znowu poobcierany. Moim zdaniem jeśli auto to albo od prawdziwego Niemca lub Belga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w Athlonie.

Widocznie masz inne auto na myśli.

A znalazłeś coś dla siebie? Jesli można zapytać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może, ale wygląda tak samo i felgi te same.

Znalazłem, ale problemy z dokumentami ale w przyszłym tyg ma już być ok i pojadę po nie.

Jak się jeździ na tym 1bv bo u mnie też takie zawieszenie, tylko że w tym moim 19 calowe koła więc pewnie całkiem inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawidg2

Dlaczego Cię nie przekonała?

Możecie kogoś polecić na podlasiu lub w okolicach Warszawy kto wyrywa polskie menu do tego MMI 3g LOW?

Co do pl menu w łomży chłopaki Ci wgrają-http://www.uczymyautapolskiego.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...