Treść opublikowana przez andynl
-
B8 TrOOOOp
Wygląda super mi się podoba
-
B8 TrOOOOp
A to da się bez problemu rozebrać tylko to jakoś tak dziwnie tam jest pozaczepiane, zeszło mi się ze 20 minut ale ściągnąłem, już nie pamiętam dokładnie jak to ściągałem ale chyba miałem więcej farta niż wiedzy w tym temacie
-
B8 TrOOOOp
Jeśli mówisz o tym trójkątnym plastiku to da się go ściągnąć problem w tym że trzeba rozpiąć tę grubaśną sprężyne na zawiasie lusterka, jak na razie ja na tym poległem, musze pogadać z kumplem on ma warsztat może jakiś ściągacz ma lub coś w tym stylu:facepalm:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
autorowi się pewnie nie chce bo za dużo wymodził i musiał by książkę napisać
-
[ALL B8] 2.7 V6 Tdi Multi :)
Autko całkiem ładne i dużo do modzenia jeszcze Życze wielu bezproblemowych kilosów:decayed: i dawaj więcej fotek:wink:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Carservice nie garaż Nie zauważyłem na zdjęciu W Holandii byłem zaskoczony w jakich nietypowych miejscach w ścisłym centrum miast są serwisy samochodowe. Nie zauważyłeś bo to drugi wjazd do servisu (tutaj stoją samochody nie jeżdżące/uszkodzone, lub oczekujące na szybką naprawę) pierwszy jest obok z szyldem i tam stoi kilka podnośników. Wiesz kraj jest 3x mniejszy od PL a jest prawie 17mln. ludzi więc gdzieś to trzeba wcisnąć. Najgorzej jest w Rotterdamie kamienice wysokie i bardzo wąskie także klatka schodowa prawie pionowa. Gdy ktoś zachoruje i trzeba go zabrać do szpitala na noszach to zwykle przyjeżdża straż pożarna i wyciągają delikwenta przez okno:facepalm: Zwykle jak dzwonisz na 112 to najpierw zjawia się policja potem karetka i straż, także jak zdarzy Ci się zachorować to po cichu się nie da bo od razu masz dyskotekę pod oknem:facepalm: ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- To i tak lepiej niż widok na okna sąsiada:grin:zwłaszcza gdy sąsiad w ogóle nie przypomina sexownej brunetki:decayed:a raczej jakiś ugly turkey:facepalm: ---------- Post dopisany 08-03-2014 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 12:54 ---------- Mój samochód mnie chyba nie lubi:naughty:
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
albo zamienili stronami może ?
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
Nie chrom zostawiam, jestem maniakiem chromu:banan: poza tym bardzo ładnie się komponuje z chromowaną ramką od środkowej kratki nawiewu. Wydaje mi się że z malowanym chromem było by zbyt ciemne to wszystko, a tak delikatny chrom troszkę to wszystko rozjaśni:decayed:
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
Jakby kogoś interesowało to tę ramkę od A5 można bez problemu rozłożyć na części pierwsze:decayed: Bardzo ułatwia sprawę do lakierowania i jak ktoś nie lubi chromu to można go wywalić aczkolwiek powstaje wtedy totalna dziura:shock3: także jeśli już to chyba lepiej chromik po prostu polakierować Jeszcze nie wiem jak i czym to posklejam z powrotem ale coś się wymyśli:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
W pierwszym poście masz napisane jak włączyć w zielonym menu więc wyłączyć będzie odwrotnie. Czy będą świecić nie mam pojęcia musisz sobie sam przetestować
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No to skończyły mi się pomysły w tym temacie, jedyne co mi do głowy przychodzi że gdzieś jest coś źle podłączone, a z drugiej strony nie ma błędów więc:kwasny:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nie mam pojęcia, sprawdź błędy najpierw
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Zrób Auto Scan na VCDS to Ci znajdzie wszystkie błędy, albo możesz wejść w 09-Cent.Elect. - Fault codes - 02 ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ---------- Sprawdziłem u siebie w aucie DARK gaśnie, regulacja przy zapalonym silniku a także możliwe regulowanie podczas jazdy
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Im chyba chodziło o fotki już na aucie:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No to ja nie wiem:facepalm: ciekawa zagwozdka. A błędów żadnych Ci nie wali?
-
Jakie Końcówki wydechu
U mnie na rurach nie było żadnego rantu i końcówki weszły bez problemu, no ale ja mam 2.0 benzynke TFSI Tak wyglądała u mnie rurka Może u Ciebie było coś już przerabiane np. wspawane końcówki? Z tego co wiem to do benzynki są inne końcówki niż do diesla. Jaką średnice ma ta rura?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
eee ja u siebie mogę regulować na zapalonym silniku, tylko chyba w trakcie jazdy się nie daje ale już dokładnie nie pamiętam. Sam rezałeś podświetlenie?
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Dekory fajna sprawa:decayed:ja właśnie czekam na przesyłkę z moim brakującym drewienkiem, 3 tygodnie pisania maili z do ASO w niemczech ale się udało:banan:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A to ciekawe, u mnie na DARK gasną całkiem a potem o każdą kreskę wyżej się rozjaśniają, może z podłączeniem masz coś nie tak?
-
B8 TrOOOOp
Wydaje mi się że lakierowanie nie powinno zaszkodzić, tym bardziej że przed lakierowaniem musisz zmatować więc teoretycznie powłoka lakiernicza robi się cieńsza. No ale na 100% pewien nie jestem:decayed:
-
Spotkania na drodze
To ja dzisiaj tam przelatywałem w tej godzinie ciemny granat i cb na środku klapy. Pozdrawiam Jak ja to napisałem SB czyli na pewno to Ty byłeś dokładnie ja o tej godzince czasami tam przelatuje ale nie zawsze mam cb na klapie Ja CB trzymam zwykle w środku a antenę na klapie no ale jak kto woli:grin:
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Ja ACC uruchomiłem po 11 miesiacach takze rózne *&^%$# przechodziłem Nie ja nie mam tyle cierpliwości po prostu sobie daruję temat:wink: powodzenia:decayed:
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Kurcze ja się zastanawiałem nad tym modem ale jak tu teraz czytam to mi się odechciało:facepalm:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ha ha ha wiem mieszkałem tam kiedyś, wolę Holandię nawet z radarami:wink:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Carservice nie garaż ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- moglo byc gorzej .... Belgia to jak Rosja, to nie kraj to stan umysłu:wink: