Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] 2.7 V6 Tdi Multi :)


Radek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) To moje pierwsze A4, wcześniej były autka z rodziny Opla między innymi Bertona 2.0 turbo. Teraz natomiast mam do czynienia z zupełnie innym samochodem :) Autko posiadam od czerwca 2013 r i pewne małe mody już powstały, ale bardzo skromne :) zobaczymy co będzie dalej...

Z wyposażenia pewnie podobnie jak w większości Audi...bez szału:

Multitronic

Multifunkcyjna kierownica obszyta perforowaną skóra

Navi

Climatronic

Parktronic

Lampy Bi-xenon ( dołożyłem)

itp :P

Plany?! Są:

jeszcze nie sprecyzowane, bo albo będzie na lato 18" opona 245/40 albo pójdę o 5 kroków dalej :P i założę 19" i gleba ok -35/30

Wszelkie kwestie dotyczące felg i zawiasu na lato bardzo mile widziane, porady, sugestie i argumenty :)

Serdecznie pozdrawiam Radek

Kilka zdjęć ciekawy jestem Waszego zdania i oczywiście wszelkie porady mile widziane :) :

IMG_1816_fo.jpg

IMG_1779.jpg

IMG_1846_forum.jpg

IMG_2051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko całkiem ładne i dużo do modzenia jeszcze :decayed:

Życze wielu bezproblemowych kilosów:decayed: i dawaj więcej fotek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakś gleba to polecam Eibach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje auta:wink:

Fajny kolorek, powodzenia w modach.

Ja by się jednak zatrzymał na 18-tkach:whistling:

Ożesz w mord.... to Twoje jest to mniejsze ... kolor Metalik ? :polew:

A już myślałem że to duże ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna jest :good: nie chcesz wysłać fotki do klubowego kalendarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta PT47 tez twoja?:decayed:

Fajna kombinacja do komfortowego przemieszczania się:wink: Czujniki parkowania z przodu:naughty: Jaki to kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling: kolorek,silniczek no i numerki rejestracyjne:decayed:.Bezawaryjności i szerokości życzę:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna jest :good: nie chcesz wysłać fotki do klubowego kalendarza?

dzięki za miłe słowa, jeśli ktoś uzna, że auto nadaje się do kalendarza to ja nie widzę żądnych przeszkód :)

Jeśli chodzi o kolorek to jeszcze nie sprawdziłem, ale rzeczywiście na żywo robi wrażenie w słońcu :)

Może macie jakieś pomysły co do felg...18" i 19" ja mam pewne pomysły, ale nie potrafię się zdecydować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki autka :gicior: jak zobaczyłem fotki to pomyślałem żeby coś poleciało do kalendarza :wink:

Gdzieś chyba widziałem ostatnio to autko :eusathink:bo faktycznie nr rej wpada w oko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki autka :gicior: jak zobaczyłem fotki to pomyślałem żeby coś poleciało do kalendarza :wink:

Gdzieś chyba widziałem ostatnio to autko :eusathink:bo faktycznie nr rej wpada w oko :decayed:

a jak mam zgłosić zdjęcia do kalendarza :D?! to pewnie musi odpowiednia osoba chcieć zdjęcia umieścić w nim :D

rejestracja załatwiona po znajomości :) końcówka to moje inicjały :)

A co do 13.03. złapały mnie psy za przyciemnione przednie szyby :) dowód zabrały, ale szyby nadal są czarne jak były :) zaświadczenie już ogarnąłem i w poniedziałek odbieram dowód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna jest :good: nie chcesz wysłać fotki do klubowego kalendarza?

dzięki za miłe słowa, jeśli ktoś uzna, że auto nadaje się do kalendarza to ja nie widzę żądnych przeszkód :)

Jeśli chodzi o kolorek to jeszcze nie sprawdziłem, ale rzeczywiście na żywo robi wrażenie w słońcu :)

Może macie jakieś pomysły co do felg...18" i 19" ja mam pewne pomysły, ale nie potrafię się zdecydować..

tu masz więcej informacji dot. kalendarza, zapraszam :good:

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/

co do felg to ładuj 19tki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to może wspólnie wybierzemy zdjęcie, które zgłosić do kalendarza :) może się uda w takim razie, aczkolwiek myślę, że jest wiele ciekawszych projektów na forum jak do tej pory :)

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Panowie ważna sprawa...! Powiedzcie coś więcej nt tych sprężyn! i czy przy moim silniku 2.7 TDI mogą być te konkretne sprężyny! ;) muszę iść sprawdzić tabliczkę znamionową do tego, ale możecie się wypowiedzieć na temat tych sprężyn! z góry dziękuję ;)

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 16:43 ----------

zdjęcie poglądowe :) zrobione telefonem także słabo to jeszcze wygląda...ale na żywo powiem szczerze, że powoduje uśmiech na twarzy :)

Co sądzicie? w planach jeszcze kilka małych zmian :)

20140429_195939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są kółka 3SDM, czy jakieś inne DARE, lub coś podobnego? Rozmiar jaki i parametry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek czy te SDM-y maja jakies logo wybite na felach,bo w zeszlym roku kupilem takie same tylko 4x9,5" od kolesia z allegro tez ten model 00.1 i zadnego logo na nich nie ma...na innych modelach feli od 3sdm sa a tu nic...jak jest u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co muszę dokładnie sprawdzić na feldze od wewnątrz jakoś, mam na pewno kapsle 3SDM natomiast felga jest na pewno Ori sprawdzę Ci niedługo :) wiem, że były na allegro jeszcze jakieś inne bardzo podobne i tańsze natomiast jest zauważalna różnica na żywo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...