Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] 2.7 V6 Tdi Multi :)


Radek89

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co muszę dokładnie sprawdzić na feldze od wewnątrz jakoś, mam na pewno kapsle 3SDM natomiast felga jest na pewno Ori sprawdzę Ci niedługo :) wiem, że były na allegro jeszcze jakieś inne bardzo podobne i tańsze natomiast jest zauważalna różnica na żywo...

bylbym wdzieczny jakbys sprawdzil....ja mam od tego goscia co tylko 3sdm sprzedawal z angli ponoc sprowadzane,kapsle tez mam 3sdm-a ale od tylu na felach sa parametry,i made in taiwan i tyle nic o logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co myślę, że masz dobre felgi ja jeszcze nie sprawdzałem, ale oryginalne felgi 3SDM są Angielskie ale mimo wszystko produkowane w Taiwanie czy gdzieś tam jak wszystko z wiadomych przyczyn...sprawdzę dzisiaj i dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej felgi powinna być chyba nieco inna opona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej felgi powinna być chyba nieco inna opona..

z przodu masz rację natomiast to jest auto do jeżdżenia na co dzień i tak ma być może zmienię jeszcze na trochę węższą, ale to za jakiś czas. W tym momencie felga jest bardziej bezpieczna :) tył jest dobrze...ja nie chcę naciągu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, rozumiem.. ale wybrałeś felgę, która żeby pokazywała właściwie swój rozmiar i robiła wow potrzebuje naciągu opony.. to Twoje auto i Tobie ma się podobać, sam mam u siebie opony 255/35/19, ale na ORI feldze. u Ciebie ta felga na 19 cali niestety nie wygląda.. przynajmniej na zdjęciach - takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, rozumiem.. ale wybrałeś felgę, która żeby pokazywała właściwie swój rozmiar i robiła wow potrzebuje naciągu opony.. to Twoje auto i Tobie ma się podobać, sam mam u siebie opony 255/35/19, ale na ORI feldze. u Ciebie ta felga na 19 cali niestety nie wygląda.. przynajmniej na zdjęciach - takie jest moje zdanie

masz rację natomiast rzeczywiście troszkę lepiej wygląda to na żywo :) gdybym zdecydował się na trochę inny samochód typu Sirocco to na pewno robiłbym naciąg tutaj jednak nie chcę już kombinować! na tą chwilę podoba mi się jak jest :)

Co do naciągu nadal jakiegoś mocnego nie ma natomiast już jest opona przód 235/35/19 i wygląda dużo lepiej :)

---------- Post dopisany 11-07-2014 at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 14:21 ----------

Siema panowie mam pytanie oraz prośbę w jednym....ostatnio wyskoczył mi komunikat TPMS i wywala do tego ESP. Powodem mogły być minimalnie skrzywione tarcze, które błyskawicznie zrobiłem i miało być ok natomiast nie jest... błąd wyskakuje nadal i nie mam pojęcia jak dojść i jak go naprawić. W ukrytym menu nawet próbowałem go wyłączyć i nadal to nic nie pomaga..może ktoś się już spotkał z podobnym problemem i mógłby podpowiedzieć co zrobić w tej sytuacji...z góry bardzo dziękuję..:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...