Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. musisz zdjąć tapicerki drzwi i uszczelki okna, pod spodem są wkręty (nie pamietam ile ale chyba 2) wykręcasz i ciągniesz chyba że o czymś jeszcze zapomniałem, dość dawno temu to robiłem
  2. ta kiera jest superowa idealnie przylega do ręki, aż się chce kręcić warta każdego wydanego grosza
  3. A widzisz to ja nie wiedział, no to sprawa prosta kupić wydech od 2TFSI Europa i nowy dyfuzor i będzie ładnie. Ten motorsoundsystem to chyba tylko do diesli jest
  4. Nie da rady, potrzebna licencja i opłaty
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    malik takie montował http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323113-zmiana-ori-zarowek-w-halogenach-na-xenon-look/page-3
  6. andynl odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Stabilizuje napięcie?
  7. Tak jest kierka od Siemiana dziękujemy Siemianowi
  8. Mozliwe że szkło wyskoczyło z zaczepów dlatego nie chodziło, grunt że naprawa udana
  9. masz 2TFSI i masz dwururkę z jednej strony????? a jak Ty to zrobiłeś ?? Audi motorsoudsystem, drogi gips
  10. Patyczkami nie da się dokładnie wyczyścić, a tak wyszorowałem wszystko elegancko. Ciąg kable Długo oczekiwany modzik wpadł dziś do autka manetki i kiera łamana lift Obyło się bez wybitych zębów i błędów wszystko śmiga jak należy
  11. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Aha znaczy się że niczego nie zje......em dzięki pany
  12. że co 700zł to jakaś promocja ? jak dobrze poszukasz to za 400zł kupisz nowe. dokładnie ja dałem cos koło 100€ na ebayu czyli ciut ponad 400zł
  13. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy u was też tak jest że: klakson działa tylko przy włączonej stacyjce??
  14. Dziwne że błędów nie masz na początek sprawdź wszystkie połączenia, kostki, bezpieczniki, w najgorszym wypadku padł silniczek lustra, tylko jak pisałem dziwne że błędów brak
  15. Obsługuje na pewno i temp. też ważna powyżej bodajże 5stC lustra nie włączają się no i oczywiście pokrętło przełącznika ustawione na środeczku
  16. Dobre
  17. Światła przeciwmgielne jako doświetlenie zakrętów (działa tylko w modelu 2008-2012) 09-Cent.Elekt. ---> Coding-07 Long Coding Helper BYTE 4 Bit 0 zmiana z 0 na 1
  18. andynl odpowiedział(a) na Boras27 temat w 2.0TFSI
    No tak własnie myślałem
  19. Wyrzuć po co Ci
  20. cicha woda brzegi rwie karbonów nie chwalę bo to nie mój thing
  21. Na manetce masz mały przełącznik lewo-prawo (znaczek rosnące kreseczki) którym ustawia się czujnik deszczu np. żeby się wycieraczki załączały przy małym deszczu lub dopiero przy dużym, czyli po prostu mówiąc ustawiasz czułość sensora.
  22. andynl odpowiedział(a) na Boras27 temat w 2.0TFSI
    A że niby co to cos ma dawać? robić? zmieniać? dodawać? ...?????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.