Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stabilizator napięcia


ChiPis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu pokazał mi się akumulator na wyświetlaczu i po przeczytaniu błędów wyskoczył regulator napięcia. Regulator wymieniłem, przy okazji sprawdziłen cały alternator i włożyłem do auta. Wszystko znikło ale pojawił się kolejny błąd stabilizator napięcia i centralka dozoru akumulatora.

Jak dobrze kojarzę stabilizator jest przy akumulatorze z lewej strony, i to jest numer: 8K0 959 663

ktoś spotkał się też z takim problemem? Licze się z wymianą tej centralki ale teraz pytanie czy te, różniące się literkami również podejdą? U mnie jest bez literek. Może już warto kupić coś bardziej wypasionego [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzane programem do deskorolek ale lepszego nie mam. Opis bledu stabilizatora mowi ttlko ze: brak lub błedny odczyt. Nic wiecej :/

Akumulator ma z 3 lata na pewno. Jak nie wiecej. Ale na jego dzialanie nie moge narzekac. Trzyma jak diabli. Ladowanie po wymianie regulatora napiecia jest ok. 14.3v bez i przy maksymalnym obciążeniu

45a732cc3ac21955a7d3feb224ab6ecd.jpg

a7c39e9331b526d8048f7809fab2ad9c.jpg

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzane programem do deskorolek ale lepszego nie mam. Opis bledu stabilizatora mowi ttlko ze: brak lub błedny odczyt. Nic wiecej :/

Akumulator ma z 3 lata na pewno. Jak nie wiecej. Ale na jego dzialanie nie moge narzekac. Trzyma jak diabli. Ladowanie po wymianie regulatora napiecia jest ok. 14.3v bez i przy maksymalnym obciążeniu

45a732cc3ac21955a7d3feb224ab6ecd.jpg

a7c39e9331b526d8048f7809fab2ad9c.jpg

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

A możesz pokazać miejsce tego modułu napięcia?? to jest w bagażniku koło akumulatora czy gdzieś po lewej stronie? w avancie w tym samym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemam dostepu do auta. Ten stabilizator jest przy samym akumulatorze przymocowany do wnęki koła.

WRC wymienilem regulator napiecia w alkernatorze. A stabilizatora przy akumulatorze nie wymienialem jeszcze.

Regulator napięcia w alternatorze wymieniłem bo zapalił się akumulator (kontrolka) i wyskoczył błąd. A po wymianie regulatora wyskoczył błąd stabilizatora :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Stabilizator wymieniony, a błąd nadal jest... jakiś pomysł?

Wie ktos w ogole jakie zadanie ma ten stabilizator napięcia?

a629f54ca21ba04f0c54fa64def29913.jpg

560886ed4902e75fbf9ef7402272f279.jpg

ed83a92c0798499dab3ce285e86d6754.jpg

cc004c2b86d849eab57bafb003895c7c.jpg

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłeś na poczekaniu? :D zastanawia mnie dlaczego tak jest. Bo generalnie fis nic nie komunikuje, a jednak błędy są :/ a niechciałbym, żeby auto mi się uwędziło od jakiegoś zwarcia

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie mi jechać na serwis.. niech coś wymyślą

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...