Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arrcio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No to kolejny pomiar
  2. 57.0 % Battery State of Charge (SOC) Ale ten parametr spadł w stosunku do tego co było tydzien temu. Problemów z odpalaniem nie mam.
  3. Adres 19: CAN Gateway (8T0 907 468 T) 12:20:53 Grupa 018: Power Supply (Battery) 14.400 V Battery Voltage 10.5 A Battery Current 11.0*C Battery Temp. (Estimate) 11.0*C Battery Temp. (Ambience) 12:20:53 Grupa 019: Power Supply (Battery) 57.0 % Battery State of Charge (SOC) 70.0 % Battery State (as shown in MMI) 53.0 % Battery Aging (derived fr. Load) 108.0 % Battery Aging (derived fr. Output) 12:20:53 Grupa 020: Power Supply (Battery) 4.4 mOhm Internal Battery Resistance (actual) 3.0 mOhm Internal Battery Resistance (stan.) 21 Ah Battery Capacity (actual/available) 12.60 V Quiescent Voltage No i minął tydzień od ładowania i taki wynik....
  4. Wiem, ale jak na 3 lata użytkowania to chyba nie ma tragedii??
  5. Ciekawe jak długo wytrzyma przy pełnym na mmi.
  6. Po dzisiejszym ładowaniu
  7. Koledzy co o tym myśleć??
  8. Możesz wstawić fotki jak ten zabieg wygląda//.. czy przy tych mrozach wszystko ok?
  9. No to czyli o tym mowa? http://allegro.pl/audi-a4-b8-a6-a5-q5-2-0-tfsi-cdn-pompa-paliwa-i6572956104.html
  10. O tym mówisz?? http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-sterownik-pompy-paliwa-8k0906093c-i5104828167.html
  11. Panowie pomocy bo już brak siły. Dalej wyrzuca ten sam błąd. Czujnik wału, wałka rozrządu, wtryski, odma -wymienione na nowe, przepustnica czyszczona, przepływka czyszczona...nie wiem już co mam zrobić żeby ten problem zniknął. Zostaje mi pompa paliwa może ona jest wadliwa ale wydać 1200zł na chybił trafił....co tu robić ...HELP ME
  12. Ale to świeży temat i nie wiem czy do końca sprawdzony od niecałych dwóch miesięcy są w Lublinnie więc nie wiem jakie opinie...
  13. Pany gdzie solidnie i pewnie mogę wymienić olej w S-tronicu w Lublinie??
  14. Koledzy a ja mam pytanie czy wyrzuca błąd jeżeli cewka jest padnięta/uszkodzona lub przegrzana? bo wpadłem może na pomysł że może cewki są przegrzane i pojawiają się problemy z odpalaniem na ciepłym /gorącym silniku...czy mimo tego że żadnego błędu z cewkami jeszcze nie było to czy nie mogą być przegrzane/../. co Wy na to?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.