-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
No to kolejny pomiar
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
57.0 % Battery State of Charge (SOC) Ale ten parametr spadł w stosunku do tego co było tydzien temu. Problemów z odpalaniem nie mam.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Adres 19: CAN Gateway (8T0 907 468 T) 12:20:53 Grupa 018: Power Supply (Battery) 14.400 V Battery Voltage 10.5 A Battery Current 11.0*C Battery Temp. (Estimate) 11.0*C Battery Temp. (Ambience) 12:20:53 Grupa 019: Power Supply (Battery) 57.0 % Battery State of Charge (SOC) 70.0 % Battery State (as shown in MMI) 53.0 % Battery Aging (derived fr. Load) 108.0 % Battery Aging (derived fr. Output) 12:20:53 Grupa 020: Power Supply (Battery) 4.4 mOhm Internal Battery Resistance (actual) 3.0 mOhm Internal Battery Resistance (stan.) 21 Ah Battery Capacity (actual/available) 12.60 V Quiescent Voltage No i minął tydzień od ładowania i taki wynik....
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Wiem, ale jak na 3 lata użytkowania to chyba nie ma tragedii??
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Ciekawe jak długo wytrzyma przy pełnym na mmi.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Po dzisiejszym ładowaniu
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Koledzy co o tym myśleć??
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
- Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Możesz wstawić fotki jak ten zabieg wygląda//.. czy przy tych mrozach wszystko ok?- 4106 - System zbyt bogata na biegu jałowym
No to czyli o tym mowa? http://allegro.pl/audi-a4-b8-a6-a5-q5-2-0-tfsi-cdn-pompa-paliwa-i6572956104.html- 4106 - System zbyt bogata na biegu jałowym
O tym mówisz?? http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-sterownik-pompy-paliwa-8k0906093c-i5104828167.html- 4106 - System zbyt bogata na biegu jałowym
Panowie pomocy bo już brak siły. Dalej wyrzuca ten sam błąd. Czujnik wału, wałka rozrządu, wtryski, odma -wymienione na nowe, przepustnica czyszczona, przepływka czyszczona...nie wiem już co mam zrobić żeby ten problem zniknął. Zostaje mi pompa paliwa może ona jest wadliwa ale wydać 1200zł na chybił trafił....co tu robić ...HELP ME- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ale to świeży temat i nie wiem czy do końca sprawdzony od niecałych dwóch miesięcy są w Lublinnie więc nie wiem jakie opinie...- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pany gdzie solidnie i pewnie mogę wymienić olej w S-tronicu w Lublinie??- 2.0 TFSI B8 problemy z odpalaniem
Koledzy a ja mam pytanie czy wyrzuca błąd jeżeli cewka jest padnięta/uszkodzona lub przegrzana? bo wpadłem może na pomysł że może cewki są przegrzane i pojawiają się problemy z odpalaniem na ciepłym /gorącym silniku...czy mimo tego że żadnego błędu z cewkami jeszcze nie było to czy nie mogą być przegrzane/../. co Wy na to? - Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
arrcio
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta