Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blow-Off w automacie 211km


Boras27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam instalował ktoś blow-offa w naszych a4 ?? czy ma to jakiś sens może macie jakiś filmik ??? z działaniem tego nie ma bledów ??

Edytowane przez Boras27
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam instalował ktoś blow-offa w naszych a4 ?? czy ma to jakiś sens może macie jakiś filmik ??? z działaniem tego nie ma bledów ??

Witam ,mam zamontowany w 211 KM automat i efekt jest ,błędów brak ,filmiku jeszcze nie nagrywałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam instalował ktoś blow-offa w naszych a4 ?? czy ma to jakiś sens może macie jakiś filmik ??? z działaniem tego nie ma bledów ??

Witam ,mam zamontowany w 211 KM automat i efekt jest ,błędów brak ,filmiku jeszcze nie nagrywałem

Fajnie by było jak bys wrzócił jakis filmik :-) przymierzam sie do zakupu mozesz cos wiecej napisac jaki gdzie kupiłes.

Czy ten z allegro bedzie odpowiedni ?? http://allegro.pl/zawor-upustowy-blow-off-audi-a3-a4-a5-a6-tt-forge-i5411626259.html

lubhttp://allegro.pl/zawor-upustowy-blow-off-seat-audi-skoda-vw-forge-i5275301392.html

Edytowane przez Boras27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiony tylko pytanie jak go załozyc , gdzie bo nic nie widze pod maska żeby można było to włożyć :/ pokaż jakies zdjecie gdzie to zamontować.


A wiec blow off założony nie obeszło sie bez komplikacji ale udało sie działa nie ma błedów.

https://www.youtube.com/watch?v=LsGNafkQ4s4&feature=youtu.be

Edytowane przez Boras27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra !!! .... ale "wiejski tuning" .. jeszcze hydrauliczne zawieszenie i złoty łańcuch ,,,

Hymm, ale pewnie posypia się zaraz komentarze :)...
Wiec odcinam się od nich szybko , bo w tym wszystkim chodzi o właściciela i "rzecz gustu" , mnie osobiście się nie podoba ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że niby co to cos ma dawać? robić? zmieniać? dodawać? ...?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że niby co to cos ma dawać?

Wrrrummmptsfffffff, wrrrrrummmptssfffffff.

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że niby co to cos ma dawać?

Wrrrummmptsfffffff, wrrrrrummmptssfffffff. Tyle ma to dawać.

a nie sssiiiuuuuppp? :D jakoś mi to nie pasuje do samochodu pokroju audi a4, gdyby to był nissan skyline r34 to całkiem co innego, ale tutaj to trochę nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...