Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. coś koło 60€ zapłaciłem Tak to wygląda z drugiej strony --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- No i pozazdrościłem mainowi i też se taki kupiłem wkrótce wykonanie poważnego moda
  2. wiem jeździłem A3ką z taka kierą i elegancko mi się kręciło U mnie zawita taka sama w sierpniu Manetki tez zmieniałeś? Od siemiana brałeś?
  3. Prawy dolny guzik obok pokretla jak wcisniesz to będzie mapa
  4. A bmka wcale nie bita ;-) szpachla z blotnika spadła ze strachu
  5. Zdejmij schowek i sprawdz to się dowiesz czy pasuje, dużo roboty nie ma. W B8 w nagrzewnicy nie ma gumowego korka jest zalane plastikiem i trzeba rozwiercić.
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kabelki od czujnika lubią się urywać
  7. Przetwornica jest przypieta do tych pojemników, wymiana konieczna ponieważ ten prostokatny pierdołek jest płytszy (właśnie pod nim zamontowana jest przetwornica)
  8. Kłamczuch ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zakupiłem przetwornicę Ktoś wie jak to podłączyć? W tej chwili mam z tyłu gniazdo zapalniczki 12V, czy można się pod to podpiąć?
  9. Przed liftem były H11 w lifcie chyba są inne ale nie pamiętam. Radzę kupić sobie cos ala ksenon look a nie LED CREE, Cree daje ładne światło ale niestety halogen niczego nie oświetla bo światło jest krótkie, czy reasumując fajne dla oka ale nie działa. Żarówki ksenon look z odpowiednią ilościa K daczą Ci wygląd i normalne oświetlenie drogi Tu masz temacik http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323113-zmiana-ori-zarowek-w-halogenach-na-xenon-look/
  10. Gratki furacza, fajny wypasik ale jest jeszcze sporo możliwości więc powodzenia w modzeniu u bezawaryjnych kilosów
  11. No jeśli spec Ci sprawdził i mówi że aku jest padaczka to nie sądzę żebyś go zepsuł ustawieniami czegokolwiek, aku po prostu nie trzyma prądu, a skoro mówisz że skala się zwiększa w trakcie jazdy znaczy się że ładowanie masz w porządku. Ewentualnie możesz zrobić skana i zobaczyć czy nie ma błędów. 400€ to trochę cena z kosmosu
  12. A przy wylączonej klimie jest cisza?
  13. Hmmm to mi dali samą tą obudowę a plastikowego klucza niet
  14. U mnie po demontażu powyginały się uszy i latało to jak baba po sklepie na szczęście nie kosztuje wiele
  15. Podjedź sobie do specjalisty niech sprawdzi Ci aku, wskazania na MMI nie są dokładne ale coś w tym może być
  16. No co chcesz? fajny zielony telefon
  17. My wszyscy wiemy Grzesiu że najlepiej byś Grześkowi wcisnął świecące tablice
  18. Któryś kolega miał problem ze szczurem pożeraczem kabli, efekty podobne Stawiam na uszkodzone kable, tyle błędów nie powiązanych ze sobą jest możliwe raczej przy uszkodzeniu instalacji (jakiejkolwiek)
  19. Nowy rekord na forum.. Kłamczuch To jest aktualny rekord ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Śmiało mogę się podpiąć pod tę wypowiedź +2 Prędzej Niemcy przestana to kupować jak Polacy. z całym szacunkiem, ale taka pisownia i stylistyka wypowiedzi co najmniej drażni oczy. Zgadzam się w zupełności. Ja bym się nie podiol :facepalm:
  20. Strasznie limitowane, jak się nie ma znajomości kiedyś było łatwiej
  21. Hohe ty to normalnie zegarmistrzem chyba jesteś, wszystko musi zobaczyć
  22. Gratki furki Sprawdź sobie dokładnie z ta oliwą czy było coś robione, czym wcześniej tym lepiej Plany zacne, na pewno kiera łamana poliftowa by sie przydała i odpowiednie stołki, ale patrząc na Twoją byłą wnioskuję że jak się rozpędzisz to zrobisz z tego ładne wozidełko. Powodzenia w modach i bezawaryjności przede wszystkim
  23. przyczepka pelna oleju i można jechać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.