Treść opublikowana przez andynl
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
coś koło 60€ zapłaciłem Tak to wygląda z drugiej strony --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- No i pozazdrościłem mainowi i też se taki kupiłem wkrótce wykonanie poważnego moda
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
wiem jeździłem A3ką z taka kierą i elegancko mi się kręciło U mnie zawita taka sama w sierpniu Manetki tez zmieniałeś? Od siemiana brałeś?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Prawy dolny guzik obok pokretla jak wcisniesz to będzie mapa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A bmka wcale nie bita ;-) szpachla z blotnika spadła ze strachu
-
Demontaż schowka pasażera
Zdejmij schowek i sprawdz to się dowiesz czy pasuje, dużo roboty nie ma. W B8 w nagrzewnicy nie ma gumowego korka jest zalane plastikiem i trzeba rozwiercić.
-
B8 TrOOOOp
Kabelki od czujnika lubią się urywać
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Przetwornica jest przypieta do tych pojemników, wymiana konieczna ponieważ ten prostokatny pierdołek jest płytszy (właśnie pod nim zamontowana jest przetwornica)
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Kłamczuch ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zakupiłem przetwornicę Ktoś wie jak to podłączyć? W tej chwili mam z tyłu gniazdo zapalniczki 12V, czy można się pod to podpiąć?
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
Przed liftem były H11 w lifcie chyba są inne ale nie pamiętam. Radzę kupić sobie cos ala ksenon look a nie LED CREE, Cree daje ładne światło ale niestety halogen niczego nie oświetla bo światło jest krótkie, czy reasumując fajne dla oka ale nie działa. Żarówki ksenon look z odpowiednią ilościa K daczą Ci wygląd i normalne oświetlenie drogi Tu masz temacik http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323113-zmiana-ori-zarowek-w-halogenach-na-xenon-look/
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
Gratki furacza, fajny wypasik ale jest jeszcze sporo możliwości więc powodzenia w modzeniu u bezawaryjnych kilosów
-
Wskaźnik Poziomu Akumulatora....
No jeśli spec Ci sprawdził i mówi że aku jest padaczka to nie sądzę żebyś go zepsuł ustawieniami czegokolwiek, aku po prostu nie trzyma prądu, a skoro mówisz że skala się zwiększa w trakcie jazdy znaczy się że ładowanie masz w porządku. Ewentualnie możesz zrobić skana i zobaczyć czy nie ma błędów. 400€ to trochę cena z kosmosu
-
Klimatyzacja - dziwny, wkurzający dźwięk
A przy wylączonej klimie jest cisza?
-
Ile kluczyków oryginalnych w B8
Hmmm to mi dali samą tą obudowę a plastikowego klucza niet
-
Osłona zawiasu klapy bagażnika i "płetwa" na dachu.
U mnie po demontażu powyginały się uszy i latało to jak baba po sklepie na szczęście nie kosztuje wiele
-
Wskaźnik Poziomu Akumulatora....
Podjedź sobie do specjalisty niech sprawdzi Ci aku, wskazania na MMI nie są dokładne ale coś w tym może być
-
Strefa Śmiechu
No co chcesz? fajny zielony telefon
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
My wszyscy wiemy Grzesiu że najlepiej byś Grześkowi wcisnął świecące tablice
-
A4 B8 2.0TFSI 180KM ELEKTRONIKA POWOLI WYKAŃCZA WSZYSTKO
Któryś kolega miał problem ze szczurem pożeraczem kabli, efekty podobne Stawiam na uszkodzone kable, tyle błędów nie powiązanych ze sobą jest możliwe raczej przy uszkodzeniu instalacji (jakiejkolwiek)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
od 1.51 sobie obejrzyj
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nowy rekord na forum.. Kłamczuch To jest aktualny rekord ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Śmiało mogę się podpiąć pod tę wypowiedź +2 Prędzej Niemcy przestana to kupować jak Polacy. z całym szacunkiem, ale taka pisownia i stylistyka wypowiedzi co najmniej drażni oczy. Zgadzam się w zupełności. Ja bym się nie podiol :facepalm:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Strasznie limitowane, jak się nie ma znajomości kiedyś było łatwiej
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Hohe ty to normalnie zegarmistrzem chyba jesteś, wszystko musi zobaczyć
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Gratki furki Sprawdź sobie dokładnie z ta oliwą czy było coś robione, czym wcześniej tym lepiej Plany zacne, na pewno kiera łamana poliftowa by sie przydała i odpowiednie stołki, ale patrząc na Twoją byłą wnioskuję że jak się rozpędzisz to zrobisz z tego ładne wozidełko. Powodzenia w modach i bezawaryjności przede wszystkim
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
przyczepka pelna oleju i można jechać.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
1QP (szary kamienny ),