Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Osłona zawiasu klapy bagażnika i "płetwa" na dachu.


dazwid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dwa pytania :D

1. W "B ósemce" po którą jadę jutro brakuje z lewej strony tej plastikowej osłony która osłania zawias klapy bagażnika w sedanie. Mam okazję kupić, ale jest teoretycznie na prawą stronę, ale myślę, że to nie ma znaczenia powinna pasować też na lewą??

2. Samochód ma na dachu antenę, tzw "płetwę rekina", zauważyłem, że niektóre wersje ją mają, a inne nie. Myślałem, że posiadają ją tylko wersje z Navi, ale ten egzemplarz jej nie ma. Właściciel kupił ten samochód w salonie, i powiedział, że od nowości tak już było, że nic nie dokładał. Powiedział, że może to od bluetooth.

Wie ktoś od czego ona jest? Bo jakby była od radia to chyba wszystkie by je miały? :kox:

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. bez problemu mozna dokupić w ASO koszt 22 pln

2. Wszystko zalezy od wyposazenia auta : NAVI telefon webasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. bez problemu mozna dokupić w ASO koszt 22 pln

A znasz może całkiem przypadkiem :whistling: numer tej części? :D


2. Wszystko zalezy od wyposazenia auta : NAVI telefon webasto

Na pewno nie ma NAVI i webasto. Jedynie to właśnie łączenie się z telefonem komórkowym za pomocą bluetooth. U kolegi w A6 C6 który ma bluetooth, to np. jak dostał sms-a to przez głośniki "głos" mu go odczytywał :shock3: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osłonki zawiasów to jakas pomyłka, jak cos większego włożysz do bagażnika co spowoduje wyparci boczka bagażnika to przy zamykaniu zaraz zahaczy osłonka o tapicerkę i sie jej mocowania zrywają. Ja u siebie wymieniałem juz co najmniej trzy razy i teraz po prostu uwazam aby to co jest w bagażniku ne napierało na boczki bo zaraz pęknie osłonka. Ot taki mały bubel w prezencie od Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po demontażu powyginały się uszy i latało to jak baba po sklepie :facepalm: na szczęście nie kosztuje wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...