Treść opublikowana przez andynl
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No jeszcze tył muszę ogarnąć, dziś nie miałem kompa w garażu i nie było jak tłoczków cofnąć
-
Lakierowanie lusterek s stylu s4
http://www.stardustcolors.pl/farba-do-motocykli/421-zestaw-do-motocykli-farba-chrom-candy.html Napisz do tego kolegi on to robił http://a4-klub.pl/index.php?/topic/272493-b8-caga-czarna-perelka-w-avancie-slicznotka-slask/page-2
-
B8 TrOOOOp
A jak Siemian sprzedawał to nie było chętnych tygodniami leżała w dziale sprzedaży
-
B8 TrOOOOp
Wszystkie wykupione na prezenty pod choinkę
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Zarosło tu kurzem, ledwo swój wątek znalazłem Wziąłem się dziś za wymianę łożyska z przodu, efekt taki że nie mogłem odkręcić śrub a bałem się żeby nie poukręcać więc dałem sobie spokój zanim narobie większej szkody niż to warte W zamian odnowiłem tarcze hamulcowe bo brzydaśnie wyglądały
-
Bulgotanie, przelewanie się wody w nagrzewnicy po odpaleniu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Kolego miałem ten sam problem u siebie, byłem 3krotnie w ASO z gwarancją, najpierw powiedzieli mi że odpowietrznik był walnięty, niestety nie pomogło, kolejne 2 wizyty wciskali mi że to nie płyn chłodniczy tylko przy odpalaniu samochodu reguluja się klapy nawiewu stąd ten dźwięk :facepalm: Na chwilę obecną bulgotanie ucichło i do dziś nie wiem co tak na prawde było przyczyną :facepalm:
-
Brak świateł cofania
Komfort masz w bagażniku po prawej stronie (strona pasażera) taka czarna spora skrzynka wisi na ściance
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dareczku puść mi na PW nr. tel to pogadamy na spokojnie Nie wiesz czy do sprzedania chętnie kupię to VWAudi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A tak już całkiem na marginesie Jeździ sobie po Lublinie taki o to pojazd w "burakiem cukrowym" w środku Najczęściej używanym urządzeniem w tym aucie jest klakson, za żadne skarby świata nikogo nie wpuszczę a broń boże ustąpić komuś pierwszeństwa, za to za darmochę opier....lę wszystkich dookoła a później sam wpierd....lę się na trzeciego i też zatrąbię :facepalm: :facepalm: Buractwo pełną gębą, zastanawia mnie tylko kiedy trafi na takiego co w pysk da Panowie gdzie w Lublinie udać się na wymianę łożyska koła ktoś coś może polecić?
-
Dlaczego olej Castrol ma tak złą opinię wśród internautów
Ja widzę że ta nagonka na castrol wynika stąd że co poniektórzy chcąc szkłem tyłek obetrzeć kupowali olej po jakiś szemranych hurtowniach lub innych straganach i tak oto nabywając podróby z różnym efektem końcowym, a potem bo olej do du...y. Poza tym taka gadka że mój silnik brał castrola a motula czy innego nie, powala mnie na łopatki, jeżeli silnik wypluwa lub wypala olej to nie szukajcie w tym winy oleju tylko co jest nie tak z silnikiem, bo zalanie gęstym olejem gównianego silnika poza zapchaniem dziur niczego nie załatwia.
-
Brak świateł cofania
Przewody z lamp idą do komfortu. dziwne że żadnych błędów nie ma, powyjmuj lampy obejrzyj wszystkie połączenia, itd. itp ftyczki przy komforcie
-
B8 TrOOOOp
no i nie rób tego na mrozie bo będzie PAC
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Wchodzisz w sterownik i tam gdzie masz przycisk adaptacje bodajże niżej jest przycisek security code jak to klikniesz otworzy Ci się okno a w dymku/zwijaku powinieneś mieć podpowiedź jaki kod trzeba wpisac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kto ma miernik i wziął by na spota żeby prądu poszukać bo się zgubił?
-
Dlaczego olej Castrol ma tak złą opinię wśród internautów
Tak z ciekawości zapytam. A jak to sprawdzasz i jak często ??? Kolego wystaczy że korek odkręcisz i widać, przy gównianych olejach wszystko spływa breją nigdy na castrolu tego nie miałem
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Kolego do start/stop zrób sobie to kodowanie 09 MCE--->Adaptacja 10 ---. chanel 34 ---> wartośc 28 zmieniamy na 24 odwraca to działanie przycisku SS normalnie masz SS włączony i żeby wyłączyć musisz wcisnąć guzik, po tym kodowaniu jest odwrotnie czyli guzik od razu wali czerwonym a jak chcesz żeby SS zaczął działać to wciskasz i nie wali czerwonym no chyba jasno napisałem Dobra doczytałem że to już robiłeś A Security Code wpisałeś?
-
B8 TrOOOOp
Mam specjalny klucz wstrząsowy cos wymyślę
-
Brak świateł cofania
A no właśnie jak by padł czujnik to i PDC by nie chodzilo to raczej szukaj gdzieś przy lampach
-
Dlaczego olej Castrol ma tak złą opinię wśród internautów
Całe życie jeżdżę na Castrolu i nie narzekam nigdy nie miałem żadnych problemow związanych z jakością silnik zawsze czysciutki w środku nie bardzo czaje skąd taka opinia.
-
Brak świateł cofania
Najlepiej to podłączyć kompa i sprawdzić czy są jakieś błędy możliwe że padł czujnik/włącznik biegu wstecznego powinien być gdzieś w skrzyni
-
ledy sedan
Avant będzie pasował do sedana? Bo wiem, że koszt w sedanie jest większy.. Sorka nie doczytałem że to do sedana miało być, nie bedą pasiły i tak jak napisał WRC do sedana dużo droższe
-
B8 TrOOOOp
Przypomina S4 ale cos mi tam brak
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Kodowania będą działać w przedlifcie
-
ledy sedan
Kolego trzeba pociągnąć instalację i zrobić kodowanie Tutaj kolega ma na sprzedaż http://a4-klub.pl/index.php?/topic/341491-lampy-led-avant-z-2010r-komplet/
-
B8 TrOOOOp
miałem na myśli czy dużo roboty żeby zrobic samemu