Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. No jeszcze tył muszę ogarnąć, dziś nie miałem kompa w garażu i nie było jak tłoczków cofnąć
  2. http://www.stardustcolors.pl/farba-do-motocykli/421-zestaw-do-motocykli-farba-chrom-candy.html Napisz do tego kolegi on to robił http://a4-klub.pl/index.php?/topic/272493-b8-caga-czarna-perelka-w-avancie-slicznotka-slask/page-2
  3. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak Siemian sprzedawał to nie było chętnych tygodniami leżała w dziale sprzedaży
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wszystkie wykupione na prezenty pod choinkę
  5. Zarosło tu kurzem, ledwo swój wątek znalazłem Wziąłem się dziś za wymianę łożyska z przodu, efekt taki że nie mogłem odkręcić śrub a bałem się żeby nie poukręcać więc dałem sobie spokój zanim narobie większej szkody niż to warte W zamian odnowiłem tarcze hamulcowe bo brzydaśnie wyglądały
  6. Kolego miałem ten sam problem u siebie, byłem 3krotnie w ASO z gwarancją, najpierw powiedzieli mi że odpowietrznik był walnięty, niestety nie pomogło, kolejne 2 wizyty wciskali mi że to nie płyn chłodniczy tylko przy odpalaniu samochodu reguluja się klapy nawiewu stąd ten dźwięk :facepalm: Na chwilę obecną bulgotanie ucichło i do dziś nie wiem co tak na prawde było przyczyną :facepalm:
  7. Komfort masz w bagażniku po prawej stronie (strona pasażera) taka czarna spora skrzynka wisi na ściance
  8. Dareczku puść mi na PW nr. tel to pogadamy na spokojnie Nie wiesz czy do sprzedania chętnie kupię to VWAudi
  9. A tak już całkiem na marginesie Jeździ sobie po Lublinie taki o to pojazd w "burakiem cukrowym" w środku Najczęściej używanym urządzeniem w tym aucie jest klakson, za żadne skarby świata nikogo nie wpuszczę a broń boże ustąpić komuś pierwszeństwa, za to za darmochę opier....lę wszystkich dookoła a później sam wpierd....lę się na trzeciego i też zatrąbię :facepalm: :facepalm: Buractwo pełną gębą, zastanawia mnie tylko kiedy trafi na takiego co w pysk da Panowie gdzie w Lublinie udać się na wymianę łożyska koła ktoś coś może polecić?
  10. Ja widzę że ta nagonka na castrol wynika stąd że co poniektórzy chcąc szkłem tyłek obetrzeć kupowali olej po jakiś szemranych hurtowniach lub innych straganach i tak oto nabywając podróby z różnym efektem końcowym, a potem bo olej do du...y. Poza tym taka gadka że mój silnik brał castrola a motula czy innego nie, powala mnie na łopatki, jeżeli silnik wypluwa lub wypala olej to nie szukajcie w tym winy oleju tylko co jest nie tak z silnikiem, bo zalanie gęstym olejem gównianego silnika poza zapchaniem dziur niczego nie załatwia.
  11. Przewody z lamp idą do komfortu. dziwne że żadnych błędów nie ma, powyjmuj lampy obejrzyj wszystkie połączenia, itd. itp ftyczki przy komforcie
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no i nie rób tego na mrozie bo będzie PAC
  13. Wchodzisz w sterownik i tam gdzie masz przycisk adaptacje bodajże niżej jest przycisek security code jak to klikniesz otworzy Ci się okno a w dymku/zwijaku powinieneś mieć podpowiedź jaki kod trzeba wpisac
  14. Kto ma miernik i wziął by na spota żeby prądu poszukać bo się zgubił?
  15. Tak z ciekawości zapytam. A jak to sprawdzasz i jak często ??? Kolego wystaczy że korek odkręcisz i widać, przy gównianych olejach wszystko spływa breją nigdy na castrolu tego nie miałem
  16. Kolego do start/stop zrób sobie to kodowanie 09 MCE--->Adaptacja 10 ---. chanel 34 ---> wartośc 28 zmieniamy na 24 odwraca to działanie przycisku SS normalnie masz SS włączony i żeby wyłączyć musisz wcisnąć guzik, po tym kodowaniu jest odwrotnie czyli guzik od razu wali czerwonym a jak chcesz żeby SS zaczął działać to wciskasz i nie wali czerwonym no chyba jasno napisałem Dobra doczytałem że to już robiłeś A Security Code wpisałeś?
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam specjalny klucz wstrząsowy cos wymyślę
  18. A no właśnie jak by padł czujnik to i PDC by nie chodzilo to raczej szukaj gdzieś przy lampach
  19. Całe życie jeżdżę na Castrolu i nie narzekam nigdy nie miałem żadnych problemow związanych z jakością silnik zawsze czysciutki w środku nie bardzo czaje skąd taka opinia.
  20. Najlepiej to podłączyć kompa i sprawdzić czy są jakieś błędy możliwe że padł czujnik/włącznik biegu wstecznego powinien być gdzieś w skrzyni
  21. andynl odpowiedział(a) na Michał Dobrosielski temat w Audi A4 B8
    Avant będzie pasował do sedana? Bo wiem, że koszt w sedanie jest większy.. Sorka nie doczytałem że to do sedana miało być, nie bedą pasiły i tak jak napisał WRC do sedana dużo droższe
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przypomina S4 ale cos mi tam brak
  23. Kodowania będą działać w przedlifcie
  24. andynl odpowiedział(a) na Michał Dobrosielski temat w Audi A4 B8
    Kolego trzeba pociągnąć instalację i zrobić kodowanie Tutaj kolega ma na sprzedaż http://a4-klub.pl/index.php?/topic/341491-lampy-led-avant-z-2010r-komplet/
  25. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    miałem na myśli czy dużo roboty żeby zrobic samemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.