Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2015 1.8 TFSI - S-Line Sport Edition Plus - Competition Plus - Misanorot Perleffekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Chciałbym pokazać Wam moje autko ;)
Rocznik: 2015
Silnik: 1.8 TFSI CJEB
Kolor: Misanorot Perleffekt - LZ3M
Wyposażenie:
- Pakiet S-Line zewnętrzny i wewnętrzny;

- Pakiet Sport Edition Plus - Competition Plus w skład którego wchodzą:

  • Nowo zaprojektowany spojler dachowy;
  • Nowo zaprojektowany przedni zderzak z dużym wlotami powietrza wykończony w czerni na wysoki połysk;
  • Tylny zderzak w sportowym wykonaniu;
  • Ramki wokół szyb i dyfuzor w wykończone w czerni na wysoki połysk;
  • Emblematy S-Line na przednich błotnikach;
  • Progi aluminiowe z wkładką wykończone z logo S-Line;
  • Ramka wokół zegarów wykończone w Piano Black;
  • Nakładki na pedały ze stali nierdzewnej;
  • Pakiet Xenon plus;
  • Felgi 8,5Jx19" aluminiowe felgi Audi Spor;t 5 – ramienne, Titanoptic mat;
  • Kolor nadwozia Misanorot Perleffekt
  • Przyciemnione szyby (Privacy glass);
  • Pakiet połysk;
  • Czujniki parkowania przód i tył z wizualizacją;
  • Pakiet połysk czerń Audi exclusive z czarnymi lusterkami zewnętrznymi wykończonymi na wysoki połysk.

Poza tym jest jeszcze:

  • Czarne relingi;
  • Elektrycznie ustawiane i ogrzewane zewnętrzne lusterka
  • MMI 3G plus z Google Maps;
  • Kolorowy komputer pokładowy - FIS;
  • Tempomat;
  • Podgrzewane przednie fotele;
  • Audi Connect;
  • Siedzenia sportowe z pompowanymi odcinkami lędźwiowymi;
  • Skórzany podłokietnik;
  • Czujnik światła/deszczu;
  • Pakiet oświetlenia;
  • Odtwarzacz DVD;
  • Audi music interface;
  • Wewnętrzne lusterko fotochromatyczne;
  • Tapicerka skórzana z tkanina Sprint;
  • Wewnętrzne oświetlenie LED;
  • Wykończenie wnętrza w matowym szczotkowanym aluminium;
  • Zabezpieczenie antykradzieżowe kół;
  • Przygotowanie do montażu haka;
  • 3-ramienna multifunkcja sportowa kierownica ze spłaszczonym dołem;
  • Audi Sound System;
  • System komend głosowych dla nawigacji;
  • Bluetooth;
  • Elektryczna tylna klapa;
  • Pakiet Business.

I to chyba na tyle, ale pewnie znalazłoby się jeszcze parę gadżetów, których nie wymieniłem ;)

Czas na foty:
SI9WMcul.jpg

EuvRwYPl.jpg

M58Z6scl.jpg

t9KPeuul.jpg

pR3mfmUl.jpg

6JHVQQcl.jpg

mbH5FZgl.jpg

OCPJVDol.jpg

UuptrFyl.jpg

M13YhWKl.jpg

kFPuAWTl.jpg

Jeśli chodzi o plany to ciężko powiedzieć, bo auto jest na gwarancji i to mnie ogranicza :(
Ale już wiem, ze na tą chwilę przydałyby się składane lusterka zewnętrzne z fotochromem oraz 3-strefowa klimatyzacja.


[update 20.12.2015]

Zimowy set ;) (Wybaczcie za jakość)
op8qo6L.jpg

Edytowane przez luck109

Opublikowano

ładaaaaa :kox: kolor :jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

Lubie ten kolor, felgi niezbyt mi pasuja. Gratulacje zakupu. Tez chcialbym google maps w mmi :( glupie pytanie ale samo sie nasuwa, czemu nie B9?:)

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

Opublikowano

Adnie :decayed:

Opublikowano

3 strefowa nie koniecznie ale panelik z przódu mogłbyś zmienić ale jak na gwarancji to niestety przez 3 lata nic nie zmienisz....

ale gratulacje zakupu furacz jak talala choć czerwony to nie moja bajka :D

Opublikowano

Jak gwarancja minie to zawirusować go polecam zdatny silnik do modów :)

Opublikowano

Autko lux tylko heble giną w tych 19 :wink: Bardzo ładnie kontrastują czarne dodatki :kox:

Opublikowano

Bardzo ładny kolor. Podwójny wydech teraz idzie już od 1,8? Fele wzór RS. Mi się podobają. O gwarancje nie masz się co obawiać. Nie obejmuje ona wtedy modyfikowanych części, ale nadal obowiązuje. Przetestowane :wink:

Opublikowano

Witam :)

Chciałbym pokazać Wam moje autko ;)

Rocznik: 2015

Silnik: 1,8 TFSI CJEB

Kolor: Misanorot Perleffekt - LZ3M

Wyposażenie:

- Pakiet S-Line zewnętrzny i wewnętrzny;

- Pakiet Sport Edition Plus w skład którego wchodzą:

  • Nowo zaprojektowany spojler dachowy;
  • Nowo zaprojektowany przedni zderzak z dużym wlotami powietrza wykończony w czerni na wysoki połysk;
  • Tylny zderzak w sportowym wykonaniu;
  • Ramki wokół szyb i dyfuzor w wykończone w czerni na wysoki połysk;
  • Emblematy S-Line na przednich błotnikach;
  • Progi aluminiowe z wkładką wykończone z logo S-Line;
  • Ramka wokół zegarów wykończone w Piano Black;
  • Nakładki na pedały ze stali nierdzewnej;
  • Pakiet Xenon plus;
  • Felgi 8,5Jx19" aluminiowe felgi Audi Spor;t 5 – ramienne, Titanoptic mat;
  • Kolor nadwozia Misanorot Perleffekt
  • Przyciemnione szyby (Privacy glass);
  • Pakiet połysk;
  • Czujniki parkowania przód i tył z wizualizacją;
  • Pakiet połysk czerń Audi exclusive z czarnymi lusterkami zewnętrznymi wykończonymi na wysoki połysk.
Poza tym jest jeszcze:
  • Czarne relingi;
  • Elektrycznie ustawiane i ogrzewane zewnętrzne lusterka
  • MMI 3G plus z Google Maps;
  • Kolorowy komputer pokładowy - FIS;
  • Tempomat;
  • Podgrzewane przednie fotele;
  • Audi Connect;
  • Siedzenia sportowe z pompowanymi odcinkami lędźwiowymi;
  • Skórzany podłokietnik;
  • Czujnik światła/deszczu;
  • Pakiet oświetlenia;
  • Odtwarzacz DVD;
  • Audi music interface;
  • Wewnętrzne lusterko fotochromatyczne;
  • Tapicerka skórzana z tkanina Sprint;
  • Wewnętrzne oświetlenie LED;
  • Wykończenie wnętrza w matowym szczotkowanym aluminium;
  • Zabezpieczenie antykradzieżowe kół;
  • Przygotowanie do montażu haka;
  • 3-ramienna multifunkcja sportowa kierownica ze spłaszczonym dołem;
  • Audi Sound System;
  • System komend głosowych dla nawigacji;
  • Bluetooth;
  • Elektryczna tylna klapa;
  • Pakiet Business.
I to chyba na tyle, ale pewnie znalazłoby się jeszcze parę gadżetów, których nie wymieniłem ;)

Czas na foty:

SI9WMcul.jpg

EuvRwYPl.jpg

M58Z6scl.jpg

t9KPeuul.jpg

pR3mfmUl.jpg

6JHVQQcl.jpg

NAXoLYml.jpg

mbH5FZgl.jpg

OCPJVDol.jpg

UuptrFyl.jpg

M13YhWKl.jpg

kFPuAWTl.jpg

Jeśli chodzi o plany to ciężko powiedzieć, bo auto jest na gwarancji i to mnie ogranicza :(

Ale już wiem, ze na tą chwilę przydałyby się składane lusterka zewnętrzne z fotochromem oraz 3-strefowa klimatyzacja.

Witaj,

Gratulacje zakupu, piękne autko!

Połączenie misano i pakietu czerń prezentuje się znakomicie!

Fajne wyglądają te próżki i lustra czarne :D

PS. Zwieńczeniem całości byłaby piękna czarna felga np.

nowa 10 ramienna z A5 Competition:

http://www.audi.ca/ca/web/en/models/a5/a5-coupe/layer/s-line-selection.html

Pozdrawiam!

Opublikowano

przepiękne auto!

masz nakładki na pedały to wypadałoby wymienić też i podstopnicę :kox:

Opublikowano

@blacky :facepalm:

Opublikowano

Kolor + czarne dodatki + fele miażdżą !!! Piękna! Pozazdrościć tylko... :) Bezawaryjnosci życzę!

P.S. Tak jak kolega wspomniał czemu nie B9 ?:)

Wysłane z mojego SM-N920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Piękna sztuka czekamy na mody

Opublikowano

cudeńko.

Opublikowano

Ojojoj, cudeńko. Kolorek tez zacny:) Gratki!

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Zdecydowałem się na ten model, bo był dostępny w salonie od reki i co najważniejsze w dobrej cenie, a już byłem trochę znudzony poszukiwaniami auta :wink:

glupie pytanie ale samo sie nasuwa, czemu nie B9? :)

B9 z podobnym wyposażeniem to o wiele większy wydatek :(

masz nakładki na pedały to wypadałoby wymienić też i podstopnicę :kox:

To też dla mnie jest niezrozumiałe,dlaczego nie dodali podstopnicy :facepalm: Będę musiał zaopatrzyć się i założyć do kompletu :) A czy to duży problem z dołożeniem?

3 strefowa nie koniecznie ale panelik z przódu mogłbyś zmienić ale jak na gwarancji to niestety przez 3 lata nic nie zmienisz....

Co do gwarancji to nie 3, ale 5 lat :decayed:

Ale i tak jest to dobra wiadomość, że można dokładać 'gadżety'.

O którym paneliku mówisz?

Podwójny wydech teraz idzie już od 1,8?

Z tego co się zdążyłem zorientować to każdy posiada.

Autko lux tylko heble giną w tych 19 :wink:

Masz rację, że giną, strasznie hula tam wiatr :facepalm: Wydaje mi się, że z czasem coś też z tym zrobię :wink:

choć czerwony to nie moja bajka :D

A miał być biały z tym samym pakietem, ale jak zobaczyłem tego to było...NO WAY :naughty:

Zwieńczeniem całości byłaby piękna czarna felga np.

nowa 10 ramienna z A5 Competition:

S-line Competition > A5 Coupé > A5 > Audi Canada

Powiem Ci, że widząc na zdjęciach nie mogłem się na początku przekonać do tego wzoru felgi, który obecnie posiadam, ale na żywo to już zupełnie inna bajka :decayed:

Opublikowano

Pozostaje pogratulować końcówki serii B8 :) Piękny Avancik :)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Zakochałem się :slina::slina: Gratuluje zakupu!

Opublikowano

A czy to duży problem z dołożeniem?

bardzo prosto się to dokłada :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.