Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klimatyzacja jednostrefowa brak info na wyswietlaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

kupiłem niedawno audi z klimatyzacją jednostrefowa jednak nie wiem czemu nie pokazuje mi po np pokreceniu temperatura na głównym ekranie żaden przycisk od klimy nie wywołuje reakcji na wyswietlaczu. może ktoś się orientuje dlaczego i czy może w ustawieniach można to jakoś wyłączyć lub włączyć ?

proszę o pomoc.

Opublikowano

U mnie to zniklo na 3 strefowym klimatroniku po zakodowaniu wentylacji auta, po wykodowaniu jest ok, wszystko ladnie pokazuje na mmi

Opublikowano

w klimatroniku jednostrefowym odpowiedzialny za wysuwanie sie informacji na ekranie jest byte 1 bit 4 (zaznaczamy)

Opublikowano

Temperaturę pokazuje tylko w trybie auto

Opublikowano

Temperaturę pokazuje tylko w trybie auto

tu sie nie zgodzę u mnie w każdym trybie wysuwa się informacja na ekranie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie za informacje dodatkowo ostatnio zauważyłem , że nie wyswietla mi poziomu glośności gdy podgłaszam radio czy to z kierownicy czy z panelu przy skrzyni. ?

Góral65

Napisano 31 grudzień 2015 - 15:50

w klimatroniku jednostrefowym odpowiedzialny za wysuwanie sie informacji na ekranie jest byte 1 bit 4 (zaznaczamy)

Możesz mi kolego rozjaśnić bardziej swoją wypowiedź (co , gdzie, i jak)?

Opublikowano

Bo nie pokazuje. Ścisz do końca, to zobaczysz przekreślony na dole głośnik.

Edytowane przez vvalery

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

przyłączę się do tematu :

po zmianie mmi 2g na mmi 3g high klimatyzacja 3 strefowa brak wskazań na ekranie

  • 4 lata później...
Opublikowano
W dniu 24.12.2015 o 21:25, norbi318 napisał:

witam.

kupiłem niedawno audi z klimatyzacją jednostrefowa jednak nie wiem czemu nie pokazuje mi po np pokreceniu temperatura na głównym ekranie żaden przycisk od klimy nie wywołuje reakcji na wyswietlaczu. może ktoś się orientuje dlaczego i czy może w ustawieniach można to jakoś wyłączyć lub włączyć ?

proszę o pomoc.

Witam , udało się w włączyć  pokazywanie głośności temperatury na wyświetlaczu , bo u mnie jest ten sam problem. Po kupnie autka działało wszystko ale zachciało mi się modernizacji i podłączenia modułu bluetooth i wszystko się rozjechało.

Będę wdzięczny za pomoc , pozdrawiam

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

witam, podpina sie pod temat, wymienione z 2g low na 3g basic i brak informacji na ekranie odnosnie klimy, ogrzewania i podgrzewania siedzen przednich. Na panelu klimatyzacji caly czas sie swieci podgrzewanie siedzenia kierowcy (nie da się wylączyc i nie dziala oczywiscie grzanie).

Ktoś podrzuci kodowanie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.