Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jako drugi z uzytkownikow zdecydowalem sie na zakup A4 B9, jednakze nadmienie ze bede pierwszym, ktory bedzie ja posiadal gdyz w drugim tygoniu stycznia bedzie do odbioru:)

Nie szalalem zbytnio z wyposazeniem (bralem co bylo) gdyz byla to promocja a jako ze mieszkam w Szwecji warto bylo z niej skorzystac.

O aucie

*Audi A4 Avant B9 Model 2016 Sport

*silnik DEUA 2.0TDI 150HK +SCR

*Proline

*kolor LY9C/Ibiswhite

*Polece teraz kodami nie spolszczonymi:)

*0G1 Gearshift lever

*0JG Weight category front axle weight range 7

*0M1 Fuel tank

*0YJ Weight range 9 installation control only, no requirement forecast

*1BE Sports suspension/shock absorption

*1D4 Trailer hitch, manually swiveling

*1KD Disc brakes, rear

*1LA Disc brakes, front

*1SJ Additional engine and transmission guard

*1XC Multi-function steering wheel

*2K6 Reinforced bumpers

*3FA Without roof insert (standard roof)

*3L3 Manual height adjustment for front seats

*3NT Rear seat bench unsplit, backrest split folding (three pieces) with center armrest

*3Y0 Without roll-up sun screen

*4GF Windshield in heat-insulating glass

*4I7 Central locking system "keyless-go" without deadlock

*4UF Driver's and front passenger air bag with front passenger air bag deactivation

*4X3 Side air bag front with curtain air bag

*5D1 Carrier frequency 433.92 mhz-434.42 mhz

*5RU Right exterior mirror: convex (large viewing field)

*5SL Left exterior mirror: aspherical

*5TT Decorative inserts

*6XD Exterior mirrors: electrically adjustable/heated

*7K1 Tire pressure warning light

*7MM Emission standard eu6 plus

*7Q0 Without navigation device

*7X1 Park distance control

*8IT Led headlamps

*8Q3 Automatic headlight-range adjustment dynamic (self-adjusting while driving)

*8T6 Cruise control system plus speed limiter

*8Z5 Not hot country

*9G3 Alternator 120-180 a

*9S7 Multi-function display/trip computer "basic" without energy efficiency display

*9S7 Multi-function display/on-board computer"top"

*C4N Alloy wheels 7.5j x 17

*DN4 4-cyl. turbo dies. eng. 2.0 l/110 kw 4v tdi common rail base engine is ts1/tr1

*E0A No special edition

*F0A No special purpose vehicle, standard equipment

*J4E Battery 420 a (79 ah)

*Q1D Sports front seats

*QE1 Tray areas package 1

*QI6 Without service indicator

*QI6 Service indicator 30,000 km or 2 year ( variable )

*QZ7 Power steering

*TD1 4-cylinder diesel engine 2.0 l unit 04l.c

*U5A Instrument insert, km/h speedometer

*VW6 Side and rear windows


Po odborze...wkleje kilka zdjec i swoich spostrzezen na ten temat...(po jezdzie probnej juz mam ale moze to z racji tego ze bedzie to moj pierwszy salonowy samochod w moim dwudzisto dziewiecio letnim zyciu:))

fmqdnkg5.jpg

tafwkgpf.jpg

prkznyhm.jpg

zge3dmlj.jpg

prldbv3o.jpg

5v79finx.jpg

itq4nxy5.jpg

zpbx9cjr.jpg

Do uslyszenia!

@Edit
Dzien Drugi:D
r6gbutlw.jpg

34w4msdx.jpg

cmm95xfx.jpg

29zn5tjv.jpg


hwecliar.jpg

iqy6hu9e.jpg

wvy8sj78.jpg

5olq7upl.jpg

3987a5c8eacc5ab7.jpg

Opublikowano

no pięknie .......

fajne zestawienie - białas z tanned windows

fajnie to będzie wyglądać

jestem ciekaw środka

elektryczne ogrzewanie na postoju - bajka :kox:

Opublikowano
  • Autor

:D

Srodek w czarnym welurze calkiem przyjemnie sie prezentuje:)

Sam jestem ciekaw jak to bedzie wygadac.

mialem okazje jedzic Czerwonym sedanem w czarnej(ziiiiiiiimnej bez ogrzewaczy)skorze

czarna z czarnym srodkiem i srebrna z szarym srodkiem- widzialem w salonie, caloksztalt bajeczny:D

Opublikowano

mam tak samo - białas z zewnątrz, a "czarno to widzę" w środku :wink:

Opublikowano

gratulacje furmany :) kolejna b9 avant :) kiedy wreszcie sedan się pojawi :D

Opublikowano
  • Autor

gratulacje furmany :) kolejna b9 avant :) kiedy wreszcie sedan się pojawi :D

dziekuje a bede dziekowal jeszcze bardziej jak bedzie stala juz w garazu:D:D:D mam nadzieje ze bdzie to kwestia max 2 tygodni...

co do avanta to osobiscie uwazam ze a4 jak i a6 oraz passeratti powinny byc tylko i wylacznie w avancie/variancie

byla do wziecia od zaraz czarna a4 b9 sedan na tym samym wyposazeniu....ale....to sedan a ja lubie wozic powietrze:D:D

Opublikowano

Graty zakupu szkoda ze nie Quattro ;)

Czekamy na fotki po odbiorze

Opublikowano
  • Autor

dzieki.

Rozmyslalem nad quattro ale w sumie ja nie jezdze za duzo(ciagle gdzies na wyjezdzie autem sluzbowym) a kobita jak jezdzi to jak to kobita szosty bieg i 80na godzine....kilometr pred krzyzowka juz zwalnia wiec wiesz....:P szalec nie szaleje a i ja staram sie nie palowac samochodu:)

fotki beda beda:D

Opublikowano

szkoda tylko, że nie S-tronic. poza tym gratuluję :kox:

Opublikowano

Gratuluję zakupu i życzę bezawaryjnej jazdy :thumbup1:

Opublikowano

Gratki zakupu :)

Kółka większe by się przydały :wink:

Opublikowano

też gratuluję :) na pewno będziesz zadowolony. też czekam na fotki!

Opublikowano

Gratulacje.

Czekamy na premierę Na forum :dancing:

Opublikowano
  • Autor

sam sie nie moge doczekac...premiery na parkingu:P

Opublikowano

Będzie sekcja fajna☺ Tego manualna to na specjalne zamówienie? Bo seryjnie jest dsg?

Opublikowano
  • Autor

griga-st nieeeee....cale auto jest z oferty z salonu ja do wyboru mialem kolor czarny(mam w b8 juz wiecej nie chce) niebieski(mialem w b5 juz wiecej nie chce), bialy(bede za chwile miec) wiec wybralem bialy:)

S-tronica nie chcialem jak i zadnego innego automatu....nie umiem tym jedzic :/ jakos tak nudno podczas jazdy :/

Dzis bede mial info kiedy do odbioru:D:D:D

Pozdr

@Edit

13 stycznia auto do odbioru!!!! to bedzie najdluzsze 9 dni mojego zycia:D

Edytowane przez bartoooh

Opublikowano

twoje i forum :D

Opublikowano
  • Autor

twoje i forum :D

Dzisiaj bylem dopelnic ostatnich formalnosci i "pozwolono" mi zerknac na moj nowy nabytek jeszcze zafoliowany bez blach i stal jak koza przez jak to mowil szwedol jakies zabezpieczenia na sprezynach do transportu:) zaspokoilem swoja ciekawosc:) bedzie wspaniala!!!! Jest wspaniala wkrotce premiera!!!

Opublikowano

twoje i forum :D

Dzisiaj bylem dopelnic ostatnich formalnosci i "pozwolono" mi zerknac na moj nowy nabytek jeszcze zafoliowany bez blach i stal jak koza przez jak to mowil szwedol jakies zabezpieczenia na sprezynach do transportu:) zaspokoilem swoja ciekawosc:) bedzie wspaniala!!!! Jest wspaniala wkrotce premiera!!!

gratulacje :D ciekawa konfiguracja ;)

Opublikowano

Jak wygląda sprawa oczyszczania spalin w tym silniku. Sam układ SCR za pośrednictwem AdBlue? DPF i EGR poszły do kosza?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.