Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual


bartoooh

Rekomendowane odpowiedzi

furka fajna,

nie żebym sie czepiał ale ta biała ze zdjeć to B8 z 2015 roku. więc gdzie te B9 ?

no wlasnie sie czepiasz....pokaz mi audi a4 b8 z 2015 roku:)

"- 6 biegowy maual" i na tym skończyłem czytać temat :(

...multitronic...moja zona to lubi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka fajna,

nie żebym sie czepiał ale ta biała ze zdjeć to B8 z 2015 roku. więc gdzie te B9 ?

no wlasnie sie czepiasz....pokaz mi audi a4 b8 z 2015 roku:)

"- 6 biegowy maual" i na tym skończyłem czytać temat :(

...multitronic...moja zona to lubi:D
Dla mnie manual w takim aucie to czysta profanacja, ale ja jestem spaczony stronikiem i dsg.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edytowane przez Fr0styyy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka fajna,

nie żebym sie czepiał ale ta biała ze zdjeć to B8 z 2015 roku. więc gdzie te B9 ?

no wlasnie sie czepiasz....pokaz mi audi a4 b8 z 2015 roku:)

"- 6 biegowy maual" i na tym skończyłem czytać temat :(

...multitronic...moja zona to lubi:D
Dla mnie manual w takim aucie to czysta profanacja, ale ja jestem spaczony stronikiem i dsg.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

nie ma co sie czepiac kazdy lubi co innego ja nienawidze siedziec bezczynnine w aucie....nie zebym mial jakis pociag do galek nie nie nie! dementuje odrazu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jeden woli wygodę a jeden lubi jeździć bez ręki :)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka ale te koła strasznie małe xD

A do czego można sie przyczepić to zdziwiony jestem że niema pełnej elektryki siedzeń ;o

wiesz wszystko kosztuje ....

tym autem jezdze ja z zona wiec ...nie ma za duzo przestawiania....mi tam niepotrzebne....to samo z nawigacja...koszt 30tys kr a po co? nie uzywam a jak juz uzywam to z telefonu....

Kolego masz rację w 100%. Kupiłeś to co potrzebujesz i tyle. Można by wydawać krocie na uposażenie ale czy jest Ci to potrzebne...Tak jak piszesz, np. nawigację masz w telefonie i masz zaoszczędzone 30tysi. Na forum tutaj panuje taki tręd że ludzie lubią mieć wszystko w aucie bo lubią "Reżać" ale czy jest im to potrzebne i tego używają..? Wątpię.

Bardzo ładne autko i co najważniejsze masz nowe z gwarancją i cieszysz się jazdą a nie 300 tyś przebiegu i wieczne remonty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka ale te koła strasznie małe xD

A do czego można sie przyczepić to zdziwiony jestem że niema pełnej elektryki siedzeń ;o

wiesz wszystko kosztuje ....

tym autem jezdze ja z zona wiec ...nie ma za duzo przestawiania....mi tam niepotrzebne....to samo z nawigacja...koszt 30tys kr a po co? nie uzywam a jak juz uzywam to z telefonu....

Kolego masz rację w 100%. Kupiłeś to co potrzebujesz i tyle. Można by wydawać krocie na uposażenie ale czy jest Ci to potrzebne...Tak jak piszesz, np. nawigację masz w telefonie i masz zaoszczędzone 30tysi. Na forum tutaj panuje taki tręd że ludzie lubią mieć wszystko w aucie bo lubią "Reżać" ale czy jest im to potrzebne i tego używają..? Wątpię.

Bardzo ładne autko i co najważniejsze masz nowe z gwarancją i cieszysz się jazdą a nie 300 tyś przebiegu i wieczne remonty.

:thumbup: i takie podejscie mi sie podoba....wiadomo, ze lepiej ze sprzedaza takiego auta z wypasem...ale z drugiej strony ile musisz wyscielic...? wiem jedno....nastepne bedzie :quattro: i tu nawet zona nie przegada... tego mi troszke bedzie brakowac.

Jutro jakias mala powozke po wsi zrobie zobacze jak sie jezdzi po nierownosciach itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka fajna,

nie żebym sie czepiał ale ta biała ze zdjeć to B8 z 2015 roku. więc gdzie te B9 ?

no wlasnie sie czepiasz....pokaz mi audi a4 b8 z 2015 roku:)

no nie czepiam się, właśnie ten biały ze zdjecia to b8 z 2015, wyprodukowany w listopadzie jeśli chodzi o ścisłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować A czwartego :hi: dziel się z nami spostrzeżeniami i obserwacjami na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka fajna,

nie żebym sie czepiał ale ta biała ze zdjeć to B8 z 2015 roku. więc gdzie te B9 ?

no wlasnie sie czepiasz....pokaz mi audi a4 b8 z 2015 roku:)

no nie czepiam się, właśnie ten biały ze zdjecia to b8 z 2015, wyprodukowany w listopadzie jeśli chodzi o ścisłość

...no dobrze...niech ci bedzie b8:)

http://www.auto-swiat.pl/testy/audi-a4-b9-wieksze-i-lzejsze/4fk8z7

http://superauto24.se.pl/testy/test-audi-a4-limousine-b9-i-audi-a4-avant-b9-festiwal-nowoczesnosci_732330.html

wez do nich napisz ze sa w bledzie:)

Edytowane przez bartoooh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Też chciałbym kiedyś kupić nówke sztuke :decayed: A co do autka, popieram Cie w tym że nie nabrałeś miliona bajerów, osobiście nie widze potrzeby w takim aucie. Bajery są do A8 i dla tych co lubią kolegom pokazywać czego to oni nie mają. Mnie osobiscie nadmiar opcji w kompie, klimie i innych takich wkurza bo nie skupiam sie na jeździe tylko na guziczkach. Najważniejszy jest silnik, potem skrzynia, naped, zawiecha, fotele i kierownica. Tutaj masz super fotele, żadna tam denerwująca zimna skóra, piekna kierka i wnętrze, kolor nie wymaga takiej opieki jak np czarny :facepalm: . Ja bym jedynie dodał "4łapy" i automat ale tylko jakis dsg czy stronic, żaden multitronic( chyba w b9 juz nie ma?), chociaż jak brac stronic to z myślą ze przy 150k przebiegu zmieniam na nowe. Obyś był zadowolony, a żona żeby nie porysowała pod Tesco :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i zazdraszczam, chociaż do białasa zamawiałbym za dopłatą schwarz paket czyli ramki, relingi i reszta w czerni. Idealnie się wtedy komponuje, ten chrom na zewnątrz tak średnio pasuje do białasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom5151

Dzieki za slowa uznania:)

Zona pod tesco nie porysuje bo u nas nie ma tesco:P A jak juz jezdzi to ufam jej w 100% ze nie porysuje....chyba ze jakis hooy specjalnie:)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka fajna,

nie żebym sie czepiał ale ta biała ze zdjeć to B8 z 2015 roku. więc gdzie te B9 ?

no wlasnie sie czepiasz....pokaz mi audi a4 b8 z 2015 roku:)

no nie czepiam się, właśnie ten biały ze zdjecia to b8 z 2015, wyprodukowany w listopadzie jeśli chodzi o ścisłość

...no dobrze...niech ci bedzie b8:)

http://www.auto-swiat.pl/testy/audi-a4-b9-wieksze-i-lzejsze/4fk8z7

http://superauto24.se.pl/testy/test-audi-a4-limousine-b9-i-audi-a4-avant-b9-festiwal-nowoczesnosci_732330.html

wez do nich napisz ze sa w bledzie:)

jeśli chodzi dokładnie o tego białego co jest na zdjęciu to jest on nawet zarejestrowany jako B8 produkcja 11.2015, i już od dzisiaj jest, że tak powiem "w ruchu" , nie wiesz co kupiłes czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooler100 ja wiem co kupilem...wiem jak jest zarejestrowany. Wyczowam jakis dziwny jad saczacy sie z twoich postow....wiem czym jest sprowokowany ale nie powiem.

Wiekszosc aut tutaj w szwecji tego wlasnie modelu jest zarejestrowanych jako B8 zdaje sobie z tego sprawe, ale czy chcesz mi powiedziec ze jest to Audi A4 B8 w budzie B9? Czyli dalej idac twoim tokiem rozumowania wszystkie wyprodukowane po 2016 roku beda B9 ale moja nadal bedzie B8 mimo tego ze nie bedzie sie niczym roznila od mlodszych o kilka miesiecy siostr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka fajna,

nie żebym sie czepiał ale ta biała ze zdjeć to B8 z 2015 roku. więc gdzie te B9 ?

no wlasnie sie czepiasz....pokaz mi audi a4 b8 z 2015 roku:)

no nie czepiam się, właśnie ten biały ze zdjecia to b8 z 2015, wyprodukowany w listopadzie jeśli chodzi o ścisłość

...no dobrze...niech ci bedzie b8:)

http://www.auto-swiat.pl/testy/audi-a4-b9-wieksze-i-lzejsze/4fk8z7

http://superauto24.se.pl/testy/test-audi-a4-limousine-b9-i-audi-a4-avant-b9-festiwal-nowoczesnosci_732330.html

wez do nich napisz ze sa w bledzie:)

jeśli chodzi dokładnie o tego białego co jest na zdjęciu to jest on nawet zarejestrowany jako B8 produkcja 11.2015, i już od dzisiaj jest, że tak powiem "w ruchu" , nie wiesz co kupiłes czy jak ?

Wez juz skoncz...zal ci dupe sciska? Piekna fura :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podziekowal podziekowal oby sie spisywala...jak poprzedniczka:D

Mialem piekna "B8" z przebiegiem 234567tkm i nic...absolutnie nic sie nie dzialo...(dwumas troche sie odzywal ale to zyd niech juz sie martwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka ! Co do wyposazenia to nic nie mowie, bo kazdy bierze co mu pasuje , mi by styknelo, chociaz ja jakby mnie bylo stac to bym bral quattro :) Choc oska nie jest zla :) Tez bym chcial kiedys isc do salonu audi i brac noweczke :) No ale mam inne priorytety :) Jeszcze raz gratki i bezawaryjnej i przyjemnej jazdy ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje!!!!!!!! Niech służy bezawaryjnie!!!!

Teraz czekamy na pierwszy mod :decayed:

Dziekowal

Narazie nie bedzie modow:P chyba ze jakies kolo na lato....ale to zobaczymy.

Nawet w sumie nie mam pomyslu na mody:D Chyba ze dywaniki z Tesco:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...