Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lorekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kupuj montuj i daj znać, zapowiada się wspaniale można wtedy podpiąć wszystkie głośniki pod wzmacniacz a nie tylko sub
  2. lorekA4 odpowiedział(a) na gorciu temat w 2.0TDI
    Witam. U mnie też zaczęło stukać. Nasila się jak na biegu jałowym skręce kołami. Po wyprostowaniu kół stukanie znika. Jak na skręconych kołach zwiększę obroty dźwięk znika. Dwumas nówka. Jakieś pomysły?
  3. U mnie też telepało na jałowym. 2tyś km na autostradzie z prędkościami 160km/h i więcej, silnik pracuje jak nowy Musiał się ładnie oczyścić, a i paliwo shell V-power diesel tankowany w Niemczech. Zobaczę jak zaleję polską vervę Nalatane mam prawie 290tyś
  4. U nie ładnie schodzi do 30Hz aż czuć w tyłku Może wina wzmacniacza? Nie nie to nie wzmacniacz , chodzi o sygnał dochodzący do wzmacniacza i ten był mierzony . Mam co Ciebie kilka pytań i bardzo proszę o odpowiedź : Masz też radio bez oryginalnego wzmacniacza i sub-a ? Wzmacniacz podłączyłeś do głośników , czy przez przejściówkę , jeżeli tak to co to za przejściówka ? Jakiej firmy wzmacniacz , jaki model ? Radio bez ori suba, Wzmacniacz podpięty do głośników tak jak opisałem w tutorialu (za wyjściem z ori wzmacniacza) Wzmacniacz WZMACNIACZ JBL GX-A3001 MONOBLOCK
  5. U nie ładnie schodzi do 30Hz aż czuć w tyłku Może wina wzmacniacza?
  6. Ooooo a jaka to dokładnie apka? U mnie bas wyrywa klapę bagażnika Chociaż przy zejściach w dół faktycznie zanika, do tej pory myślałem że to wina jakości mp3
  7. Ja już mam nową mapę 2016 soft i aktywator, w weekend wgrywam Oczywiście nie z allegro Niestety nie do 3G+ tylko do High
  8. Wielkie gratulacje!!!!!!!! Niech służy bezawaryjnie!!!! Teraz czekamy na pierwszy mod
  9. Pisz do wrclaguna ja kupowałem wiązkę z modułem u niego.
  10. Nie, wzmacniacz ma duży pobór mocy i +12 musi iść prosto od akumulatora na grubym kablu z dodatkowym bezpiecznikiem. Remoute służy jedynie do wzbudzania wzmacniacza, żeby nie pracował po wyłączeniu samochodu i nie rozładowywał akumulatora.
  11. Ja w kombi mam w prawym nadkolu bezpieczniki, jeśli w sedanie są w tym samym miejscu to sprawdź miernikiem gdzie masz + po stacyjce i wepnij się szybkozłączką w kabel.
  12. Ja mam takie u siebie założone, felga ET30 8J i moim zdaniem są trochę za wąskie. Dziwnie wygląda jak się na auto od tyłu patrzy. Kolejne polecą 245/40 R18 tak jak bozia przykazała
  13. Hak zamontowany i zakodowany. Wszystko działa jak należy. Dzięki wrclaguna za pomoc. Jak by ktoś chciał to mam fajne schematy podłączenia z obrazkami. W razie pytań służę pomocą. Odnośnie kodowania to u mnie musiałem zakodować hak również w silniku, o czy wyżej nie było powiedziane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.