-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Kupuj montuj i daj znać, zapowiada się wspaniale można wtedy podpiąć wszystkie głośniki pod wzmacniacz a nie tylko sub
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Widzę że mój patent z deską się sprawdza
-
Nieregularne stuki z silnika
Witam. U mnie też zaczęło stukać. Nasila się jak na biegu jałowym skręce kołami. Po wyprostowaniu kół stukanie znika. Jak na skręconych kołach zwiększę obroty dźwięk znika. Dwumas nówka. Jakieś pomysły?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
U mnie też telepało na jałowym. 2tyś km na autostradzie z prędkościami 160km/h i więcej, silnik pracuje jak nowy Musiał się ładnie oczyścić, a i paliwo shell V-power diesel tankowany w Niemczech. Zobaczę jak zaleję polską vervę Nalatane mam prawie 290tyś
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
U nie ładnie schodzi do 30Hz aż czuć w tyłku Może wina wzmacniacza? Nie nie to nie wzmacniacz , chodzi o sygnał dochodzący do wzmacniacza i ten był mierzony . Mam co Ciebie kilka pytań i bardzo proszę o odpowiedź : Masz też radio bez oryginalnego wzmacniacza i sub-a ? Wzmacniacz podłączyłeś do głośników , czy przez przejściówkę , jeżeli tak to co to za przejściówka ? Jakiej firmy wzmacniacz , jaki model ? Radio bez ori suba, Wzmacniacz podpięty do głośników tak jak opisałem w tutorialu (za wyjściem z ori wzmacniacza) Wzmacniacz WZMACNIACZ JBL GX-A3001 MONOBLOCK
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
U nie ładnie schodzi do 30Hz aż czuć w tyłku Może wina wzmacniacza?
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Ooooo a jaka to dokładnie apka? U mnie bas wyrywa klapę bagażnika Chociaż przy zejściach w dół faktycznie zanika, do tej pory myślałem że to wina jakości mp3
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Ja podpinałem się bezpośrednio pod akumulator
-
MMI 3G+ 6.22.4
Ja już mam nową mapę 2016 soft i aktywator, w weekend wgrywam Oczywiście nie z allegro Niestety nie do 3G+ tylko do High
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Wielkie gratulacje!!!!!!!! Niech służy bezawaryjnie!!!! Teraz czekamy na pierwszy mod
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Pisz do wrclaguna ja kupowałem wiązkę z modułem u niego.
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Nie, wzmacniacz ma duży pobór mocy i +12 musi iść prosto od akumulatora na grubym kablu z dodatkowym bezpiecznikiem. Remoute służy jedynie do wzbudzania wzmacniacza, żeby nie pracował po wyłączeniu samochodu i nie rozładowywał akumulatora.
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Ja w kombi mam w prawym nadkolu bezpieczniki, jeśli w sedanie są w tym samym miejscu to sprawdź miernikiem gdzie masz + po stacyjce i wepnij się szybkozłączką w kabel.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja mam takie u siebie założone, felga ET30 8J i moim zdaniem są trochę za wąskie. Dziwnie wygląda jak się na auto od tyłu patrzy. Kolejne polecą 245/40 R18 tak jak bozia przykazała
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Hak zamontowany i zakodowany. Wszystko działa jak należy. Dzięki wrclaguna za pomoc. Jak by ktoś chciał to mam fajne schematy podłączenia z obrazkami. W razie pytań służę pomocą. Odnośnie kodowania to u mnie musiałem zakodować hak również w silniku, o czy wyżej nie było powiedziane.
lorekA4
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta