Treść opublikowana przez andynl
-
Jak ściemnić szyby ?
dokładnie na oklejanej szybie zawsze będzie widac paski ogrzewania, lub antenowe
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Miałem napisać i zapomniałem Pykła nam 60tka A robota wre
-
Ramka kierownicy
To na zdjeciu nie jest do scietej kiery a jak S-line to tylko z napisami
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
bity zmieniałeś ptaszkami czy ręcznie? Sróbuj kilka razy ręcznie może pójdzie, to ustrojstwo czasem tak ma że nie łapie od razu
-
Jak ściemnić szyby ?
i pożegnać się z dowodem
-
B8 TrOOOOp
Taaaa no chyba wariat jakiś
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
W zielonym manu zaznaczyłeś?
-
B8 TrOOOOp
Jaka tu sie teraz burżuazja zrobiła wymianiają bo tak im sie chce
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No widzisz i tu się mylisz, ta obora to jedyne co tam było, ten większy budynek jest dobudowany i to wszystko było w totalnej ruinie z kawałkiem pola, na dodatek cała posiadłość znajduje się in the middle of nowhere i koszta zakupu takiej posiadłości to dosłownie żart. Nie wiem dokładnie ile to kosztowało ale widziałem podobne ogłoszenia kawałek pola z jakąś starą oborą można kupić od 25 tyś € remont tego myślę że wyjdzie od 100 do 180 tyś € a w razie zmiany zdania będą to sprzedawać przez 100 lat
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ta strona lewa ma 5 drzwi podwójnych i jedne główne wejściowe, tak sobie właścicielka wymyśliła że w lecie będzie sobie robiła przeciąg jak w oborze a tak na poważnie, po drugiej stronie bedzie kiedyś taras więc te dubeltowe drzwi mają sens, natomiast po przeciwnej stronie nie mają sensu, ja bym wsadził tam dużą szybę, ale że to nie moje to gó....o mnie to obchodzi
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Pytasz o mój standard czy o francuzki standard??
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
My ludzie z PL nazywamy to domem, Holendrzy nazywaja to vacantie huis, a po żabojadowemu to nie chce mi się w googlach szukać Mówisz i masz
-
Groźby...pomozecie?doradzicie?
Kolego miałem kiedys podobną sytuację choć może groźby nie były tak drastyczne po prostu gnoje wysyłali mi zestawy wykleństw albo wydzwaniali po nocy. Po około 2 tygodniach zbrakło mi już cierpliwości i wysłałem sms na ten numer o takiej treści: cytat - "Słuchaj gnoju, naprawdę źle trafiłeś, nie masz pojęcia z kim zadarłeś i do czego jestem zdolny, znam twój nr. telefonu i znajdę cię po znajomościach u operatora a wtedy chłopaki ci dopier...lą, więc zacznij się za siebie oglądać bo nie daję gwarancji że chłopaków nie poniesie, życzę miłego dnia:" Mniej więcej po 15 minutach otrzymałem smsa zwrotnego z przeprosinami Może dobrym pomysłem jest żeby wysłać podobnego smsa z innej komórki i podać się za faceta tej dziewczyny (gangstera) i zobaczyć czy przyniesie to jakiś efekt. Życzę powodzenia i mam nadzieję że gnoja znajdziecie
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
faktycznie pomyłka 400€ za 75cl
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No właśnie w tym tygodniu montowalismy okna, drzwi i schody w środku, a także podłączenia pod elektrykę, wodę i tel. w tym tygodniu układamy instalację elektr. i zalewamy posadzki, normy tak napucowane że nie ma czasu taczki załadować Taka : Żadna innna I nie zapomnij ze z Podkarpacia jestem. Na winie mnie nie oszukasz No pieknie se kolega wymyślił 150€ Kupie ale tylko pod warunkiem że razem wyżłopiemy
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Fotki są zmniejszone o połowę robione lusterkiem 18MP Nie tamten ten cementu nie wożę, audik stoi i odpoczywa pod domem bo żeby dojechać do roboty trzeba po polnych drogach jechać i niestety 1BV za niskie Ja Ci chyba tę flachę pocztą wyślę bo inaczej to nigdy nie nastąpi Gadaj jaką prytkę chcesz to poszukam w Inter Marche
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
très bien
-
B8 TrOOOOp
przód ma inny trochę kształt nie ma tych listków na zewnątrz
-
B8 TrOOOOp
To są gwizdki w tylne drzwi
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Trochę słitfoci z FR
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
wykończenia wnętrz
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No Panie nie pogada To rzut kamieniem España Coś koło 300 km do granicy Hiszpańskiej A mam tu taka fajną czasową robótkę Taaaaaa w Holandi cieplej jest teraz tutaj rano dzis było -5
-
B8 TrOOOOp
Ja mam takie u siebie na rotorach http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/page-25
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ja panowie teraz francuzkie zioła suszę pod Bordeoux
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Cos źle podłączyłes sprawdz wszystko od nowa, ewentualnie cos gdzieś nie styka, wedle błędu masz nie zamkniety obieg