Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na Jumber temat w Audi A4 B8
    dokładnie na oklejanej szybie zawsze będzie widac paski ogrzewania, lub antenowe
  2. Miałem napisać i zapomniałem Pykła nam 60tka A robota wre
  3. andynl odpowiedział(a) na Zbig208 temat w Audi A4 B8
    To na zdjeciu nie jest do scietej kiery a jak S-line to tylko z napisami
  4. bity zmieniałeś ptaszkami czy ręcznie? Sróbuj kilka razy ręcznie może pójdzie, to ustrojstwo czasem tak ma że nie łapie od razu
  5. andynl odpowiedział(a) na Jumber temat w Audi A4 B8
    i pożegnać się z dowodem
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taaaa no chyba wariat jakiś
  7. W zielonym manu zaznaczyłeś?
  8. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaka tu sie teraz burżuazja zrobiła wymianiają bo tak im sie chce
  9. No widzisz i tu się mylisz, ta obora to jedyne co tam było, ten większy budynek jest dobudowany i to wszystko było w totalnej ruinie z kawałkiem pola, na dodatek cała posiadłość znajduje się in the middle of nowhere i koszta zakupu takiej posiadłości to dosłownie żart. Nie wiem dokładnie ile to kosztowało ale widziałem podobne ogłoszenia kawałek pola z jakąś starą oborą można kupić od 25 tyś € remont tego myślę że wyjdzie od 100 do 180 tyś € a w razie zmiany zdania będą to sprzedawać przez 100 lat
  10. ta strona lewa ma 5 drzwi podwójnych i jedne główne wejściowe, tak sobie właścicielka wymyśliła że w lecie będzie sobie robiła przeciąg jak w oborze a tak na poważnie, po drugiej stronie bedzie kiedyś taras więc te dubeltowe drzwi mają sens, natomiast po przeciwnej stronie nie mają sensu, ja bym wsadził tam dużą szybę, ale że to nie moje to gó....o mnie to obchodzi
  11. Pytasz o mój standard czy o francuzki standard??
  12. My ludzie z PL nazywamy to domem, Holendrzy nazywaja to vacantie huis, a po żabojadowemu to nie chce mi się w googlach szukać Mówisz i masz
  13. Kolego miałem kiedys podobną sytuację choć może groźby nie były tak drastyczne po prostu gnoje wysyłali mi zestawy wykleństw albo wydzwaniali po nocy. Po około 2 tygodniach zbrakło mi już cierpliwości i wysłałem sms na ten numer o takiej treści: cytat - "Słuchaj gnoju, naprawdę źle trafiłeś, nie masz pojęcia z kim zadarłeś i do czego jestem zdolny, znam twój nr. telefonu i znajdę cię po znajomościach u operatora a wtedy chłopaki ci dopier...lą, więc zacznij się za siebie oglądać bo nie daję gwarancji że chłopaków nie poniesie, życzę miłego dnia:" Mniej więcej po 15 minutach otrzymałem smsa zwrotnego z przeprosinami Może dobrym pomysłem jest żeby wysłać podobnego smsa z innej komórki i podać się za faceta tej dziewczyny (gangstera) i zobaczyć czy przyniesie to jakiś efekt. Życzę powodzenia i mam nadzieję że gnoja znajdziecie
  14. faktycznie pomyłka 400€ za 75cl
  15. No właśnie w tym tygodniu montowalismy okna, drzwi i schody w środku, a także podłączenia pod elektrykę, wodę i tel. w tym tygodniu układamy instalację elektr. i zalewamy posadzki, normy tak napucowane że nie ma czasu taczki załadować Taka : Żadna innna I nie zapomnij ze z Podkarpacia jestem. Na winie mnie nie oszukasz No pieknie se kolega wymyślił 150€ Kupie ale tylko pod warunkiem że razem wyżłopiemy
  16. Fotki są zmniejszone o połowę robione lusterkiem 18MP Nie tamten ten cementu nie wożę, audik stoi i odpoczywa pod domem bo żeby dojechać do roboty trzeba po polnych drogach jechać i niestety 1BV za niskie Ja Ci chyba tę flachę pocztą wyślę bo inaczej to nigdy nie nastąpi Gadaj jaką prytkę chcesz to poszukam w Inter Marche
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przód ma inny trochę kształt nie ma tych listków na zewnątrz
  18. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To są gwizdki w tylne drzwi
  19. Trochę słitfoci z FR
  20. No Panie nie pogada To rzut kamieniem España Coś koło 300 km do granicy Hiszpańskiej A mam tu taka fajną czasową robótkę Taaaaaa w Holandi cieplej jest teraz tutaj rano dzis było -5
  21. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam takie u siebie na rotorach http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/page-25
  22. Ja panowie teraz francuzkie zioła suszę pod Bordeoux
  23. Cos źle podłączyłes sprawdz wszystko od nowa, ewentualnie cos gdzieś nie styka, wedle błędu masz nie zamkniety obieg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.