Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak ściemnić szyby ?


Jumber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym przyciemnić szyby w a4 b8 czarnym avancie. Zastanawiam się jak to zrobić żeby było ładnie? Gość mi zaproponował przód na 50% a tył na 70%. Co o tym sądzicie? Będzie to jakoś wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy przód 50%?
Chcesz przyciemnić szyby w przednich drzwiach? ja tak to wiesz zapewne że za to dowód poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby z przodu pociągnąć folią o przepuszczalności 50% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby z przodu pociągnąć folią o przepuszczalności 50% :)

i pożegnać się z dowodem :lol:

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepuszczalność światła w poprzednich szybach musi być na poziomie 70%, czyli można je przyciemnić tylko w 30%. Ale lepiej jeszcze sprawdzić niż się pośpieszyć i później zrywać folie przy drogówce albo pozbyć się dowodu jak wyżej chłopaki pisali.

Sent from out of space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b8 przednie boczne są oryginalnie przyciemnione na poziomie 30% oraz przednia 25% jeśli się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zartujcie z tym zabieraniem dowodów, bo gdyby tak bylo to 2 na 10 aut musialoby jezdzic bez kwitów, co do przepuszczalnosci swiatła w przednich szybach, to praktycznie kazdy producent wykorzystuje to do maximum i tak naprawde po przylozeniu przyrządu do przepuszczalnosci swiatla używanego w policji, wynika ze w rzeczywistości przednich szyb to nie mozesz nawet bezbarwna folia sobie przyciemnic..., ale jaka jest prawda to każdy wie. Ja osobiscie jezdze 5lat z dosc mocno przyciemnionymi przednimi szybami, policja kontrolowala mnie napewno ok 10 razy w tym czasie i nikt do zadnych szyb sie nigdy nie przyczepił.....

W tym tyg oklejam swój nowy nabytek(B8) tak jak kolega proponował 50% przód:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jednak dałem do oklejenia tak jak pisałem. Zrobił mi jedno a4 b6 takimi foliami i dzisiaj odebrałem i ładnie się to prezentuje. Jutro odbieram b8, zobaczymy jak to bedzie wyglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :) koło południa jutro bedę miał auto to się podzielę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby z przodu pociągnąć folią o przepuszczalności 50% :)

i pożegnać się z dowodem :lol:
Jest ryzyko jest zabawa :-) ja tez przod zamierzam okleic

Podepne sie pod temat, a jaka folie polecacie? Bo tam gdzie zamierzam przyciemniac maja info na stronie o foliach:

-CLASSIC

-FOLIA TEC

-GLOBAL

-WINDOW

-3M

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym juz nie pomoge, ja zdaje się na zaufanego magika od tych spraw z moich okolic, wiem ze on gdzies z granice jezdzi po folie osobisćie, ale gdzie dokładnie i po jakie tego juz nie wiem;///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to normalne ze pod folia widac jakby małe ilośći wody? Bo gościu mi tu mówi że ta woda zniknie po kilku dniach, i nie wiem czy mnie w h.. nie ładuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne jak najbradziej, nie przejmuj sie, 1-max2dni i ani sladu nie bedzie, pamietaj tylko zeby nie otwierac najlepiej tych szyb w ogole przez te kilka dni :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno, dlaczego czasami widac te wszystkie paski na tylnej szybie od podgrzewania a czasami jest ladnie nic nie widac. Wiecie od czego to zalezy?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najczesciej zalezy od tego czy szyba jest fabrycznie ciemna czy ktos ja sobie sam pozniej przyciemnia, z fabryki jak wyjezdza z ciemnymi szybami to tych paskow nie widac, a jak jest oklejona to widac i paski i te kropeczki dookola szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie na oklejanej szybie zawsze będzie widac paski ogrzewania, lub antenowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem ale mialem nadzieje ze jest jakis sposob. Pewnie przy piecowym tego nie ma ale koszta juz sporo wieksze

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...