Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak ściemnić szyby ?


Jumber

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie,

ze sie zapytam, ile dawaliscie za przyciemnianie szyb w b8?

Moj magik chce ok 500PLN ( folia z nr zeby nie bylo problemu z TüV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szybami i z dowodami to jest tak, że juz baaaardzo dawno nie widziałem w Wawie auta z przyciemnionymi przednimi bocznymi chyba, że jakiegoś ruska czy ukraińca. Przepis jest tak skonstruowany, że nie da się przyciemnić przednich szyb zgodnie z przepisami. W ciągu dnia jest super z przyciemnionymi szybkami auto mniej się nagrzewa ale w nocy już nie jest tak kolorowo, a jeśli chcecie się przekonać, to proponuję w nocy pojeździć w okularach przeciwsłonecznych. Przy prawoskręcie możecie nie zauwazyć pieszego/rowerzysty i będzie płacz i klops. Po za tym sporo osób traktuje oklejanie szyb folią jako wieś tuning :D

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś to zrobi na zupełnie czarno tył a przód oklei też ciemną folią to przyznaje że to jest wieś.

Ale jeśli tył jest ciemny (nie czarny) a przód pociągnięty bardzo delikatną folią to wtedy wszystko wygląda bardzo dobrze ;)

500zł za całość to nie jest wygórowana cena w profesjonalnym zakładzie. Ja w niedużym zakładzie zapłaciłem 400zł za całość.

Ps.

Wieś to jest tankować 3,0 V6 gazem, bo jak stać na taki silnik to i na paliwko trzeba mieć :D

Edytowane przez Jumber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, a kogo nie stać na auto za 20tys? Jeśli lubisz wyrzucać pieniądze do śmieci, to twoja sprawa :) ja wolę je przeznaczyć na inne cele :) rozumiem, gazować auto za pół miliona to wiocha, ale auto do 100.ooo to auta dla zupełnie przeciętnych ludzi i jeden napędzając je woli "puszczać kasę z dymem" a inny nie i to jedyna różnica, już gdzieś to pisałem, stać mnie żeby jeździć na benzynie ale w dzisiejszych czasach wiochą jest marnotrawienie pieniędzy :) a przy obecnych cenach w portfelu zostaje ponad 30pln na każdych 100km :) przy przebiegu na poziomie 3000km miesięcznie jak by nie liczyć zostaje 900pln. A gdzie lać paliwo mam wierz mi, moja łódka pali około 40litrów na godzinę więc nadwyżkę mam gdzie wydać w wakacje a zostaje jeszcze drugie auto, dwa motocykle.....

Ale jeśli tył jest ciemny (nie czarny) a przód pociągnięty bardzo delikatną folią to wtedy wszystko wygląda bardzo dobrze ;)

Rzecz gustu ;)

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś folię na całym Poldonezie prócz przedniej. W dzień bajka w Nocy kaplica. Jak koledzy napisali miałem problemy z widocznością. Ale ja miałem mocne przyciemnienie. Pierwsza kontrola uprzedzenie o możliwości zabrania dowodu i na miejscu folie z przednich zdjąłem. Jeśli przyciemniać to tylko tylne i to nie za ciemną folią gdyż robi nam się duży kontrast między widocznością w tył a bocznymi lusterkami a to męczy wzrok. Osobiście rozważam oklejenie tyłu ale to jak odkuje się po kupnie B8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...