-
225/45/18 8.5" 1be
Et jest 41, ale z tylu dystans 25mm, a z przodu 15mm
-
Przerywając wspomaganie
Temat wspomagania się rozwiązał. Wystarczyło wejść pod samochód i tego krzyżaka pod kierownicą smarem w sprayu spryskać i po problemie
-
225/45/18 8.5" 1be
Sam malowałem, ale nie polecam czarnego koloru. Każdą najmniejszą przycierkę widać. A co do czystości to w miare spoko jak nie są umalowane na połysk
-
Zacięte klapki układu dolotowego
Cześć, Mam problem ostatnio z zaciętymi klapkami układu dolotowego. Pali mi się check engine i po podłączeniu mechanik stwierdził że to właśnie te klapki. Chciałem sam się za to wziąć i spróbować naprawić. Kolektor dolotowy jest łatwy do demontażu, ale trzeba odkręcać te metalowe przewody paliwowe i tą listwę zasilającą (chyba tak to się nazywa) Moje pytanie, czy jeśli chodzi o demontaż kolektora i czyszczenie go to moge to rozkręcić i sam sobie wyczyścić i nie będzie mi potrzebny komputer do tego? Bo nie posiadam żadnego kabla do auta, a niechce się zdziwić jeśli rozbiore wszystko i wyczyszcze a później skręce i okaże się że nie odpale auta głównie chodzi mi o te przewody paliwowe i tą listwę, czy nie będę miał po demontażu problemu z uruchomieniem auta. Proszę o cenne wskazówki jeśli ktoś robił to sam i ma jakieś doświadczenia.
-
225/45/18 8.5" 1be
Tak wyglada przod
-
225/45/18 8.5" 1be
Trzeba uwazac nawet jak przez wyzsze progi zwalniajace przejezdzasz. Jesli duzo jezdzisz po nierownosciach to nie polecam. Teraz to ja nawet na głębszych koleinach uwazam bo potrafi przytrzeć :-)
-
225/45/18 8.5" 1be
Wymieniłem sprężyny i amortyzatory na niższe. I auto jest niższe od standardu o 5,5cm
-
225/45/18 8.5" 1be
Ja mam założone 225/40/18 i tak się prezentuje
-
Przerywając wspomaganie
Nieeee, nigdy nie wymieniałem, nawet niewiem czy był wymieniany bo samochód mam dwa lata, a z tego co wiem co kolejne dwa lata wstecz stał praktycznie w garażu, bo zrobił 10tys. km przez dwa lata
-
Przerywając wspomaganie
Nic nie robiłem z tym wspomaganiem i samo przeszło. Tylko się zastanawiam co może być przyczyną. Możliwe że płyn traci jakieś właściwości ze starości i tak się dzieje? Bo zrobiło się zimno i wspomaganie wróciło Troche głupio to brzmi ale tak wyglądają moje obserwacje
-
Bucząca klimatyzacja A4 B8
Mysza z zimna piszczała
-
Bucząca klimatyzacja A4 B8
Jadę w tym tygodniu napełnić klime to zobacze czy napełnienie coś pomoże i odpowiem
-
Przerywając wspomaganie
A jakie są objawy uszkodzenia maglownicy? Nic z niej nie cieknie, nie stuka ani trzeszczy, żadnych objaw nie było i tak nagle zblokowało. A muszę wrócić 100km do domu i niewiem czy jechać nią, żeby się nie okazało że na którymś zakręcie pojadę prosto
-
Przerywając wspomaganie
Cześć, Mam problem ze wspomaganiem w a4. Chyba to wspomaganie, a mianowicie przerywa. Wygląda to tak, że odpale samochód i jeśli kręce kierownicą to jest tak że na ok. 1/4 obrotu kręci się lekko, potem jest jakaś blokada i muszę mocno się zaprzeć żeby ją dalej obrócić, wrażenie jest jakby coś przyblokowało i wtedy siłą to przepchnę. Póżniej znowu 1/4 jest lekko i znowu coś ją przyblokuje. Olej w wspomaganiu jest wlany, dźwięków żadnych dziwnych nie wydaje, ani na wolnych obrotach ani podczas jazdy ani podczas kręcenia na postoju. Kiedyś mi się to raz zdarzyło że mi raz tak przyblokowało, ale ucichło potem i było dobrze. A teraz już nie odpuściło i strach troche tym jeździć. Macie może jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny?
-
Bucząca klimatyzacja A4 B8
Wydaje mi się że gdzieś z panelu...
Jumber
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta