Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dmx12

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tak jak pisze kolega powyżej, powinna byc tak zwana przez urzędy ciągłość umów/faktur jezeli sprzedający nie widnieje w dowodzie
  2. moze byc taka sytuacja, tylko musialby ci pokazac, a najlepiej przekazac wszystkie dokumenty związane z wykupem auta i zakończeniem okresu leasingownia i przejeciem prawa wlasnosci, przez niego badz ta firme o której piszesz..... najprosciej, zadzon do vw leasing, naswietl im sytuacje i wydaje mi sie ze powinni Ci powiedzieć jak wyglada sytuacja prawno/formalna owego auta;), albo poprostu powiedz włascicielowi zeby zarejetrowal je na siebie, a pozniej dopiero odsprzedał Tobie, przy kwocie o której piszesz nawet te kilkaset zł kosztów z tym zwiazanych nie zrobi większej róznicy
  3. dmx12 odpowiedział(a) na Jumber temat w Audi A4 B8
    czyli co nieco wiem o tym foliowaniu
  4. dmx12 odpowiedział(a) na Jumber temat w Audi A4 B8
    to najczesciej zalezy od tego czy szyba jest fabrycznie ciemna czy ktos ja sobie sam pozniej przyciemnia, z fabryki jak wyjezdza z ciemnymi szybami to tych paskow nie widac, a jak jest oklejona to widac i paski i te kropeczki dookola szyby
  5. dmx12 odpowiedział(a) na Jumber temat w Audi A4 B8
    normalne jak najbradziej, nie przejmuj sie, 1-max2dni i ani sladu nie bedzie, pamietaj tylko zeby nie otwierac najlepiej tych szyb w ogole przez te kilka dni
  6. dmx12 odpowiedział(a) na Jumber temat w Audi A4 B8
    w tym juz nie pomoge, ja zdaje się na zaufanego magika od tych spraw z moich okolic, wiem ze on gdzies z granice jezdzi po folie osobisćie, ale gdzie dokładnie i po jakie tego juz nie wiem;///
  7. dmx12 odpowiedział(a) na Jumber temat w Audi A4 B8
    to dawaj foto po całej operacji;)
  8. dmx12 odpowiedział(a) na Jumber temat w Audi A4 B8
    nie zartujcie z tym zabieraniem dowodów, bo gdyby tak bylo to 2 na 10 aut musialoby jezdzic bez kwitów, co do przepuszczalnosci swiatła w przednich szybach, to praktycznie kazdy producent wykorzystuje to do maximum i tak naprawde po przylozeniu przyrządu do przepuszczalnosci swiatla używanego w policji, wynika ze w rzeczywistości przednich szyb to nie mozesz nawet bezbarwna folia sobie przyciemnic..., ale jaka jest prawda to każdy wie. Ja osobiscie jezdze 5lat z dosc mocno przyciemnionymi przednimi szybami, policja kontrolowala mnie napewno ok 10 razy w tym czasie i nikt do zadnych szyb sie nigdy nie przyczepił..... W tym tyg oklejam swój nowy nabytek(B8) tak jak kolega proponował 50% przód:)
  9. siemankoooooooo
  10. witam serdecznie wszystkich fanów marki AUDI i innego typu pojazdów powstałych na bazie tego producenta, co do mnie to tak na szybko zeby nie przeciągać i nie zanudzać.... jestem z nowej soli w lubuskim i od niedawna jestem posiadaczem A4 B8 Avant 2.7tdi s line(szkoda, że nie quattro, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lub co sie ma) , a co za tym idzie od niedawna również jestem waszym forumowiczem. Mam nadzieje, ze wasze wcześniejsze wątki mi pomogą w niejednej niewiadomej i ze Wy pomożecie jezeli bede tego potrzebował, a ja ze swojej strony mysle ze pomoge niejednemu z was, ponieważ moja specjalizacja jest silnie związana z motoryzacją. Wracając do auta, to nie wiem czy daję rade czy poprostu jest tylko autem i potwierdzenie bądź zanegowanie tego pozostawiam WAM. P.S. jak juz sie tu troche odnajde to dorzuce jakies info, foto itp. Pozdrawiam
  11. a4 b8 z 09r tez nauczycie polskiego? wersje oprogramowania podrzuce pozniej badz jutro jezeli to w ogole potrzebne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.