Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Standard w B8 u mnie zacina się o klapkę jak ją przyduszę to sprysk wskakuje do środka,na szczęście nie zdarza się to zbyt często
  2. Amaradaar podrzuc numer, żeby ni mówili że koledze nie pomogłem
  3. No to już wiesz, nie ma sprawy
  4. Zderzak S-line pasuje do zwykłej B8, ale Ty piszesz o grilu (z pionowymi pasami) czyli S4, ten gril też pasuje do zwykłego zderzaka jak i zderzaka S-line. No chyba że coś źle zrozumiałem Jeśli masz uszkodzony zderzak to proponuję szukać zderzaka S-line z grilem S4. Tutaj masz dokładnie opisane różnice pomiędzy standardem a S-line http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dyskusja była na temat tego jakie były zaciski montowane w konkretnych wersjach, w 2.0 były tarcze o wielkości 320 ale w przypadku wersji 180KM były zaciski Ate a nie TRW jak w 211KM. W 1.8 są 314mm tarcze i zaciski Ate. Nawet nie wiem że mnie obgadywali w tym temacie. Panowie ja mam 180kucy i były oryginalnie zaciski TRW przód 320 i tył 300 (nie wentylowane) Dev jak zwykle wie wszystko najlepiej
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    320/300
  7. Moduł z Rumunii to nie wiem,, chodzic będzie ale czy jeździć
  8. Ja ostatnio też posiedziałem sobie w A6 i doszedłem do wniosku że można się zakochać
  9. Ładnie tylko kierę źle Ci zamontowali Powodzenia i bezawaryjności
  10. W liftach właśnie takie różne pierdólki pozmieniali np. podłokietniki też różnią się przetłoczeniami
  11. andynl odpowiedział(a) na seba65310 temat w Audi A4 B8
    Instalację trzeba sobie zrobić, gdzies było opisane ale nie mogę znaleźć
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Brałem kiedys w oponeo 4 oponki i jedna po sezonie poszła w śmieci, wybulenie, nie wiem czy wada fabryczna czy ja cos spaprałem, ogólnie spoko choć zawsze może byc lepiej ;-)
  13. No właśnie takie mam ale ciężko gumę z tego wydłubać
  14. ja musze sobie to kupić bo nie mam gdzie gum do żucia trzymać
  15. popiołka
  16. Ale ta nalepka to chyba nie Q tylko S-line
  17. Nie musisz mi tlumaczyc choruje na te sama chorobe
  18. Miałem na myśli że masz jeszcze sporo do wymodzenia, listę masz sporą to i możliwości wiele Kierę bym zmienił na początek i fela 17 to maleństwo, spokojnie możesz wciskać 19, no chyba że dojeżdżasz codziennie przez las
  19. No i co Ty teraz będziesz tu opisywał jak Gibons wszystko już wymienił Niech sie dobrze sprawuje
  20. Fajnie, masz jeszcze sporo mozliwości, Bezawaryjności
  21. Świnka zdechła a młotek noszę ze sobą jak mnie czasem najdzie to sobie pierdo...nę w łepetynę żeby mi się głupie pomysły na rozum nie rzuciły. Idę spać.
  22. Jak oni się tu pieknie kłucą Kristof wywal ich stąd na zbity pysk niech Ci nie robia śmieci w wątku. Pozdrawiam
  23. Nie ten dom Krystian NLowy dom
  24. A teraz za tydzień do domu, wystarczy na razie tego szwędania się choć do Hiszpani chetnie bym się wybrał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.