Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:

bez zaskoczenia, była A5tka - jest C7mka. Sedan, czemu nie avant? Bo mi się sedan podoba po prostu bardziej. Drugi powód - przejmuję leasing auta od mojego ojca. Silnik 3.0TDI o oznaczeniu CDUD, 245KM, Quattro (w końcu :kox: ). Zastanawiałem się nad B9, ale ich ceny są moim zdaniem przesadzone.. za te same pieniądze wolę jednak A6. Rocznik 2013 - model 2014, gwarancja do 2018. Przebieg obecny... 66 tys km. 100% bezwypadkowy - całe szczęście. Kolor jak u Cubera - czarny Havana. Jakiś tam wypas też ma, m.in:

-Reflektory FULL LED

-Elektrycznie podnoszona/opuszczana klapa bagażnika

-Audi Side Assist

-Audi Lane Assist

-Fotele komfortowe - pełna, czarna skóra, podgrzewane i wentylowane z pamięcią dla obu foteli przednich

-Szyberdach z solarem

-Czujnik deszczu/zmierzchu

-Asystent świateł drogowych

-Lusterko wewnętrzne fotochrom

-Lusterka zewnętrzne fotochrom, elektrycznie składane, podgrzewane z pamięcią

-Klima 4-strefowa

-MMI Touch

-Quattro :kox:

-Zawieszenie pneumatyczne 4-corner :kox:

-Tuner DVBT

-Bluetooth + słuchawka w podłokietniku

-Audi Drive Select

-Fabrycznie przyciemnione szyby tylne - sorry Carrera :decayed:

-Brak jakichkolwiek oznaczeń - również brak przedniego znaczka Quattro, tak wyjechał z fabryki

-S-tronic :kox:

-Webasto :kox:

-Oświetlenie wnętrzna Ambiente

-Czujniki cofania przód + tył

-Kamera cofania

-Keyless

-Isofix - wożąc chrześniaka zaczął się przydawać ;)

-Tempomat

-Wielofunkcyjna kierownica, niestety 4-ramienna

-Oświetlenie wnętrza LED + dodatkowe lampki do czytania z tyłu

-Podgrzewanie foteli tył

-Home link

-Bez pakietu dla palących - uffff...

-System rozpoznawania znaków drogowych

-Audi Sound System

-18-calowe koła - są już jako zimówki ;)

Coś już tam jest nawet zmienione:

-ORI rotory 20tki - zmienione jeszcze za kadencji ojca

-Lap Timer w FIS

-Test zegarów

-VIM (Video In Motion) - możliwość oglądania TV i DVD w trakcie jazdy

-Poziom naładowania akumulatora - niby zakodowałem, ale nigdzie nie pokazuje, więc muszę jeszcze nad tym popracować :decayed:

-Wyłączyłem ten cholerny Start-Stop

Jakie plany?

-Kierownica 3-ramienna z łopatkami - ta 4-ramienna nie do końca mi pasuje.. - ZROBIONE :kox:

-S-line zewnętrzny

-Może poliftowy tył (lampy, zderzak, końcówki wydechu)

-Gumowe dywaniki na zimę - ZROBIONE

-Nakładki na pedały i podstopnica z RS'a

Więcej grzechów nie pamiętam ;)

Zdjęcia mam jak na razie całe trzy, w dodatku niespecjalne... więcej jak na razie nie mam bo pogoda nie pozwala na umycie auta..

niGi1S7.jpg

VtqFZZd.jpg

Bz0K8aB.jpg

kqoPb8m.jpg

jak umyję to wrzucę jakieś fotki na zimówkach, a na wiosnę świeże na Rotorach ;)

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra fura :kox: Tylko mi jakos rotory do tego auta nie pasuja, moze trzeba jeszcze obnizyc i bedzie bajka, ale ja widzialbym tam felgi RS6 C7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko gdzie foty wnętrza????

jak pisałem, nie mam więcej zdjęć. pogoda jest jaka jest i nie ma sensu myć samochodu żeby zaraz wyglądał tak samo.. a w środku trochę piachu jest :facepalm:

Dobra fura :kox: Tylko mi jakos rotory do tego auta nie pasuja, moze trzeba jeszcze obnizyc i bedzie bajka, ale ja widzialbym tam felgi RS6 C7 :naughty:

zawieszenie jest pneumatyczne, teoretycznie ustawione niżej.. ale może VCDS jeszcze jakoś pomoże w tej kwestii ;) felg na pewno nie zmienię.. ma być rotor i koniec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Jędrek :) Moja skromna sugestia, zderzak tył z lifta must be! Bo te słomki kłują w oczy ;)

Jeszcze jedno, zamaż numery rejestracyjne Twojego auta na ścianie budynku przy którym stoi ;)

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamte numery już są nieaktualne, dawne z Q7 ;) jeszcze nie zmieniliśmy bo będzie robiona elewacja w biurze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra fura :kox: Tylko mi jakos rotory do tego auta nie pasuja, moze trzeba jeszcze obnizyc i bedzie bajka, ale ja widzialbym tam felgi RS6 C7 :naughty:

Kwestia gustu, ale moim zdaniem Rotory idealnie pasują do czarnego C7 sedan.

Ojcu szybko się znudziło to A6 - za małe w porównaniu do Q7 ?

PS. szkoda, że ma czarne szyby ;) To A6 obok wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrus , miałem juz pisac wcześniej co nie wruzcasz nowej furmanki :)

Graty oczywiscie , myśle ze tez ocenisz to jako przepaść w stosunku do b8 czy A5 :)

ps. jak coś to mam kratki przednie w zderzak S-line nówki sztuki praktycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty fury,kolejne C7 w klubie tylko tym razem sedanik :) bezawaryjnosci i szerokosci!!lampy przednie robia robot,super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu fiu, trzodka C7 nam rosnie, jakies mini spoty chyba trzeba zaczac robic :D . Kiera do wymiany jak najszybciej - ta zmiana cieszy strasznie a ta 4 ramienna jest jak z autobusu :D . Miernik batteri tez zaprogramowalem i nie moge znalesc ale podobno gdzies ja jeszcze trzeba odblokowac przez VCDS samo "zielone menu" to za malo, gdzies to widzialem ale nie moge znowu znalesc. Zazdroszcze zawieszenia nie zazdroszcze tego ze nie ma B&O albo Bose hehe ;) . I podstawowe pytanie kiedy wiecej szmocy :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ojcu szybko się znudziło to A6 - za małe w porównaniu do Q7 ?

od początku chciał nowe A8, ale tymczasowo wziął tą 6tkę.. ja nie narzekam z tego powodu ;)


PS. szkoda, że ma czarne szyby ;) To A6 obok wygląda lepiej.

kwestia gustu.

Jedrus , miałem juz pisac wcześniej co nie wruzcasz nowej furmanki :)

Graty oczywiscie , myśle ze tez ocenisz to jako przepaść w stosunku do b8 czy A5 :)

ps. jak coś to mam kratki przednie w zderzak S-line nówki sztuki praktycznie ;)

przepaść jest ogromna, naprawdę. to zupełnie inne auto, widać różnicę..

a auta nie wrzucałem bo tak wiesz.. czekałem aż A8 dojedzie ;)

modzenie tego samochodu i tak planuję dopiero w przyszłym roku, najpierw chcę doprowadzić Cabrio do odpowiedniego stanu :kox:

Fiu fiu, trzodka C7 nam rosnie, jakies mini spoty chyba trzeba zaczac robic :D . Kiera do wymiany jak najszybciej - ta zmiana cieszy strasznie a ta 4 ramienna jest jak z autobusu :D . Miernik batteri tez zaprogramowalem i nie moge znalesc ale podobno gdzies ja jeszcze trzeba odblokowac przez VCDS samo "zielone menu" to za malo, gdzies to widzialem ale nie moge znowu znalesc. Zazdroszcze zawieszenia nie zazdroszcze tego ze nie ma B&O albo Bose hehe ;) . I podstawowe pytanie kiedy wiecej szmocy :D ??

ja już dawno mówiłem, że bardzo bym chciał przesiąść się z A5 na A6/A7 i bardzo się cieszę z takiego obrotu wydarzeń. kierownica.. jest słaba, nie podoba mi się kompletnie. na wiosnę wymienię, zastanawiam się tylko czy łopatki od razu będą hulać czy coś będzie trzeba kodować?

w weekend posiedzę trochę z kompem i może uda mi się znaleźć ten poziom naładowania :decayed:

też żałuję, że nie ma lepszego nagłośnienia.. ale nie można mieć wszystkiego, zwłaszcza jak kupuje się używane auto.. ale nie jest źle, ja audiofilem nie jestem :decayed:

moc? Paaaaanie, po przesiadce z 2.0TDI dla mnie to już fajnie jeździ :kox: a tak poważnie to jak się skończy gwarancja to coś pomyślę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajeb**** C7 też bedziemy z bratem szukać do firmy właśnie takie tylko że avanty. Praktyczniejsze dla nas.

W 3G+ Nie uruchomisz poziomu naładowania akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...