Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bierz od razu z lopatkami, kodowanie jest banalne i zajmuje 2 minuty.

Opublikowano

Gratulacje!! Rotor pasuje tu idealnie ;) piękne audi, moze kiedyś i mnie spotka taka przyjemność ujeżdżania c7 ;)

Opublikowano

Jędrek piękna maszyna :kox: Idzie zglebić coś na tym pneumacie? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pobawię się w weekend vcdsem to zobaczę, jeszcze nie miałem za specjalnie czasu :decayed:

Bierz od razu z lopatkami, kodowanie jest banalne i zajmuje 2 minuty.

tak też zamierzam, ale pewnie dopiero na wiosnę. najpierw trzeba wymodzić kilka rzeczy w cabrio ;)

Opublikowano

Zrób proszę przy okazji zdjęcia jak samochód jest maksymalnie opuszczony i podniesiony.

Opublikowano

Gratuluję Andrzeju,jak c7 to tylko sedan, tez sobie taką kiedyś sprawie haha

Opublikowano

Graty furki ! Po gwarze od razu rezaj moc, chwilowo też ujeżdzam C7 tylko że 204ps po sofcie i brata CDUD dopiero koło 200km/h ma jakieś szanse :decayed:

Opublikowano

Ładniusia :kox: gratki Jendruś :hi:

Opublikowano

3 lata temu pisałeś u mnie, że to marzenie. Jak widać zawsze do celu. W Bukowinie popatrzymy :wink:

Opublikowano

Gratuluję Jędrek ,poszles ostro fura robi wrażenie.

tąpniete z LG F60

Ale jesteś zadowolony tym zawieszeniem?myślę że tylko tył.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Tylko sedan też jestem tego zdanai:-) piękna:-) też kiedyś taką kupię:-) genialna:-)

Opublikowano
  • Autor

Jak widać zawsze do celu. W Bukowinie popatrzymy :wink:

zawsze się staram jakimiś tam małymi kroczkami do celu ;) wiadomo, że do Twojego rs'a czy do byłej eski to się nie umywa.. ale naprawdę jestem zakochany w tym aucie. w szczególności w fotelach.. no i w końcu, po 6 latach przygody z Audi udało mi się mieć Quattro :)


Kiera, sline, bose i bedzie idealnie :)

najpierw muszę podłubać coś przy cabrio, dopiero potem zabiorę się za A6 ;)


Ale jesteś zadowolony tym zawieszeniem?myślę że tylko tył.

pneumat jest na całości, podnosi się zarówno przód jak i tył. na razie mam ustawione w niższej pozycji + w drive select ustawiłem prawie wszystko na dynamic. na 20tkach było ok, dość twardo - jak lubię. na zimowych 18tkach jest też ok.

Opublikowano

Jeeeaahhhh. Gratki !!!

Opublikowano

no ładnie, pięknie wyposażona

zdjęcia w środku, pokazuj ziomal jak to wygląda

Opublikowano

piękna ;p

Opublikowano

Jeruna Jędrek.... gratulacje! Piękna jest!

Opublikowano

Jedrek bardzo ładna A6, gratki i niech Ci służy jak najlepiej. Mi się tylko ciemne szyby nie podobają, ale tj. mówisz to już kwestia gustu.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jedrek piękna sztuka gratuluję i przyjemności z jazdy oraz modzenia :)

Opublikowano

Gratuluję nowego autka i do zobaczenia na spocie :hi:

Opublikowano

No w końcu mogę zobaczyć tą ślicznotkę. Wrażenia pewnie niesamowite po przesiadce z a5 :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.