Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mnie tu nie było :wink: gratki autka, mi też się obija po czaszce pomysł przesiadki na C7 ale to na razie dalekie plany :) poczekam na lepsze czasy :grin:

Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto zaliczyło dzisiaj wizytę w ASO - wymiana klocków, przy okazji zostało umyte więc zrobiłem jakieś tam fotki kalkulatorem. w środku jeszcze nie było czasu ogarnąć :/ przed świętami oddam go na gruntowne sprzątanie :kox: no i widać przy okazji zimowe obuwie.. 18 cali, choć na tyle nie wygląda :decayed:

zFjf005.jpg

fvsKcOC.jpg

2wt8apQ.jpg

b0XGxnC.jpg

glBlBth.jpg

także już jakiś pogląd na auto macie ;)

jestem bardzo zadowolony ze spalania. w mieście wychodzi mi 9,8 litra/100km, w trasie 6,8. po autostradzie podchodzi pod 8 ;)

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie wygląda 18calowe koło w tak dużym samochodzie, sedan to sedan piękna limuzyna nie to co kombi :naughty: powodzenia w modzeniu.

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakąś inną kiere.

Lepiej będzie dla oka wyglądać.

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zywo ta kierownica nie jest taka zla ale fakt ze po zmianie czlowiek nie czuje juz ducha autobusu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera będzie, nie musisz mi o tym mówić ;) nie tylko będzie lepiej wyglądać, ale też lezeć w dłoniach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Jędrek nie być taki arogancki ,ha ha...

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, nie miałem tego na myśli :) kierownica jest... no jest, będzie lepsza. Postaram się na wiosnę już kupić... zobaczymy jaka się trafi, czy ścięta czy zwykła 3-ramienna. Na pewno musi mieć łopatki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą kiere też bym zmienił. Dziwnie wygląda ta 4 ramienna :huh: Ciekawi mnie jak świecą te lampy full led, pewnie nieźle dają. W sensie czy są lepsze niż xenony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak świecą te lampy full led, pewnie nieźle dają. W sensie czy są lepsze niż xenony?

Nie ma porównania. Jest przepaść :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na zimówki to nie wyglądają źle te 17-stki :decayed:

proszę nie szydzić mi tu z tak dużego rozmiaru felgi! 18 cali miałem na lato w A3 no i na początku w A5 - wtedy wydawało mi się, że to duży rozmiar :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrex "pocieszę" Cię moje 19-stki wyglądają jak 17 stki :facepalm: wiec nie chce nawet myśleć jak na żywo wyglądają 18-stki a A6 C7 :P:P:P

Teraz po częsci żałują ze nie sprzedałem felg 19-stek i nie kupiłem 20 stek z zimówkami :kox::kox::kox:

ps. Jak ktoś da 6 tyś to sprzedam mój setup zimowy 255/40/19 z nowymi oponami CONTI TS850 i felami po regeneracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec nie chce nawet myśleć jak na żywo wyglądają 18-stki a A6 C7 :P :P :P

zobaczysz w Bukowinie :decayed: rezerwuję miejsce na parkingu obok Ciebie :grin:

wyobraź sobie jak wygląda 18 cali na A8 D4... dobrze, że namówiłem ojca na 19tki, chociaż i tak szału nie ma :facepalm:

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się ;)

Własnie dzownił do mnie kumpel i pyta czy na zimę do C7 lepiej ciemne felgi czy jasne........ Ja mówię ze jak ciemne to tylko 20-stki a on że zamawia 17-stki czekam az założy aby zobaczyć jak to wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17tki to padaka.. na drugim A6 jest 17tka. jeszcze gorzej wygląda niż mój.. masakra do czego to doszło, że marudzimy, że 18cali to za mało i ciulowo wygląda hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to się mówi : punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...