Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tym A4 to trochę przesadzasz - szczególnie jeżeli mówimy o zimówkach.

Dużo też zależy od wzoru felg - niektóre optycznie wyglądają na mniejsze.

Opublikowano

7xVH2iNl.jpg

17" zima na a5, jak dla mnie wygląda to dobrze i w cale to koło nie jest takie małe. :dance2:

Opublikowano

17 na zimę moim zdaniem jest ok ,ja mam takie w bmw 5er i jest Biebrza chociaż pod względem komfortu.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Fajnie wyglada ten zapach gekon :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

17ka to słabo w A4 wygląda a co dopiero nowym A6 ;)

:good::decayed:

Opublikowano

Piękne auto i wypasik też niczego sobie, z drugiej strony jest quattro to czego chcieć więcej :) Aż taka różnica jest między A5 a A6 ? Po przesiadce z B6 na B8 myślałem, że lepiej już nie może być :)

Opublikowano
  • Autor

Aż taka różnica jest między A5 a A6 ? Po przesiadce z B6 na B8 myślałem, że lepiej już nie może być :)

przepaść jest naprawdę duża. myślę, że to nie tylko moje zdanie i m.in. Cuber to potwierdzi :) zupełnie inne auta..

Opublikowano

Dokładnie ;) "Przepaść" jest dość duża :) Prowadzenie, wykończenie, wyciszenie itd.....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemano! Dawno mnie nie było a tu widzę zmiany ;) Gratuluję wymarzonej fury w Q! Niezły wypas!

Pytanie retoryczne - po paru miesiącach użytkowania dalej jesteś zadowolony? W moim przypadku w C6 po 6 miesiącach zadałem sobie pytanie - na cholerę mi takie wielkie auto...

Opublikowano
  • Autor

Niezły? Tam jest dobry wypas :decayed:

No w porównaniu do A5, A6tka to kolos.. ale to był świadomy wybór, jest wygodniej, więcej miejsca.. jestem zakochany w tym aucie :)

Z nowości wpadł nowy soft i mapka do MMI 2016 - dziękuję WRC :hi:

Opublikowano

Niezły? Tam jest dobry wypas :decayed:

No w porównaniu do A5, A6tka to kolos.. ale to był świadomy wybór, jest wygodniej, więcej miejsca.. jestem zakochany w tym aucie :)

Z nowości wpadł nowy soft i mapka do MMI 2016 - dziękuję WRC :hi:

Ja ostatnio też posiedziałem sobie w A6 i doszedłem do wniosku że można się zakochać ;)

Opublikowano

Osobiście wole a4 bo buda mniejsza, bardziej zwarta i sportowa ale w A6 wnętrze jest bajka, dużo miejsca, przestronne, potwierdzam-można się zakochać, walczyłem ze sobą zanim b7 kupiłem ciągle po głowie chodziła mi A6 C6 w S-line :good: ale nic straconego hehe

Opublikowano

więcej miejsca.. jestem zakochany

można się zakochać

Jeżeli wy o miłości mówicie, to ja muszę mówić o PORNO! :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nareszcie wpadł pierwszy i zarazem dla mnie najważniejszy mod w tym samochodzie - kierownica 3-ramienna z łopatkami :kox:

nie obyło się oczywiście bez problemów :facepalm:

kierownica w zasadzie kupiona 8 marca, miała być wymieniona w Bukowinie przez WRCLagunę, jak się okazało poduszka powietrzna przysłana przez sprzedawcę była na jeden nabój.. więc nie pasowała i wracałem ze starą kierownicą do Bydgoszczy. po reklamacji dostałem poduszkę na dwa naboje... ale niestety, ponowny problem - pocięte okablowanie i brak bezpiecznika naboju.. kolejna reklamacja, której tym razem gościu nie chciał uznać.. ale jednak się udało. w końcu, za trzecim razem przyszła właściwa poduszka: na dwa naboje, z okablowaniem i bezpiecznikiem :decayed: dziś dzięki temu założyłem i zakodowałem łopatki :)

tak wygląda:

6EJRdgg.jpg

Z4AT0pM.jpg

o wiele lepiej :kox: :kox: :kox:

podziękowania dla WRCLaguny i edraven za pomoc w Bukowinie - jesteście wielcy :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Graty Jędruś :) wreszcie nie masz steru od Autobusu ;)

Opublikowano

Niebo a ziemia! Graty :) Mój nastepny mod w B8 jeśli padnie decyzja na zostawienie auta dłużej ;)


Rzeczywiście stara leciała Autosanem troche ;)

Opublikowano
  • Autor

to prawda: ta kierownica to jak niebo, a ziemia do poprzedniej. trochę mnie sprzedawca podenerwował, ale ważne, że ostatecznie jest tak, jak powinno wyjechać z fabryki ;)

Opublikowano

Kiera super a swoją drogą nie wolałes pikowanej skóry?

Opublikowano
  • Autor

mam gładką gałkę zmiany biegów, więc chciałem by do siebie pasowały ;)

Opublikowano

Tak też myślałem, można wiedzieć jaki prajs? Może być na pw. Chodzi mi po głowie taka kiera

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.