Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Mi się bardziej podoba od A5 dlatego taki u siebie założyłem więc to raczej kwestia gustu a ten jest jak d...a każdy ma inną. Jedyne co to przy zmianie na liftowy A4 jest więcej roboty bo musisz zmienic stelaż który jest pod licznikiem
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest taki dział Stylizacja i tuning optyczy tam poszukaj
  3. no jak sroka tylko to co sie błyszczy
  4. 8T0 907 468 AD Znaczy się GATEWAY do wymiany oczywiście ma CP dobrze myślę?
  5. No to kiedy zmieniasz silnik na cos dla dużych chłopców?
  6. Panowie mam u siebie Gatewaya z końcówką AD, nie ma go w spisie ma ktos wiedzę czy pódzie na tym ASA? wszedłem w to kodowanie GATEWAY 19 ---> Instalation List i fajkujemy 3C ---> SAVE Coding i wychodzimy . sterownik kodowanie niby przyjął Ktoś coś?
  7. Zaszalałeś chłopie, autko wygląda miazga
  8. To że ktoś serwisował auto wcale nie oznacza że problem olejowy został zlikwidowany, wiele aut w leasingu jeździ jak jeździ, dolewa się oliwę i wpuszcza w koszta, sprawdzaj czy auta miały robione STAGE1 lub STAGE2
  9. https://play.google.com/store/apps/details?id=kr.sira.sound&hl=pl
  10. I przysyłają już po miesiącu ;-)
  11. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy to łożysko będzie dobre do autka bez Q,?? http://allegro.pl/fag-lozysko-piasta-kola-tyl-audi-a4-b8-a5-8t-a6-i6120931391.html
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przy pełnym załadunku tez nic nie ociera, zawsze jak jadę do PL to mam napakowane jak rumun i nigdy mi sie obcierka nie zdarzyła
  13. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam u siebie ET43 8,5 19 i do tego opone 255/35 i nic nie obciera
  14. andynl odpowiedział(a) na jakimoto temat w Audi A4 B8
    tam jest taka zapadka trzeba ją lekko podważyć i wychodzi choć nie mówię że jest łatwo
  15. wyciągnij wkład i zobacz, pewnie sie mata odkleiła. Grzanie nadal działa? W najgorszym wypadku wkład do wymiany
  16. Fajne autko polift to dwa, trzy razy tyle co S-line
  17. andynl odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Jak on sie tu rozcywichał z modzenim, a B8 to nie chciał modzić
  18. S4 ma inny dyfuzor na 4 rurki właśnie reszta taka sama jak S-line
  19. Bez jaj, za siatki tez?? Ja miałem to w obydwóch wiec dlatego w pierwszym momencie mnie mod rozśmieszył. siateczki są w pakiecie z tymi schowkami pod fotelami, pakiet schowek czy coś jakoś to się zwie ASO tutaj kosztuje 56 € No kilka protutek poleciało, ale za to z zakładaniem nie ma problemu. Żeby mi się nie nudziło to przekładałem siateczki do swoich boczków bo te co kupiłem były trochę porysowane
  20. Dokładnie, ORI troche drogie ale spokojnie 1.5 do 2 lat wytrzymują, w sumie stare nie były jeszcze takie tragiczne ale dla spokojności wymieniłem
  21. Miałem się pochwalić już jaiś czas temu ale zapomniałem Na pokładzie zawitały siateczki No i po półtora roku przyszedł czas na zmianę wycieruchów oczywiście ORI
  22. Jeśli jest ori to na pewno z ledami xenon
  23. Ostatnio widziałem jakąś toyotę i lakier miała jak by ktoś ją opluł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.