Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakimoto

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jongra - ja też mam zawieszenie 1BV i latem na 245/40/18 to czuć że twardo jest, na zimę zakładam 225/55/16 kompletnie inne auto. Tylko ja te 16'' mam na alusie nie na stali
  2. Panowie, podobno ktoś w Wyszogrodzie robi navi 3G High. Wiecie może w którym miejscu?
  3. jakimoto opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Cześć, Macie jakiś patent na łatwe wyjęcie lewarka? Ostatnio siłowałem się z nim ze 20 min i w końcu na siłę wsadziłem śrubokręt do odgięcia plastiku który go trzymał. Pod podłogą mam koło dojazdowe a tam jest subwoofer potem akumulator i następnie lewarek, strasznie ciasno jest. Z góry dzięki za odpowiedzi.
  4. jakimoto opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Macie jakiś patent na wyjęcie lewarka z bagażnika? Ostatnio siłowałem się z nim z 20 i w końcu wsadziłem śrubokręt i na siłę odgiąłem plastik który go trzymał. W bagażniku mam dojazd a pod nim jest subwoofer, akumulator i potem lewarek i naprawdę tam jest ciasno......
  5. jakimoto opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Nie wiem czy to dobre miejsce ale gdzie jest uchwyt schowany do holowania i ewentualnie klucz do kół w b8? Mam dojazdówkę i tam jest tylko lewarek, koło akumulator i sub. Dzięki za pomoc.
  6. CAGA z 2011 roku już prawie 185 tyś km
  7. Cześć kupiłem A4 b8 w wersji S-LINE i są tam koła 18'' z oponami w rozmiarze 245/40, na drzwiach jest to jedyny rozmiar zalecany przy 18" czy na tą felgę z pięcioma ramionami w 18" można założyć jakieś inne opony? Chodzi mi o węższe. Czuć opór i wydaje mi się że ta a4 sporo pali. Wcześniej miałem passka z tym samym silnikiem i też CR i jednak sporo mniej palił.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.