-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Jongra - ja też mam zawieszenie 1BV i latem na 245/40/18 to czuć że twardo jest, na zimę zakładam 225/55/16 kompletnie inne auto. Tylko ja te 16'' mam na alusie nie na stali
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Panowie, podobno ktoś w Wyszogrodzie robi navi 3G High. Wiecie może w którym miejscu?
-
Lewarek
Cześć, Macie jakiś patent na łatwe wyjęcie lewarka? Ostatnio siłowałem się z nim ze 20 min i w końcu na siłę wsadziłem śrubokręt do odgięcia plastiku który go trzymał. Pod podłogą mam koło dojazdowe a tam jest subwoofer potem akumulator i następnie lewarek, strasznie ciasno jest. Z góry dzięki za odpowiedzi.
-
Lewarek w bagażniku
Witam, Macie jakiś patent na wyjęcie lewarka z bagażnika? Ostatnio siłowałem się z nim z 20 i w końcu wsadziłem śrubokręt i na siłę odgiąłem plastik który go trzymał. W bagażniku mam dojazd a pod nim jest subwoofer, akumulator i potem lewarek i naprawdę tam jest ciasno......
-
Uchwyt do holowania?
Nie wiem czy to dobre miejsce ale gdzie jest uchwyt schowany do holowania i ewentualnie klucz do kół w b8? Mam dojazdówkę i tam jest tylko lewarek, koło akumulator i sub. Dzięki za pomoc.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
CAGA z 2011 roku już prawie 185 tyś km
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Cześć kupiłem A4 b8 w wersji S-LINE i są tam koła 18'' z oponami w rozmiarze 245/40, na drzwiach jest to jedyny rozmiar zalecany przy 18" czy na tą felgę z pięcioma ramionami w 18" można założyć jakieś inne opony? Chodzi mi o węższe. Czuć opór i wydaje mi się że ta a4 sporo pali. Wcześniej miałem passka z tym samym silnikiem i też CR i jednak sporo mniej palił.
jakimoto
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta