Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A S-line ma inne heble niż nie S-line? S-line ma 320 czyli to samo co zwykłe A4 więc 16 wejdą, tylko jak to będzie wyglądało
  2. A u mnie pojawił się potwór Małą Yamcią nastukałem w tydzień 940 kilosów
  3. Jacyś chętni na spontana jutro??
  4. Teraz połowa NL jest na wakacjach
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No standardowa cena bez 500€ nie ma się po co do serwisu wybierać
  6. Ja miałem z Vredesteinem zimowym podobne problemy
  7. bo jak sie pije wódę to się na dwukólke nie siada, do przewidzenia było. Zawsze mówiłem że motocykl jest dla ludzi co maja dobrze poukładane pod sufitem. Współczuje rodzicom, dwóch synów w piach
  8. dokładnie będzie szybciej
  9. Ja mam u siebie od A3 jest ciut mniejsza i jest bardziej naciągnięta ale spoko daje radę
  10. Prezesowy rumak fajny ale kolor to ni w dupe ni w oko;-) Będzie mała yamcia :-)
  11. Sprawuje się nienagannie No w końcu ałdi ;-) ja też zamówiłem dwunożną kosiarkę za 2 tyg odbiór ;-)
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja założyłem u siebie Hela przy swapie hebli na S4 czy jest lepiej trudno powiedzieć może dlatego że sam swap hebli dużo zminił
  13. Szymek, fajne to niebieskie audi
  14. Nic nie musisz odkręcać, trzeba zdjąć dolną osłone podłokietnika (jest na zatrzaskach) i wypchnąć przełączniki uważając przy tym aby nie połamać zapadek, potem wcisnąć nowe podłączyć wtyczkę ot i cała filozofija
  15. No przy połówce to półmetek bo wiadomo że po pierwszej będzie druga
  16. To teraz uważaj na tych z tyłu
  17. Będę w czerwcu na kilka dni ale jeszcze nie wiem dokładnie kiedy
  18. andynl odpowiedział(a) na skrab temat w Inne marki
    Ładne ma oczy Tylko ten długasny wydech jakoś dziwnie wygląda Niech się dobrze sprawuje
  19. andynl odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Coś Ci się do dachu przyczepiło
  20. Może będą na sprzedaż Polska taki tu klimat mamy
  21. No nareszcie już myślałem że kijem będziesz hamował ;-)
  22. danielo łatwiej powiedziec niż zrobić, byłem w sklepie a tam kilka set rodzajów ręce opadają, no ale myślę że jak następnym razem się wybiorę na pół dnia to cos znajdę
  23. No nie mów że kazali Ci za to zapłacić Za taki motyw to ja bym ich zjadł i wys....ł za jednym zamachem :facepalm: :facepalm:
  24. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No tylko ceny wcale nie cudeńka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.