Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant


seek

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba by wymieniać klapę w SEDANie ale w AVANT wszystko pasuje bez problemu.. Montują to w krakowie i pod warszawą, ale szukam kogoś bliżej Poznania.

i w Rzeszowie WRC :decayed: odezwij się do tego gościa: AUDI A4 A5 Q5 S4 S5 - LAMPY LED z USA na EUROPA (2649844751) - motoAllegro on wiem, że montuje zwykłe ledy. czy robi polifty to pytaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, on jest z Bełchatowa ale spokojnie da sie z nim w Lodzi umówić.

Sprawnie wszystko poszlo ,w 45min sie uwinął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Odgrzeję nieco kotlecika :). Bez problemu montuję w avancie ledy po liftingu z 2012 roku. W każdej wersji sterownika i ze zwykłych na full led i z ledow przed liftem na led po lifcie, nie mam z tym problemu. max 40 minut :). Info na priv. Okolice Płocka, Gostynin. Bywam też w Pile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie o to chodziło.. P&P nie pasuje, klapa jest inna i ją trzeba wymienić jeśli ktoś chce te "neony". zwykłe ledy z 2010 są i tak ładniejsze IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Poszukuje kogos na slasku kto wymienia lampy w B8 avant na lampy po lifcie.. Posiadam oryginalnie ledy ale chce wymienic na full led-neon. Bardzo prosze o pomoc i info do kogo sie udac, badz do kogo sie odezwac, za co z gory dziekuje!!!

Jezeli znalazl by sie ktos kto odblokuje ukryte menu i pozalacza ciekawe funkcje tez bardzo prosze o kontakt, gdyz rowniez szukam takowej osoby:wink: Moze na ktoryms spocie pojawiaja sie osoby, ktore maja obcykana B8 i vcds i podejma sie malych modow?? Z gory dziekuje za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja koło Limanowej

jak chcesz to kontakt przez PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stanley-AUDI

Witam , ja Cieszyn wymieniłem u siebie (rocznik modelowy 2010 AVANT) led na led-neon poliftowe bez mostkowaia kabli + oczywiście odpowiednie kodowanie i adaptacja na kanałach , posiadam interfejs Vag Can Profesional

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...