Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant


seek

Rekomendowane odpowiedzi

Ile chciałbyś za lampy led te co będziesz wymieniał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki bede sprzedawal jak wymienie na te po lifcie, tylko czekam jeszcze na odp. kolegow z forum, podzwonie i umowie sie na wymiane, wtedy dopiero bede je sprzedawal i na pewno zaczne od forum. Lampki sa w idealnym stanie, pewnie beda z wtyczkami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klapie na pewno z wtyką, a w błotniku nie bym był taki pewny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki bede sprzedawal jak wymienie na te po lifcie, tylko czekam jeszcze na odp. kolegow z forum, podzwonie i umowie sie na wymiane, wtedy dopiero bede je sprzedawal i na pewno zaczne od forum. Lampki sa w idealnym stanie, pewnie beda z wtyczkami:wink:

W błotnik idą te same wtyki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki wielkie za wszystkie podpowiedzi..:wink:

Mam pytanko jeszcze odnosnie systemu start/stop, czy jest jakas mozliwosc wylaczenia go? oczywiscie poza przyciskiem lub np. zakodowania zeby dzialal odwrotnie? tzn. po odpaleniu auta zeby byl wylaczony a dopiero przyciskiem mozna by go zalaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie jeszcze na razie wnerwia:kwasny: i swietnie by bylo jak dalo by sie go zakodowac zeby dzialaj na odwrot, czyli dopiero po zalaczeniu przyciskiem.. A czy zna ktos jakikolwiek sposob kodowania tego systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie jeszcze na razie wnerwia:kwasny: i swietnie by bylo jak dalo by sie go zakodowac zeby dzialaj na odwrot, czyli dopiero po zalaczeniu przyciskiem.. A czy zna ktos jakikolwiek sposob kodowania tego systemu?

z tego co pamiętam jak grzebałem w VCDS koło swojego start/stop to tak się nie da...

jedynie elektronicznie wstawić moduł opartym na automatycznym przekaźniku, który po włączeniu silnika wyłączy Ci go na OFF.:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, deaktywujesz funkcje start/stop tyko za pomocą vcds.

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny na zamianę LEDA na nowy po lifcie.. Powiedzcie mi tylko czy w lifcie nie zmieniły się też lampy z tylu ?, i czy oprócz lamp nie trzeba wymienić przedniego zderzaka ? Tam są inaczej wycięte reflektory w B8 a B8 po lifcie. Szukam kogoś kto by to zrobił (wielkopolska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zmienić przód z b8 na b8lift musisz wymienić reflektory błotniki i maskę + pewnie jakieś duperele no i zderzak rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest ktoś w stanie poratować jakąś dokładną specyfikacją, ktoś może to już przerabiał... ??

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

A teraz jeszcze dopier**le do pieca... a Może ktoś myślał o tym żeby założyć lampy od A7 do A4 :D ? mam magików którzy robią różne rzeczy z plexi i włókna szklanego robili już karoserię do aut, zderzak przedni by odpowiednio przerobili lub zrobili :D ale co z elektroniką itp... jak tuning to tuning ;D szeroko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktoś wytłumaczyć prosto i na temat co trzeba pomodzić by zamienić zwykłe zarówkowe lampy tylne w Avancie na te poliftowe ledy? Pójdzie plug&play czy jakaś kabloteka jest konieczna do rezania? I gdzie kodować VCDSem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba dodatkowo kablować, zmieniać wtyki i robić adaptację kanałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakaś wiedza tajemna czy może jest to gdzieś jakoś łopatologicznie opisane. Kuszą mnie ledy z tyłu...

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 20:29 ----------

Helloł.... Rzuci ktoś jakąś podpowiedź co zrobić by te ledy Lampy Audi A4 Avant B8 8K FL LED 2012 oryginalne (3374271292) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zadziałały w aucie z lampami żarówkowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz tu to ci załoza oraz spytaj sie czy tez lampy mają , sam sobie nie poradzisz :wink: ==> Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś choć troche mnie ukierunkować ale nie w sensie na Józefów :wink:tylko bardziej co trzeba zrobić ? Mam support w postaci kumatego mechasa i kumatego elektryka z ASO innej marki. Do tego VCDS, oryginał VAGCOM , ELSA i ETKA a za niedługo będzie też VAS. Jest wiec ogólna wiedza techniczna i sprzęt. Potrzeba tylko troche naświetlić temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...