Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant


seek

Rekomendowane odpowiedzi

W Jozefowie robia to za 400 PLN wraz z montazem oraz czesciami na gotowo :wink: Stracisz qpe czasu i nerwów bo to nie takie proste

Ty na wtyki i PINY musisz wydać gdzies 160-180 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 to dobra cena...

Kodowanie modułu komfortu który odpowiada za bezpieczeństwo samochodu to ryzykowna rzecz, a wiem coś o tym ;)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobra cena ale ja jak ten kogut z dowcipu lubię grzebać przy aucie. Jak mi żona albo córka podniosa ciśnienie to nie ma nic lepszego na odzyskanie równowagi niż dłubaninka w garażu z zupką chmielową w dłoni :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się wysypie MK to wtedy sięgniesz po 40% a nie chmielówke:grin:

Jest juz info na forum z Security Acces do MK aby wejsc w kodowanie kanałów odpowiedzialnych za oświetlenie tylne.

Ale posłuchaj kolegów i nie rób tego sam bo to naprawdę jest zbyt skomplikowane na opisywanie tego.

Poszczególne kanały w MK mogą byc w innej kolejności zakodowane w rożnych samochodach.

Trzeba wiedzieć od czego służy dany kanał. Aby sie tego dowiedzieć musiałem sie dobrze postarać.

Dlatego nie umieszczam na forum takich informacji, gdyż ona nie wiele pomoże człowiekowi bez wiedzy a jedynie pijawką co na tym zarabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie sterowniki da sie poprawnie zakodować (szczególnie w sedanie) , VCDS jest za słaby to tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie sterowniki da sie poprawnie zakodować (szczególnie w sedanie) , VCDS jest za słaby to tego .

Dokładnie jak piszesz ale z końcówką 064N się koduje bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie sterowniki da sie poprawnie zakodować (szczególnie w sedanie) , VCDS jest za słaby to tego .

MK z nr 064N da się spokojnie zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie sterowniki da sie poprawnie zakodować (szczególnie w sedanie) , VCDS jest za słaby to tego .

MK z nr 064N da się spokojnie zakodować.

Mam Avanta i Part No SW: 8K0 907 064 N wiec jakby co to będzie ciut prościej :) choć chętnie wolałbym mieć taki MK który obsłuży elektryczną klapę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam DQ:wallbash: Nawet jakbym kupił na alledrogo to jeszcze jest ochrona komponentu :wallbash: Nawet parktronika na przód nie mogę założyć bo sterownik 4K. Kilka innych modów z działu Warsztat też nie działa. Same kłody pod nogi...

No dobra ... wyżaliłem sie :grin: Jak wrócę z wakacji to chyba coś porezam dla rozładowania napięcia:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja DQ kupiłem z pewnego źródła za 200zł plus 200zł CP w aso (jak ściągają ochronę to ze wszystkich komponentów za tą sumę)

warto więc kupić więcej gratów, pojechać zmienić na miejscu, wtedy za jednym razem i w tych samych pieniądzach ściągasz sobie wszystkie CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie ale czy żeby ściągnąć CP auto musi być podłączone fizycznie do jakiegoś VASa z dostępem online, czy też można to zrobić jakoś zdalnie? Pytam bo mam znajomego który może mi ściągnąć CP z tym że to drugi koniec Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opłaci ci sie jechac na drugi koniec Polski ?

CP sciaga ASO 5 minut roboty :wink: robi to sie VASEM poprzez program SVM ON LINE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi że mi sie nie opłaci. Gdybym nie musiał podstawić auta tylko dało by sie to załatwić jakoś zdalnie to bym był happy. Ale jeśli sie nie da to zostaje ASO i warszawskei stawki pewie x2 :wink: niż gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie bym był tego taki pewien jeśli chodzi o stawki w Warszawie, są one porównywalne, a na prowincji zapłacisz więcej bo mają mniej roboty wtedy marża idzie w górę.

Zadzwoń i zapytaj do jednych, drugich. CP nie ominiesz. Oczywiście da się przeprogramować EPROM ręcznie w aucie, ale koszt i tak jest mały w ASO więc po co się narażać.

Chyba że będziesz rezeał tyle co Grzesiek, w ASO będziesz często i wtedy stawki pójdą w dół na maxa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,chciałbym odświeżyc sobie tylne lampy na ful led

Moze ktoś z szanownych forumowiczów posiada na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jako że nowy na forum a to z tej okazji iz calkiem niechcaco kupilem A4 B8, która mam od trzech tygodni a nie mam kiedy zalozyc galerii (moze jutro pojutrze bo chce pomodzic przy Waszych sugestiach) to tez trafily mi się nowe lampy A4 B8 zafoliowane z żarowkami po lifcie w bardzo dobrej cenie. Oryginalne nowiutkie wszystkie 4szt sprzedam w najniższej cenie, legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jako że nowy na forum a to z tej okazji iz calkiem niechcaco kupilem A4 B8, która mam od trzech tygodni a nie mam kiedy zalozyc galerii (moze jutro pojutrze bo chce pomodzic przy Waszych sugestiach) to tez trafily mi się nowe lampy A4 B8 zafoliowane z żarowkami po lifcie w bardzo dobrej cenie. Oryginalne nowiutkie wszystkie 4szt sprzedam w najniższej cenie, legalne.

A co to wniosło do wątku :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jako że nowy na forum a to z tej okazji iz calkiem niechcaco kupilem A4 B8, która mam od trzech tygodni a nie mam kiedy zalozyc galerii (moze jutro pojutrze bo chce pomodzic przy Waszych sugestiach) to tez trafily mi się nowe lampy A4 B8 zafoliowane z żarowkami po lifcie w bardzo dobrej cenie. Oryginalne nowiutkie wszystkie 4szt sprzedam w najniższej cenie, legalne.

A co to wniosło do wątku :question:

Nie za wiele, tylko informacja iż można nabyć nowe lampy po lifcie a o takich mowa w tym wątku, wiec po co przeplacac jak mozna miec taniej. Brzydko, że tak pierwszy post wyszedl, ale też nagle dostalem cynk o lampach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...