Mulat

Osiągnięcia Mulat

Reputacja

1. Mulat

Osuszacz gdzie sie znajduje?

Witam.. Panowie gdzie znajduje sie osuszcz klimy w B8? czy jest gdzies za zderzakiem i czy da sie go wymienic bez sciagania zderzaka? Z gory dziekuje za odp:wink: Ogolnie to ma problem z klima gdyz w chodniejsze dni chlodzi caly czas ale slabo a w cieplejsze powyzej 25st to juz bardzo slabo i co chile raz leci chlodniejsze powietrze a raz nie, w tym czasie sprezarka jak i wentylatory dzialaja ok. Klima nabita i szczelna a cisnienie na wolnych obrotach ok ale po dodaniu gazu spada? Serwisant powiedzial ze sprezarka do wymiany, czy jest ewentualnie szansa na to ze to jednak nie sprezarka? Czujnik cisnienia na chlodnicy juz wymienilem ale zastanawiam sie czy moze czujnik w sprezarce szwankuje? Z gory dzieki za odp:wink:
  2. Mulat

B8 TrOOOOp

Chlopaki dziala Wan Gajos-sklep? bo mi od 2 dni strona sie nie wyswietla?:kwasny:
  3. Fabryczne et to 45 felga i opona jest dosc schowana w nadkolu, czym mniejsze et tym bardziej felga wystaje na zewnatrz. A co do felg to nie lepiej poszukac jakis wzor ori???
  4. Tak felgi ori 17' a szerokosc bodajrze 7,5' i jak mnie pamiec nie myli to et 45:wink:
  5. Mulat

B8 TrOOOOp

Panowie potrzebuje nr. ori grill S4 w szarym kolorze? Nigdzie nie moge znalezc a potrzebuje szybko zamowic.. Z gory dziekuje za odp.
  6. Ja smigalem na takim kpl. 225/50/17 Continental juz dwie zimy i teraz kupilem dokladnie te same oponki. W zimie robie bardzo duzo kilometrow co chwile wyjazdy w gory i dla mnie rewelacja! nigdy nie zaskoczylo mnie jakies niekontrolowane zachowanie samochodu i ciagle gdzies sie spiesze:wink:
  7. Czy wie ktos jaki ma nr. ori grill S4 w szarym kolorze? Z gory dziekuje za odp.
  8. To wlasnie kratki do ktorych pilnik to podstawa i nie wiem czy da rade zamontowac je bez sciagania zderzaka. Za zadne skarby nie chca pasowac.. Sprawdzone:wink:
  9. Mam taki problemik i nie znalazlem wczesniej na forum, mianowicie klima chlodzi ok i na postoju i podczas jazdy, jednak powyzej predkosci 160-170km/h przestaje dzialac i nie chlodzi? Jaka moze byc przyczyna? Z gory dzieki za odp.
  10. Chinszczyzna jak to zawsze bywa za cholere nie chce pasowac.. Da sie zalozyc ale bez pilnikow i dopasowania nie ma szans:kwasny:
  11. Wiec lampki led sa juz na sprzedaz.. Stan idealny kpl. wraz z wtyczkami 4szt. Jak by ktos potrzebowal to mam tez modul komfortu obslugujacy ledy.. W razie pytan zapraszam na priv i podam linka do aukcji..
  12. Jezdze na Continentalach ContiWinterContact TS 830P 225/50 R17 i nie moge ich dojechac. mecze sie juz nawet teraz, byly w Chorwacji przy upalach i chyba sciagne je z 3ml bieznikiem i wkoncu zaloze letnie:wink: Zima rewelacja zreszta testy to potwierdzaja a lato to juz moja opinia bo akurat je dojezdzam. Kupilem juz kolejny kpl na nastepna zime:wink:
  13. Mulat

B8 TrOOOOp

heh tak sie spodziewalem ale wolalem sie Was upewnic:kwasny: no nic pozostaje szukac z et45.. Dzieki Panowie:wink:
  14. Mulat

B8 TrOOOOp

Pany potrzebuje pewnej, szybkiej odpowiedzi czy przy zawieszeniu 1BE i calkowitym obnizeniu 50mm wejda felgi z oponami: et33 19x9'' i opona 255/35R19. Czy nie bedzie obcieralo? a jezeli tak to czy zmiana na opony np. 245 lub 235 cos pomoze? Mam do kupienia w dobrej cenie felgi z A5 tylko czas goni dlatego takie szybkie pytanie. Mam dosc mocno obnizonego avanta i czy przy takim obnizeniu szukac lepiej 8,5'' Z gory dzieki za szybkie sprawdzone odpiwiedzi:wink:
  15. Dokladnie przez deske uderzac i musi puscic a potem oczyscic i przesmarowac pasta miedziana i nigdy juz taki problem nie wystapi:wink: