Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat


ffi

Rekomendowane odpowiedzi

(edit. na sprzedaż)

Witam,

też wstawiam zdjęcia mojej śłiczności!

Silnik CAEB

raczej golas :( ale i tak Ją kocham haha :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

mrr


czego oczekiwałem podczas poszukiwań auta(musi być przynajmniej to!)?
podgrzewane fotele
jasna skóra
szyberdach
automat
quattro
2.0tfsi 211km

taki zestaw miał być i kropka!

Autko z USA. stuknięty był z przodu ale na tyle, że chłodnicy nawet nie trzeba było wymienić.

Po zakupie wymieniłem tarcze na ATE rozrząd i pompe wody opony.

Bałem się automatu (s-tronic 6biegów) bo przebieg jak na 2009r jest dość spory... 220ty km.. lecz jak na razie zero problemów!
Codziennie jeżdzę ze strachem na ramieniu, że coś się popsuje ( WCZEŚNIEJ MIAŁEM ALFE ROMEO !! stąd to przyzwyczajenie pewnie :facepalm: )
Autko mam od 3 miesięcy zrobiłem 8tys km jak na razie super się sprawuje!. Olej też spoko brak większych ubytków po przejechaniu 8tys km na mmi poziom spadł do połowy.

ZMIANY W NAJBLIŻSZYM CZASIE?:

mam urodziny na początku listopada i z tego tytułu moja Narzeczona zrobiła mi prezent.... CHIP :)

we wtorek strojenie. jak dostane wyniki to od razu dam znać co i jak.

POZDRAWIAM WAS!

Edytowane przez ffi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"golas" nawet mmi nie mam tylko audi symphony :( ale tak to jest jak 1wszy raz kupuje się audi..następnym razem już będę wiedział na co zwracać uwagę ;)

btw. symphony 6cd 11głośńików i tak super dźwięk.

tak na marginesie przeszukałem całe forum i w google tak samo i muszę przyznać, że nigdzie nie widziałem co dokładnie można zmienić dla audi symphony(w większości są tematy do mmi 2g 3g)

Z tego co widzę to

*na pewno: poziom akumulatora, stan kół(czy jak to się fachowo nazywa)

*prawdopodobnie(bo nie jestem pewny w 100%): otwieranie i zamykanie szyb z kluczyka, prawe lusterko aby obniżało się podczas cofania

jeśli ktoś by się z Was orientował co jeszcze po za tymi rzeczami które wymieniłem to byłbym bardzo wdzięczny bo nie ukrywam zastanawiam się nad kupnem kabla vag.

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można odblokować jeszcze :

- doświetlanie zakrętów,

- lap timer,

- test zegarów,

- wizualizacja czujników parkowania na monitorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo za odpowiedź.

doświetlanie zakrętów ciekawa opcja..

chyba skuszę się na kabel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek, jestem fanem niebieskiego :) O skrzyni to niech ktoś inny, ja napisze ze granie w A4 to nieporozumienie w tej klasie. Chociaż w sedanie i tak jest lepiej jak w avancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolorek, jeśli się nie mylę to była niedawno na sprzedaż wystawiona? :wink: Chyba jak z USA to skrzynia zf 6.

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była, była.. wystawiłem bo mam wyjazd za granice i myślałem, że może się sprzeda w czasie urlopu no i wyjazd mam za tydzień więc postanowiłem odpuścić sprzedaże.. Pobujam się autkiem w NL jakiś rok już i później coś lepszego bym ogarniał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jestem za.

Z miłą chęcią zobaczyłbym b8 w Amsterdamie jak się prezentują ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) oleju nie bierze(na szczęście)

Dzisiaj odebralem autko od strojenia.

264km i 380nm...

Lubelskie? -polecam Darka z Poniatowej :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem już priv ;)

auto już po testach bardzo podoba mi się jazda ;)

jeszcze czeka mnie wymiana oleju i na ten czas auto perfect.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisze ze granie w A4 to nieporozumienie w tej klasie. Chociaż w sedanie i tak jest lepiej jak w avancie.

Standartowy system naglosnienia w avancie gra najlepiej w tej klasie. Mialem Concert i bylem bardzo zadowolony. Nie do porownania n.p. z e91. Teraz mam B&O jest oczywiscie lepiej, lecz jakbym go nie mial - to nie robilbym z tego problemu))

Dziękuję :) oleju nie bierze(na szczęście)

Prawdopodobnie to juz nie jest pierwszy silnik w tym aucie, jak przy ponad 220K nie bierze oleju :) Chyba ze mial zrobiona akcje serwisowa, jak minimum Stage1

zawsze mi sie podoba w autach z USA ze oni maja zwykle bezowe wnetrze i drewno...

Jak szukalem dla siebie to tez chcialem zeby byla w takim kolorze, lecz 70% aut w PL/DE byly wlasnie w podobnej konfiguracji, czyli golasy z bezowym wnetrzem… co dla mnie jaknajbardziej nie odpowiadalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeśli chodzi o nagłośnienie to polecam(nie wiem czy da się sprawdzić czy to jest B&O ? )

Silnik albo trafił się "niewadliwy" jeśli to w ogóle możliwe albo byla przeprowadzona naprawa, ponieważ jest ten sam od nowości.

Ogólnie oczywiście polecam golasa bo pomimo braku paru "bajerów" jednak radość z jazdy jest 100%, ale wiadomo , że każdy ma różne gusta. Ja pewnie jak będę zmieniał audi w przyszłości to już bardziej będę się przyglądal na mmi itd.

Nie wiem czemu dużo osób twierdzi, że widzą różnice między środkiem USA. Może faktycznie jasna skóra i drewno :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&O ma inne blendy glosnikow to tak najszybciej do zweryfikowania.

Mam u siebie. Tylka nie urywa.

Dla mnie dużo gozej niż w BMW Logic7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...