Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat


ffi

Rekomendowane odpowiedzi

Blendy głośników masz na myśli membrany? Tzn jak ściągnę osłonę na głośnik to powinienem zobaczyć tak?

Znajomy ostatnio jechał i mówił, że wydaje mu się jak by to nie było seryjne nagłośnienie. Tak dało mi to do myślenia. Ale z drugiej strony wiadomo jak jest ze znajomymi "fachurami" hehe.

pozdrawiam

Edytowane przez ffi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolorek :naughty: niech się sprawuje jak najmniej awaryjnie.

nie pisze się jak najmniej awaryjnie tylko Bez awaryjnie :grin::grin::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nowy filmik ze startu audi!!
Zapraszam do oglądania:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tiptronicku jest launch control? Może to kwestia kamery/mikrofonu ale jakoś głośno Ci pracuje na wolnych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, komoornik napisał:

To nie launch control, takie starty to katowanie skrzyni.

Jesteś pewny? Pytam, ponieważ czytałem na forum, że launch control nie da sie odpalić 2x jedno po drugim i mam dokładnie taki sam objaw (muszę chwilkę odczekać, żeby znowu go wrzucić na obroty) no i startuje jak z kopyta (bo kiedyś jak tak próbowałem to podczas puszczania hamulca spadały obroty spowrotem do 1tys km) ale teraz sie nauczyłem i startuje bardzo dobrze (nie robie tego często może z 5x od kiedy mam auto)

Godzinę temu, zabiello napisał:

W tiptronicku jest launch control? Może to kwestia kamery/mikrofonu ale jakoś głośno Ci pracuje na wolnych obrotach.

Wiesz co zastanawiałem się kiedyś nad tym(bo pracował głośniej prawie jak diesel) i mechanik wymienil mi napinacz rolki i cos tam jeszcze i teraz ciszej chodzi. 

Jak sądzicie głośno? Macie jakieś sugestie co to może być? bo tak jak wspominałem do mechanika oddawałem i niby wszystko git.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy da się edytować nazwę tematu, więc:
AUDI NA SPRZEDAŻ

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik czy skrzynia padła po tych startach ? :) czemu sprzedajesz? przecież tyle co kupiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

silnik czy skrzynia padła po tych startach ? :) czemu sprzedajesz? przecież tyle co kupiłeś :)

hehe niee nic nie padlo. sprzedaje bo potrzebuje kasy. Kupie bmw 1 dla zony i z pare tys mi sie zastanie. Dluga historia kupilem audi jak mialem prace w nl na kontrakt ale ktoregos dnia powiedzialem sobie dosyc i wrocilem do pl. teraz jestem bezrobotny ale chce sie ksztalcic w kierunku programisty.  robie kursy ktore nie sa tanie, ale wole to niz tyrac za granica jak cyborg, ale to dluuuga historia. trzymajcie kciuki a auto w bdb stanie. 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ffi napisał:

hehe niee nic nie padlo. sprzedaje bo potrzebuje kasy. Kupie bmw 1 dla zony i z pare tys mi sie zastanie. Dluga historia kupilem audi jak mialem prace w nl na kontrakt ale ktoregos dnia powiedzialem sobie dosyc i wrocilem do pl. teraz jestem bezrobotny ale chce sie ksztalcic w kierunku programisty.  robie kursy ktore nie sa tanie, ale wole to niz tyrac za granica jak cyborg, ale to dluuuga historia. trzymajcie kciuki a auto w bdb stanie. 

pozdrawiam

:oklasky:nauka ma przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, l.e.s.t.e.r napisał:

:oklasky:nauka ma przyszłość ;)

dziekuje. takich slów teraz potrzebuje.. Jak nie znajde pracy ani stazu po tym i bede zmuszony wrocic za granice to bedzie moja najwieksza osobista porazka....

Zawartość dodana 6 minutes later

nowy filmik. Sorki za jakość!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt malowania "łezek" w lampach b8:
 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gibons napisał:

Nie wygląda to za ciekawie

moim zdaniem lepiej niż było wcześniej. Z resztą na żywo jest lepszy efekt :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2017 o 08:49, tomo.td napisał:

Jakim lakierem malowałeś łezki?

 

hammerite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...