-
A4 B8 2.0 TDI CAGA nie odpala i brak błędów
no i okazalo się że padła pompa CR, po wymianie wszyskto śmiga.
-
A4 B8 2.0 TDI CAGA nie odpala i brak błędów
Witam Sprawdzałem czy nie mam opiłków w układzie paliwowym odkręcając ten czujnik z sitkiem na pompie i okazało się że czysto. Odpowietrzyłem układ VCDS. Odpaliłem chwilke pochodził, zgasł i nie chce odpalić. W VDCS zero błędów. Testując VCDS pompa w baku i pod autem działają, poluzowałem też nakrętke na wtrysku kręcąc rozruszniekiem i paliwo tam dochodzi czyli jakby pompa wysokiego ciśnienia coś pompuje. Patrzac w bloki pomiarowe widzę że mam za niskie ciśnienie na listwie CR (choć błędów brak). Czy to moze być wina zaworu na listwie CR ze jest jakiś zawieszony czy coś i puszcza wszystko w przelew ? Miesiąc temu go wymieniałem na nowy bosha i auto chodziło poprawnie. Nie mam już pomysłow co to. Załaczam jeszcze log z kręcenia (odpalania) n1.CSV
-
Adrikus123 obserwuje zawartość cmk
-
Śruba osłony poduszki silnika w Audi A4 B8
Dzieki wielkie
-
Śruba osłony poduszki silnika w Audi A4 B8
- Śruba osłony poduszki silnika w Audi A4 B8
- Audi A4 B8 3.0 TDi alload wibracje przy 120km/h
Zrobiłem u siebie te banany i jak nie to auto- telepie silnikiem
Patrząc na filmik sprawdził bym poduszki silnika (dwie silnika i jedna pod skrzynia biegow), normalnie tak nim nie trzepie. Wymienił bym też pasek klinowy z napinaczem bo widać że mocno skacze, i tu zwracam uwagę na paski Gatesa które są za długie i mają 1583, a powinno być 1580 powodowało to też po części wibracje silnika u mnie.- Gumy stabilizatora tył
szukałem tych gum i wyczytałem że niby od B7 też pasują, dla mojego 1BA to 4B0511327- Nakładki na pedaly
Mam zamontowane i są ok Nakładki pedałów warto podgrzać w gorącej wodzie to łatwiej się zakłada, a do zamontowania podstopnicy trzeba zdemontować plastik i dźwignię otwierania maski po lewej stronie (jest gdzieś tu opis na forum) A tak to wygląda przed i po- Karty SD. Jakie karty czyta, firma, pojemność itp
Ja mam Concert, ale czyta całe 64GB bez problemu- Piasek na nadkolach od strony komory silnika
Ja swoje prysłem barankiem w sprayu i piachu pod maską prawie nie ma Tylko trochę jeszcze się kurzy przez otwory gdzie idą przewody hamulcowe.- wyciszanie podczas hamowania
poszukaj w ustawieniach radia opcji GALA- Karty SD. Jakie karty czyta, firma, pojemność itp
U mnie SanDisk Ultra SDXC Class 10 UHS-I 64GB działa bez problemu- Wymiana intercoolera na 3.0
Kierownice powietrza warto wymienić nie są drogie ale można tez przyciąć stare. Ja brałem z tym numerem 8D0121283F. Dodatkowo polecam podgrzać przewody gumowe które nachodzą na intercooler, bo 2.0tdi ma minimalnie mniejszą średnicę i ciężko je założyć na tą 3.0tdi, ale trochę gimnastyki i wejdzie- Zapchany filter DPF. Moc auta spadla. Co robic?
Można wypalić na postoju VDCS-em, kolega miał tak samo w A6 i pomogło - Śruba osłony poduszki silnika w Audi A4 B8