Onyks

Ostatnie wizyty

737 wyświetleń profilu
  1. Onyks

Pozdrowienia dla właściciela czarnej B6 w avancie widzianej dziś na parkingu przy TBS-ach na ul.Krasińskiego w Katowicach.
  2. Onyks

Podobnie jak kolega powyżej od dłuższego czasu szukam klapy podłokietnika w kolorze twist (skóra). Z racji, że stan oryginalnych zazwyczaj jest gorszy niż tego który posiadam zastanawiam się nad nabyciem któregoś z zamienników oferowanych w necie... Ktoś ma, używa ? Jak z jakością ? Warto ?
  3. Onyks

Ostatnio miałem okazję rozmawiać z pracownikiem firmy, która wymienia szyby w domu klienta. Koszt takiej operacji w A4B6 to około 480 zł. (szyba bez czujnika deszczu) Pisze byś miał odniesienie do cen szyb używanych i tak jak kolega napisał mógł się zastanowić nad założeniem nowej, nie posiadającej żadnych rys czy odprysków.
  4. Onyks

I ten przebieg... 199 999
  5. Onyks

Właśnie przed chwilą przeglądałem temat gdzie klubowicz w B7 założył kiere z SQ5, także nie powinno być problemu.
  6. Onyks

Pozdrowienia dla klubowicza napotkanego wczoraj na ul. Damrota w Katowicach.
  7. Onyks

Siadło pięknie, teraz pora na zawias... Nawet moje 1BA tak wysoko nie stoi
  8. Onyks

Piękna https://www.olx.pl/oferta/audi-s4-CID5-IDvrjKe.html
  9. Onyks

W moim wypadku telepalo przez góra 3 sekundy odrazu po odpaleniu, później się uspokajalo.
  10. Onyks

U mnie podobne objawy, szczególnie w chłodniejsze dni powodował uszkodzony czujnik temperatury G62. Check pojawiał się i znikał. Po wymianie czujnika wszystko wróciło do normy.
  11. @miron78 nadal jesteś zainteresowany tą S6 ? Właśnie pojawiła się oferta jej sprzedaży
  12. Onyks

205/55 R16 to jeden z homologowanych rozmiarów dla B6 więc śmiało można założyć. Dopiero po chwili zauważyłem, że jeździsz B8 ale i tak nie powinno być problemu
  13. Kupię klapę podłokietnika w skórze - kolor twist ( beżowy).
  14. Zobacz ofertę Klapa podłokietnika w skórze. Kupię klapę podłokietnika w skórze - kolor twist ( beżowy). Dodający Onyks Wysłano 25.08.2018 Kategoria Audi A4 B6/B7
  15. Katalizator do Polo 1.2 w benzynie z 2002 r. w przystępnej cenie dostanę u Ciebie ?