Onyks

Ostatnie wizyty

782 wyświetleń profilu
    1. Onyks

Żarty żartami ale prawda jest taka, że zimowe Nokiany są oponami rewelacyjnymi. Nie będę drugi raz pisał czym mnie urzekły. Przejezdzilem na nich dwa sezony i szczerze polecam.
    2. W tym miesiącu spora konkurencja, oby tak dalej
    3. Onyks

Nie wiem gdzie u Ciebie jest problem ale u mnie CLH działa bez zarzutu nawet w ustawieniu świateł na "0".
    4. Onyks

Która obudowa nosi pekniecie i co to za kolor ? Szukam idealnej obudowy lusterka kierowcy w LZ9W. Zaznaczam idealnej, bo forumowicze niestety różnie rozumieją to słowo i zdarza się, że część idealna jest tylko w opisie.
    5. Onyks

Daj znać jak się to sprawuje... W erze smogu ciekawa propozycja
    6. Onyks

Tylko te z zegarem radiowym.
    7. Onyks

Raczej platin hell. U siebie założyłem je zamiast "drewna" i fajnie komponują się ze swingiem.
    8. Przedmiotowego wosku używam od około roku, poza tym, że strasznie pyli przy docieraniu (mówię o docieraniu ręcznym) jest znakomity. Daje faktycznie kilkumiesięczne zabezpieczenie i niezły połysk. Wcześniej z syntetyków używałem FK1000, nie pylił i łatwiej sie wypracowywał jednak jego zabezpieczenie nie bylo tak trwale jak przy Soft99. Dokładnie używam tego wosku https://www.bestseller.pl/soft99-the-king-of-gloss-blackdark-legendarny-wosk-do-ciemnych-lakierow-mokry-lakier i teraz widzę, że pytałeś o inną jego odmianę, sorry za off.
    9. Onyks

A na Śląsku kogo możecie polecić ?
    10. Onyks

Pozdrowienia dla właściciela czarnej B6 w avancie widzianej dziś na parkingu przy TBS-ach na ul.Krasińskiego w Katowicach.
    11. Onyks

Podobnie jak kolega powyżej od dłuższego czasu szukam klapy podłokietnika w kolorze twist (skóra). Z racji, że stan oryginalnych zazwyczaj jest gorszy niż tego który posiadam zastanawiam się nad nabyciem któregoś z zamienników oferowanych w necie... Ktoś ma, używa ? Jak z jakością ? Warto ?
    12. Onyks

Właśnie przed chwilą przeglądałem temat gdzie klubowicz w B7 założył kiere z SQ5, także nie powinno być problemu.
    13. Onyks

Pozdrowienia dla klubowicza napotkanego wczoraj na ul. Damrota w Katowicach.
    14. Onyks

Siadło pięknie, teraz pora na zawias... Nawet moje 1BA tak wysoko nie stoi