Jump to content
0
mlodyabc

Poleć swojego mechanika:)

Recommended Posts

Nie wiem czy to dobry pomysł ale jeśli nikomu nie przeszkadza a mielibyście ochotę podzielić się namiarami na swojego, dobrego mechanika to byłbym wdzięczny. Ja akurat nie mam nikogo sprawdzonego dlatego tułam się po różnych nie mogąc znaleźć tego właściwego. Jest tu sporo osób i można by stworzyć fajną bazę przydatną dla wielu osób. Wiem, że jest dział z serwisami ale za wiele info tam nie ma. Jeśli zły pomysł to sorki.

171 KM / 384 NM by Aligator

moge polecić z czystym sumieniem elektronika (osoba prywatna)

radia,telewizory,telefony,laptopy, wymiana fisa jednym słowem wsio

http://a4-klub.pl/members/multis-73971/ :wink:

:hi:

spece od diesli Katowice Bogucice ul nie pamiętam Artur 602726395

mechanika bez elektroniki ogólnie robię u niego wszystko i zawsze jestem zadowolony Mikołów ul.Paprotek Adamczyk 501511471

Mam też od motocykli speca (długo pracował u Ratki) też w Mikołowie ale nie pamiętam adresu 661 664 851

btw dobry wątek bo jest taki ale na ogólnym a tu możemy wszystko w kupie mieć :thumbup1:

All inclusive jest dla ludzi a nie dla mnie :sick3::kox:

Car-detailing , polerowanie, przygotowanie aut do sprzedaży (powołać się na turzola :)) --> Detailing kosmetyki samochodowe meguiars collinite poor boys, scholl concepts - MrCleaner Detailing Shop

Regeneracja tapicerek skórzanych (powołać się na turzola :)) --> Klinika Wnetrz | Renowacja skor samochodowych i meblowych | Główna

Regeneracja maglownic

F.H.U. MOTOR-TECH

Marek Kuderemski

GSM: 513 067 447, 500 684 338

ul. Nowokościelna 33

43-100 Tychy

Ja mam Seata .... nie znam żadnego mechanika ... nigdy nie potrzebowałem :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

:grin:

dokładnie bo jak się seat zepsuje to trafia na złom :decayed:

Polecam Autoelektromechanika Seibel Adam, który mieści się w żorach na ulicy żeromskiego 12

https://plus.google.com/104617350127211409507/about?gl=pl&hl=pl

Szukam dobrego lakiernika który zajmuje się również felgami... ale dobrego lakiernika :whistling:

SPOTY ŚLĄSKIE - Każdy Piątek - 18:00 - C.H. ARENA - GLIWICE

icon1.png

Szukam dobrego lakiernika który zajmuje się również felgami... ale dobrego lakiernika :whistling:

Piaskowanie rybnik - FHU MAGOR - piaskowanie, szkiełkowanie, lakierowanie, antykorozja, restaurowanie motocykli wojskowych

ktoś ze znajomych polecał, możesz sprawdzić

Sprzedam mnóstwo części do B5 !!

300+ ŁUTUTUTU!

moge polecić tego lakiernika co mi malował całą audi..... tylko czy chce Ci sie Pucek jechać koło Cieszyna :decayed:

Było czerwone 1.8 Turbo Quattro lecz zajeb*li, było czarne 1.9 TDi, vectra C GTS 3.2 V6 ...czas leci do przodu, niestety ciągle pod górke... a teraz Laguna 3 2.0 T :D:D 

moge polecić tego lakiernika co mi malował całą audi..... tylko czy chce Ci sie Pucek jechać koło Cieszyna :decayed:

Prawdopodobnie a raczej na pewno oddaję felgi do gościa z Kato :wink:

SPOTY ŚLĄSKIE - Każdy Piątek - 18:00 - C.H. ARENA - GLIWICE

icon1.png

klima i geometria potwierdzam,

z pozostalych dwóch nie korzystałem :wink:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

wszelakie naprawy, grupa VAG+mercedes

CARTECH MYSŁOWICE Damian Duda- Warsztat elektromechaniki, Mechaniki Pojazdowej, Serwis klimatyzacji, Specjalizacja Mercedes

pajda może potwierdzić, że gość godny polecenia :wink:

DSC0221aJ_exeaahn.JPG

Rafał Kwiecień - Sosnowiec, Dobrzańskiego 150

MECHANIKA SAMOCHODOWA Sosnowiec - MECHANIK w Sosnowcu - AUTO NAPRAWA

Głównie wulkanizacja, geometria, naprawy zawieszenia + tam jeszcze inne prace :good:

Chłopak robi porządnie i zna się na Audi (sam ma A6), polecam z czystym sumieniem. Z resztą wielu moich znajomych korzysta z usług jego warsztatu :good:

-----------------------------------------------------------------------

Klejenie szyb - pajączki, pęknięcia i inne czary mary z szybami :naughty:

Zakład na tym samym placu co warsztat Rafała :good:

Naprawa Pknitych Szyb Samochodowych - Autoszko TEDREX

Gość zna się na rzeczy jeśli chodzi o szyby i ręczę za jego umiejętności. Nie weźmie kasy jeśli uzna że efekt nie będzie zadowalający a w razie czego bez problemu rozpatruje reklamacje :good: Dodam że współpracuje z pewnym instytutem motoryzacji doświadczalnej i że miałem okazje widywać u niego prototypy pewnego włoskiego producenta samochodów zanim weszły do produkcji seryjnej :wink:

Rafał Kwiecień - Sosnowiec, Dobrzańskiego 150

MECHANIKA SAMOCHODOWA Sosnowiec - MECHANIK w Sosnowcu - AUTO NAPRAWA

Głównie wulkanizacja, geometria, naprawy zawieszenia + tam jeszcze inne prace :good:

Chłopak robi porządnie i zna się na Audi (sam ma A6), polecam z czystym sumieniem. Z resztą wielu moich znajomych korzysta z usług jego warsztatu :good:

-----------------------------------------------------------------------

Klejenie szyb - pajączki, pęknięcia i inne czary mary z szybami :naughty:

Zakład na tym samym placu co warsztat Rafała :good:

Naprawa Pknitych Szyb Samochodowych - Autoszko TEDREX

Gość zna się na rzeczy jeśli chodzi o szyby i ręczę za jego umiejętności. Nie weźmie kasy jeśli uzna że efekt nie będzie zadowalający a w razie czego bez problemu rozpatruje reklamacje :good: Dodam że współpracuje z pewnym instytutem motoryzacji doświadczalnej i że miałem okazje widywać u niego prototypy pewnego włoskiego producenta samochodów zanim weszły do produkcji seryjnej :wink:

wg sprawdzonych opinii na necie powinno być ok :wink:

Mechanika Pojazdowa Diagnostyka Podwozi Rafał Kwiecień opinie komentarze / Sosnowiec, Hubala Dobrzańskiego 150 / wymiana opon

drugie raczej też :wink:

sokal, pokaż się czasem na spocie - bedziesz bardziej wiarygodny dla nas, jak i my dla Ciebie

Poza tym, chyba niczym nie ryzykuesz :naughty:

DSC0221aJ_exeaahn.JPG

Wyjechali ... :whistling:

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Czyli gdzie ?

b64836081b5af1e9m.jpg

wg sprawdzonych opinii na necie powinno być ok :wink:

Mechanika Pojazdowa Diagnostyka Podwozi Rafał Kwiecień opinie komentarze / Sosnowiec, Hubala Dobrzańskiego 150 / wymiana opon

drugie raczej też :wink:

sokal, pokaż się czasem na spocie - bedziesz bardziej wiarygodny dla nas, jak i my dla Ciebie

Poza tym, chyba niczym nie ryzykuesz :naughty:

Wystawiony tam negatyw za brak możliwości skontaktowania się przez telefon można uznać za wiarygodny, Rafał jest po prostu zarobiony i wiem jaki ma stosunek do napierda*ającego dzwonka telefonu w czasie gdy on w kanale grzebie pod autem :decayed: Dlatego trzeba czasem zadzwonić kilka razy a najlepiej podjechać osobiście i się umówić :wink:

Dzięki za zaproszenie :wink: Skorzystam :hi: Ale co do ryzyka to nie wiem, za duży nie jestem :polew:

wszelakie naprawy, grupa VAG+mercedes

CARTECH MYSŁOWICE Damian Duda- Warsztat elektromechaniki, Mechaniki Pojazdowej, Serwis klimatyzacji, Specjalizacja Mercedes

pajda może potwierdzić, że gość godny polecenia :wink:

potwierdzam, gościu dobry, tylko terminy odległe - mi ogarnia audi i seata żonki :decayed:

było: VW Golf III 1Z 1995r 90KM 

było: B6 A4 Avant AVF 2003r 2xS-line 171KM/357 Nm

było: B6 VW passat CBAB 2010r 4Motion HighLine 178KM/395Nm 

jest : C6 A6 Avant polift 3.0 v6 tdiQ CDYA  2xS-line - ciekawe wyposażenie :banan:

Ja polecam w Bytomiu na Szombierkach warsztat Oriwol

Strona główna

polecam dostać się do Łukasza(własciciel) naprawdę dobry koleś, ale tak jak wyżej lepiej pojechać niż dzwonić bo często telefon leży gdzieś a on pracuje...

Na wszelkiego rodzaju mody polecam ich bo zajmują się modami na codzień, serie to przy okazji...

polecam również warsztat w Chorzowie, ul. Mazurska nie pamietam numeru ale tak na przeciwko byłej komendy policji. I pchać się do mechanika Kamila albo Sebastiana :thumbup1:

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy gości z Tarnowskich Gór (AluExpress) - Dogi malował u nich fele do S4

Panowie poszukuje jakiegoś speca od rozrządu gdzieś w Sosnowcu najlepiej

U mnie niebawem też się zbliża wymiana, przyłączam się do pytania...

Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę bo halogen w audi mym tkwi :)

w moim AFN i ex AEB rozrząd zmieniał Łukasz z Radochy ( jadąc ostrogórską w strone mysłowic za wiaduktem w lewo )

41-200 Sosnowiec ul.Radocha 2 inż. Łukasz Tomczyk tel.600-052-679

Musze polecić i to szczerze.... sam jeździ B7 2.0 TDI Q podłubanym na 19"

Było czerwone 1.8 Turbo Quattro lecz zajeb*li, było czarne 1.9 TDi, vectra C GTS 3.2 V6 ...czas leci do przodu, niestety ciągle pod górke... a teraz Laguna 3 2.0 T :D:D 

w moim AFN i ex AEB rozrząd zmieniał Łukasz z Radochy ( jadąc ostrogórską w strone mysłowic za wiaduktem w lewo )

Dobrze wiedzieć

Ładna nora, nigdy bym tam nie zajechał :decayed:

Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę bo halogen w audi mym tkwi :)

moja tam serwisuje swojego fordzika i koles zna sie na rzeczy,

Było b5 avant 1.8t AEB ---> Było b5 avant 2.8 quattro ACK ---> było b5 avant 1.9 TDI AJM ---> jest b7 avant 2,0 TDI quattro

Bardzo dobry temat, ja ze swojej strony jak narazie nie polece nikogo, ale moze by sie przydal temat "Zły Mechanik"

Bardzo dobry temat, ja ze swojej strony jak narazie nie polece nikogo, ale moze by sie przydal temat "Zły Mechanik"

był kiedyś taki temat, ale wywiązała się mała awantura i temat zniknął :wink:

DSC0221aJ_exeaahn.JPG

ja bym tu tylko dodał, że chodzi o Śląsk :whistling:

All inclusive jest dla ludzi a nie dla mnie :sick3::kox:

Ja mogę szczerze polecić Kontakt - Auto Danecki . Miałem tam robiony rozrząd i obserwowałem gościa który mi to robił a przy okazji innych mechaników i nie miałem żadnych zastrzeżeń do ich pracy i podejścia do napraw, dodam że jestem pod tym względem bardzo wymagający. Robią tylko auta z grupy VAGa.

Było Audi A4 B5 Avant AFN

Było Audi A4 B6 Avant AVF

Jest BMW E91 330D

Możecie polecić kogoś kto potrafi wyregulować przednie drzwi (lewe i prawe) ? Są opadnięte i powinny się lepiej zamykać; dodatkowo drażni mnie szum wiatru rozpoczynający się przy stosunkowo niewielkich prędkościach :/

PS. Byłem u trzech blacharzy i robili dobre miny do złej gry bo albo nie mieli zielonego pojęcia jak to zrobić albo mieli to w d*pie (Obstawiam i jedno i drugie)

Pozdro :)