Treść opublikowana przez Prezes_CCCO
-
Audi S5 8T Lift
Pięknie , nie chciałeś 20 cali z rs5 ?
-
Audi A5 Coupe S-line 2.0TFSI S-tronic rok 2010
Świetnie się prezentuje, jakie felgi mają parametry et ? oraz jakie dystanse zastosowałeś ? ( firma, rozmiar) Pozdrawiam
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Mam pytanie czy opony 245/30/20 przy feldze 9cali maja naciąg ? Masz może dokładniejsze foto jak to wygląda ?
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Jaka felga w planach na zimę ? rotor ?
-
a3 8p, lift, pakiet s line, 19 rims rs6 ;-)
Lampy poprzedni właściciel zmienił na ksenon tak, że z polifta pasowały plug & play też myślałem, że będzie to skomplikowany proces na szczęście się poszczęściło gorzej z całym przodem nic nie pasuje z przed lifta do polifta
-
A5 8T 3.0 TDI Quattro S-line 315KM
Świetnie furka się prezentuje , ja bym pomyślał o felgach 20
-
a3 8p, lift, pakiet s line, 19 rims rs6 ;-)
Witam, Przedstawiam swój nowy nabytek. W lutym trafił w moje ręce przed lift 2005 postanowiłem troszkę go odmłodzić + pakiet s wpadł plany ? Utrzymać samochód w jak najlepszym stanie technicznym oraz wizualnym, fotele z s5 może hmm
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
I tu sie zgadzam... Ja bym jeszcze pomyślał nad m3 e92 ( bo te nowe badziewie to juz nie prawdziwa emka ...) Dlaczego nowe M4 to badziewie ?
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
hahahah bankowo xd ---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ---------- jest kozacko
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Piękna furka, cacuszko w każdym detalu. Gratuluję w życiu wszystko jest możliwe jeśli ma się plan na siebie i samozaparcie w myśl: ,,Albo grubo, albo wcale!''
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Tam u Was w gliwicach to co lepsza furka to ma felgę 19 wzwyż hahaha
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
OK też tak myślałem właśnie. Ta co tutaj jest http://allegro.pl/audi-tt-a3-r8-rs4-s4-airbag-air-bag-poduszka-i2241457438.html będzie pasować i już chyba nic wiecej do montażu nie potrzebuje co ?? Mam kiere z multi. Dzięki jeszcze raz
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Witam, Kurcze nie mogę wysłać Ci pw więc nie obrazisz się jak tu zapytam będzie ta poduszka http://allegro.pl/air-bag-audi-rs6-poduszka-audi-rs6-tanioooocha-i2235914147.html pasować mi do kiery od tt i co mi jeszcze brakuje do niej tego kabla chyba co ?? z góry dzięki
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
haha za dwa latka możemy na poważnie pomyśleć nie pałuj jej za bardzo <lol2>
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Pięknie wyszła Gratulacje kiedy będziesz sprzedawać ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
hej, pisałem pw , ale coś nie działa :/ mam pytanko ile płaciłeś za znaczek s line do kiery tt w aso i czy mógłbyś podać nr tej części dzięki z góry
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
albo rotor wlasnie wedle gustu tak czy siak zacny wózek
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
SLICZNE frumaneczki Gratuluje ale felga wg mnie koniecznie inna zobacz tutaj --> http://otomoto.pl/audi-a6-2-0-tdi-s-line-navi-ksenon-gwa-C22630586.html 19 cali rs6 powinno byc ok jak nie chcesz 20 a wyglad z bialym piekny fuj te swiatla z a6 podanej w linku z soczewka wygladaja lipnie co led to led
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
hmm szkoda byłoby tego białaska. Jak już to rs2 jako 2 autko wtedy ma sens lub białas za rs4 b7 tylko zaś uciekajaca moc z widlastej ósemki :/ najlepsze połączenie to buda rs4 b7 i 2,7 bi turbo rs4 b5 ajj piękna sprawa tylko nie wiem jak to pod względem masy wychodzi buda b5 z b7 i czy to tak popiernicza
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
To napewno czekanie wkoorwiające :/ , ale potem odbiór za to zacna opcja A6 jedyną furka będzie na miasto i trasy ? czy mondeo miasto jednak ?? a traski only a6 ?
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
a zamiast drewna nie lepiej alu szczotkowane ?? duża dopłata ? furka bajeczka będzie. Dobrze , że wnętrze nie typowo po niemiecku całe czarne
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Pewnie tak będzie z kołami 20 rs6
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Szczerze od s4 mi się bardziej podoba , ale to oczywiste Trza szukać. Narzuce temat znajomemu z tym tyłem eski jak coś bd miał to się odezwę.
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
:furka będzie mega dziś widziałem we wrocku białą w sedanie na rotorach prowadziła ładna blondyneczka ojjj ślicznotki tył ledy kierunek orgazm buźka właścicielki jakby Michał Anioł dłutem charatał Malinka A co do gadki typu ukradną itp. Ubezpieczone a jak jest możliwość to z życia trzeba na maxa korzystać
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Gratulacje wyboru Furka naprawdę zacna , ale felga to bym poszedł w jakiegoś rotora 19-20 lub rs6 w graficie byłby kox max