Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Lift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec tak, po genialnym S4 B6 które dalej posiadam i jest na sprzedaż przyszedł czas na coś innego, nowszego. Miało być S4 B8 aczkolwiek wpadła:

- Audi S5 3.0 TFSI :banan: Sportback

Wyposażenie, szczerze powiedziawszy nie rozkodowywałem bo ciesze sie z jazdy cały czas.. Z najwazniejszych:

- 7 biegowa skrzynia S-tronic <- cos pięknego

- Dociąg szyb przy zamykaniu otwarciu

-Czujnik ciśnienia powietrza w oponach

-rożnorodnosci w tym MMI jeszcze nie przysiadłem :P

- 19 Alu które mam zamiar zmienic :)

- Nowki Opony conti sport 5

- multifunkcyjna grzana kiera

- Lopatki F1

- system start stop

- launch control

- System nagłosnienia Bang&Olufsen <- gra mega :kox::kox:

- Przejsciowka na narty

- pełna elektryka feteli

-grzane dupcie

-pakiet swiatło

-ambiente

-Czujnik cofania tył

-tempomat

-elektryka lusterek 2x grzane.

itp itd może cos wiecej nie wiem piszę jak zawsze z głowy :P:P

Jako poki co sesji nie było wiec daje tylko takie spontaniczne foty które gdzieś tam robiłem :doh:

Odbiór Salon Audi zdj na szybko...:

hug85up9.jpg

Dzien odbioru:

djcmasrm.jpg

Akcja czyszczenie końcowek wydechu :evil: :evil:

og7jk4kd.jpg

Po powrocie do domu :siema: :siema:

idqlmzh4.jpg

część 2 + S4 4.2 V8 w tle:

6rtgdzgw.jpg

No i po myjce już u narzeczonej :foch: :foch: :foch: :foch: <-"gdzie tyle pieniedzy za samochód" ale wystarczyły oględziny + przejażdżka by sie przekonała i po temacie :gicior: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

2mivtepw.jpg

:hi: :hi:

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano

Ladna bestyjka, dobrze dopakowana, to kiedy mody mechaniczne :D ??

Opublikowano

Zacna sztuka :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki :) ogi powoli.. :D mam 4 letnia gwarancje wiec musze sie dowiedzieć czy bym jej wtedy nie stracił...

W wolnej chwili wrzucę fotki wnętrza :)

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano

śliczne!

Opublikowano

Chyba teraz jedyny bezproblemowy silnik od VW:)

W miarę oszczędny i dający frajdę z jazdy ;)

Podoba mi się 5 w polifcie :)

Gwarancja do max 150kkm. Nie zaszkodzi od czasu do czasu pomarudzic na skrzynię w ASO;)

Daj zdjęcia środka :-)

Opublikowano

który rocznik?

Opublikowano
  • Autor

2014 rocznik, dzis wieczorem postaram sie porobić zdjęcia w środku póki co brak czasu :/

Griga, w jakim sensie ponarzekać? :)

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano

Poliftowe S5 jest super ,gratuluje.

Jednak te felgi to bym zmienil odrazu ,wedlug mnie kompletnie nie pasuja do tego auta ,jakos mi sie kojarza z golfem 4 :D

Opublikowano
  • Autor

Poliftowe S5 jest super ,gratuluje.

Jednak te felgi to bym zmienil odrazu ,wedlug mnie kompletnie nie pasuja do tego auta ,jakos mi sie kojarza z golfem 4 :D

Jestem zupełnie tego samego zdania, celuje w rotory srebrne. Mimo ze oklepane idealnie pasują do S/RS5:)

Dodatkowo szprychowe nie w moim stylu :P

Opublikowano

Piękna sztuka :) czym Ci się lepiej jeździ s5 czy s4 b6? W sensie co się lepiej odpycha Twoim zdaniem w serii.

Opublikowano
  • Autor

Piękna sztuka :) czym Ci się lepiej jeździ s5 czy s4 b6? W sensie co się lepiej odpycha Twoim zdaniem w serii.

Dziękuje :) S5 bez porównania... Tutaj sie płynie wkoncu nowe auto.. Jechałem kiedyś s4 b8 przed lift, mimo ze ten sam silnik to jest przełom, może miała coś nie tak nie wiem. Osiągi 0-100 z LC przy użyciu race logica do 4.8 przy dobrej przyczepności. Z kolei bez LC 5.0-5.1 czyli tak jak podaje fabryka. W b6 te wyniki nie osiągalne..

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano

fajny ten polift sportback a w S5 to już w ogóle :kox:

Edytowane przez T-żółw

Opublikowano

Auto bajka.

Jaki rozmiar felg planujesz?

Edytowane przez Bristol

Opublikowano
  • Autor

Auto bajka.

Jaki rozmiar felg planujesz?

Planuje rotor 19 takie jak mam teraz lub 20.

Oponki nowki mam wiec coś pod 255/35.

Dzis wieczorkiem wrzucę fotki wnętrza.

a więc coś tam ustrzeliłem, troszke bieda :wink::wink:

na pierwszy strzał idą felę, nie chce może ktoś zrobic zamianki? one sa chyba nowe :P

csmegwur.jpg

7ob249db.jpg

beom8jvu.jpg

csyxv9en.jpg

Opublikowano

Lux :kox:

Opublikowano

zająłbym się jeszcze tą alkantarą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zająłbym się jeszcze tą alkantarą :decayed:

Tak wiem, chociaż w rzeczywistości nie wyglada na brudna aczkolwiek wiesz może czym to najlepiej powalczyć z nią? :)

Opublikowano

osobiście miałem żadnego auta z alkantarą, ale chłopacy nieraz już tu z tym walczyli :) coś powinieneś znaleźć na forum, a jak nie.. to znawcy Ci pomogą ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.