Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Lift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Kosmita napisał:

A był wcześniej zabarwiony na różowo? Jak nie to mogła. Żarniki nie wypalają się nagle. Polecam wymienić oba.

Tak wymienię od razu obydwa.. Zarniki świeciły jednakowo na biało podejrzewam ze to jeszcze te z fabryki. Wjeżdżając tyłem do garażu mam lekki spad zatrzymałem sie zeby otworzyć garaż a tu mrugnęło z 3 razy i pach, kontrolka ;) 

jakie zarniki tutaj najlepiej zastosować? Moze ma ktos sprawdzone ;) 

Opublikowano

Weź Sobie u H4mm3ra zarniki. W mojej starej b7 juz dwa lata są i bez problemu. A jakie zarniki musisz mieć jest na lampie. Dasz rade samemu wymienić? :grin::decayed:

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak jak kolega TOM3K napisał.

D3S Osram Cool Blue 6000K - 500zł kpl od kolegi  H4mm3R

Używam tych palników od roku i jestem zadowolony:D

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki, napisane do hammera :) 

@TOM3K chyba znasz na te pytanie odpowiedz :lol::facepalm:

Opublikowano

Kurcze, oby to nie była przetwornica.. bo tak mi wygląda..

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Kosmita napisał:

Kurcze, oby to nie była przetwornica.. bo tak mi wygląda..

Witaj w klubie.. Jesli sie okaże ze przetwornica to pewnie zarnik znów sie spali tak? 

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano
19 minut temu, Binek1.8T napisał:

. Jesli sie okaże ze przetwornica to pewnie zarnik znów sie spali tak?

Nie powinien. Przetwornica to jedno a żarnik to drugie. Przetwornica nie podaje napięcia na żarnik i tyle. Jak dasz nową powinno być OK.

Opublikowano

Binek Ty sprzedaj ta ese i kup se b8 w dieselu

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, TOM3K napisał:

Binek Ty sprzedaj ta ese i kup se b8 w dieselu

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Nie chce kle kle :decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, Binek1.8T napisał:

Nie chce kle kle :decayed:

Ale nie ma tyle problemów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Juz nie mow ze tyle problemów:wink:

xenon..mogło każdemu sie przytrafić :decayed: a nikomu nie zycze:wink:

Opublikowano
13 minut temu, Binek1.8T napisał:

Juz nie mow ze tyle problemów:wink:

xenon..mogło każdemu sie przytrafić :decayed: a nikomu nie zycze:wink:

A skrzynia ? :ph34r:

Zamień stronami żarniki i przetwornice to zobaczysz co jest uszkodzone.

Opublikowano

Jak nagle coś strzeliło i poszło o świeciło jasnym światłem to na pewno nie żarnik.. ale przetestuj dla pewności.

Opublikowano
  • Autor

To najlepiej z poczatku tylko przetwornice lub zarniki zamienić stronami? Jesli przełożę przetwornice i okaże sie lewa wtedy nie świeci no to mamy wynowajce :angry:

teraz tylko musze znaleść kto mi to zrobi :lol:

@TOM3K chętny do pomocy? :hi:

p.S skrzynie juz zrobiłem 

Opublikowano

Jak chce Ci się czekać do 5 czerwca to nie ma problemu [emoji6]

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Binek podjedz do pierwszego lepszego auto-elektryka. Po co coś mechanicznie przepinać skoro można zmierzyć miernikiem czy przetwornica daje napięcie.. 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Kosmita napisał:

Binek podjedz do pierwszego lepszego auto-elektryka. Po co coś mechanicznie przepinać skoro można zmierzyć miernikiem czy przetwornica daje napięcie.. 

Mądre podejście. Tak zrobie :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

winowajca :facepalm:

image.jpeg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Postanowione.. kupujemy wydech!

Teraz pytanie tylko czy ten styknie http://wydechowe.pl/index.php?route=product/product&path=166_165_256_258&product_id=358&sort=p.price&order=ASC

Czy może ktoś poleci jakąś alternatywe:) aa i czym się różni resonated od non? Z tego co widziałem na filmikach to non resonated brzmi znacznie lepiej 

Opublikowano

Siemanko,

resonated ma dodatkowy tłumik (środkowy tłumik przelotowy) czyli jest cichszy. Non ma po prostu w tym miejscu tylko rurę przelotową - głośniejszy.

Sprawdź alternatywy. Ostatnio ktoś do b9 sobie robił i nie pasował - końcówki krzywo wystawały - tragedia. Pod względem technicznym w sumie aż tak się nie znam.

Edytowane przez Kosmita

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.