Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WojtekM83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WojtekM83

  1. Trzeba będzie się spotkać, powłoka robi robotę, moja już swoje lata ma, ale cieszy dalej
  2. chyba zlot u Krystiana był ? Co do wydechu to mam na osiedlu Subaru Forester I po liftingu na wydechu siejącym terror dla większości sąsiadów, a ja słucham jak dobrej muzyki ? Jakiś dogodny termin i spota trzeba zrobić. Już parę ciekawych B8 z Trójmiasta jest na forum.
  3. Sławek jak zwykle wykonał mega robotę, teraz każde myci będzie przyjemnością:)
  4. Piotr wrzucaj foty odświeżonej lalki
  5. W majówkę mijałem na wąskiej drodze RS4 w kolorze zielonym Sonoma metalik, w słońcu prezentowała się genialnie. Jak ta zieleń na zdjęciach wygląda słabo, to na żywo bije chyba nawet Nogaro blue. RS przyczynił się do bólu szyi
  6. Polecam: ADBL Puffy Towel do osuszania samochodu, ADBL Textile Rinse bardzo łatwo schodzi brud z dywaników i elementów pokrytych materiałem, piany aktywne też mają dobre
  7. Mam już dwa lata złotą nić i prezentuje się super
  8. hydrografika
  9. Pamiętam czerwoną, miesiąc później moja wjechała. Powodzenia w projekcie i mam nadzieję, że gdzieś się spotkamy na trasie. Jak coś ryczy to zawsze przerzucam na sport
  10. To furka zacna, widziałem dwa tygodnie temu jak czekała w kolejce Jak odbierzesz będzie mega Chciałem cyknąć fotę jak stała Twoja i moja koło siebie, dla porównania dwóch LZ7L. Jedna i druga brudna była i odpuściłem. Teraz będę wiedział, kto jedzie jak spotkam w okolicy
  11. Twoja czarna nie stoi u Sławka w Gdyni?
  12. A4 B8 i B9 nie mają pneumatyki
  13. Tak jak kolega TOM3K napisał. D3S Osram Cool Blue 6000K - 500zł kpl od kolegi H4mm3R Używam tych palników od roku i jestem zadowolony
  14. Listwy obowiązkowo Przód nie, ale tył jest
  15. Felgi mam trzeci sezon, przejechałem sporo kilometrów i dalej są proste Czekam na efekt przy Twoim kolorze
  16. czasami nie jeździsz w okolicach Oruni Górnej w GD, widuje czasami koło domu podobną białą A6
  17. I tutaj kolega Komoornik jest w błędzie Audi A4 BEST-Performance Project miał już przyciemnione lampy
  18. Brak problemu z krawężnikami
  19. Mam 225/45/18 zimówkę, komfort jest i prowadzi się przyjemnie. Ramkę grilla dałbym w czarny połysk
  20. co jakiś czas jestem pod makie wieczorem w czwartki, może uda się spotkać
  21. tak , na tym kole super się prezentuje i fajnie leży
  22. Jechałeś dzisiaj może ul. Małomiejska /Świętokrzyska, rondo koło Shella ?
  23. dokładkę można zmienić z jednego na dwa kominy, progi używki i montowałem jak kolega Łukasz napisał plus taśma tylko miałem położoną powłokę Max protect i taśma kiepsko trzymała, ale klej chwycił dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.