Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] A6 C7 3.0TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no,materiałów spodziewałem sie lepszych,karton?? :shocked::thumbdown:

...to w starym B7 mam lepsze maskownice głośników :gwizdanie:

a1d730b7f61ddab5med.jpg

Opublikowano

w innych krajach juz wczesniej bylo dostepne sterowanie skrzynia biegow na podstawie sygnalu GPS -dziwne ze teraz w polsce to aktualizuja.

Nie działała w PL, Kornacki na TVN Turbo testował w tamtym roku C7 i pamiętam jak chwalił ten bayery ale niestety nie działające w PL, teraz widzę że jednak i u nas będzie działać :good:

Opublikowano

Pewnie ze fajnie by było mieć TMC w PL , ale wyobrazacie sobie jak to bedzie działać , w Niemczech gdy system wykryje korek czy remont Navi automatycznie zmienia trasę , w Pl co sie stanie ? Pokaże mi chyba żebym nie wyjeżdżał z garażu bo jest przejebane i sie zwiesi bo jej ramu zabraknie na wytyczne trasy , hyhy

Opublikowano

SLICZNE frumaneczki :) Gratuluje ale felga wg mnie koniecznie inna :) zobacz tutaj --> http://otomoto.pl/audi-a6-2-0-tdi-s-line-navi-ksenon-gwa-C22630586.html 19 cali rs6 powinno byc ok jak nie chcesz 20 a wyglad z bialym piekny :hi: fuj te swiatla z a6 podanej w linku z soczewka wygladaja lipnie co led to led :cool1:

Opublikowano

SLICZNE frumaneczki :) Gratuluje ale felga wg mnie koniecznie inna :)

077.jpg

079.jpg

Opublikowano

albo rotor wlasnie ;) wedle gustu ;) tak czy siak zacny wózek ;)

Opublikowano

Gratuluje furki!!! :good: strach takim nowym wyjechac na drogę! :wink4:

Opublikowano

czekalem na foty i naprawde gratki :slina::kox:

Tomeks :polew: jesteś the best

Opublikowano
  • Autor

Gratuluje furki!!! :good: strach takim nowym wyjechac na drogę! :wink4:

po tym co ludzie na drogach wyprawiają i ile dzwonów z głupoty ludzkiej widzę codziennie to faktycznie strach jeździć

Opublikowano

nie no,materiałów spodziewałem sie lepszych,karton?? :shocked::thumbdown:

...to w starym B7 mam lepsze maskownice głośników :gwizdanie:

a1d730b7f61ddab5med.jpg

zobacz na papierowe dywaniki :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

Mam małą prośbę,mógł byś zrobić fotę,tak aby było widać padającą wiązkę światła centralnie na ścianę?Powiedz czy lepiej świecą LED-y niż Xenon? Auto mistrzowskie a Rotor pasuje idealnie:)

Opublikowano

nie no,materiałów spodziewałem sie lepszych,karton?? :shocked::thumbdown:

...to w starym B7 mam lepsze maskownice głośników :gwizdanie:

a1d730b7f61ddab5med.jpg

zobacz na papierowe dywaniki :thumbdown: :thumbdown:

Pod tym względem tragedia, przy najnowszej Eklasie pod względem wykończenia wnętrza a w szczególności jakość materiałów,( i mówię to bo siedziałem w salonie i w mercedesie i w audi) wygląda słabo :) no ale jak pisałem co komu się podoba

Opublikowano
  • Autor

nie no,materiałów spodziewałem sie lepszych,karton?? :shocked::thumbdown:

...to w starym B7 mam lepsze maskownice głośników :gwizdanie:

a1d730b7f61ddab5med.jpg

zobacz na papierowe dywaniki :thumbdown: :thumbdown:

Pod tym względem tragedia,

:doh1:

Opublikowano

nie no,materiałów spodziewałem sie lepszych,karton?? :shocked::thumbdown:

...to w starym B7 mam lepsze maskownice głośników :gwizdanie:

a1d730b7f61ddab5med.jpg

zobacz na papierowe dywaniki :thumbdown: :thumbdown:

Pod tym względem tragedia, przy najnowszej Eklasie pod względem wykończenia wnętrza a w szczególności jakość materiałów,( i mówię to bo siedziałem w salonie i w mercedesie i w audi) wygląda słabo :) no ale jak pisałem co komu się podoba

:facepalm:

kolego,chyba nie łapiesz szydery :cool1:

Opublikowano

wczoraj wieczorem widzialem bialasa w s-linie - fajna dupke mial :)

Opublikowano
  • Autor

Mam małą prośbę,mógł byś zrobić fotę,tak aby było widać padającą wiązkę światła centralnie na ścianę?Powiedz czy lepiej świecą LED-y niż Xenon? Auto mistrzowskie a Rotor pasuje idealnie:)

zrobię fotki przy odbiorze jak już będzie po kuracji Swissvax :kox:

co do kół póki co zostaje tak jak jest, zdaję sobie sprawę że 19 czy 20 byłyby super ale to nie na lubelskie drogi i mój styl jazdy

po odbiorze trzeba szybko 15tys nalatać i program zapodać :evil:

Opublikowano

Widziałem dzisiaj taką białą na Świdnickich numerach... spora krowa :blink::kox:

Opublikowano

wczoraj wieczorem widzialem bialasa w s-linie - fajna dupke mial :)

biały ze czrnym pakietem na rotorze w Sline widziałem i wyglądał cuuudo... Sline w A6 daje rade.

Opublikowano
  • Autor

Widziałem dzisiaj taką białą na Świdnickich numerach... spora krowa :blink::kox:

pewnie od Danelczyka-wg mnie najgorszy dealer audi-vw w kraju

do testów mają A5 z popsutym s-tronic

wiedza Panów sprzedających o wyposażeniu i aucie jest na fatalnym poziomie

i najlepsze są rabaty - w audi zaproponował 4% a jak byłem wczoraj w vw i pytałem o scirocco to Pan powiedział że nie dają na te auta rabatów( w vw szewczyk Pani wczoraj na dzień dobry dała 8,5%)

co do historii o ich naprawach i serwisie szkoda się rozpisywać

Opublikowano

pewnie od Danelczyka-wg mnie najgorszy dealer audi-vw w kraju

Nie wiem..kierownik wyglądał na wydziabanego "człowieka biznesu" :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.