Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

z każdym V jest pier.... czy 6 czy 8 czy 10 czy 12, z R-kami też są czasami problemy, ale Audi ma chyba problemy za sobą, co do kompaktowości silników to Vka ma przewagę nad Rką[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 22:52_________________________________________________BTW co do dźwięku to sprawdzone V8 ma monopol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie kupiłem auta dla dzwięku - ale jest 100razy lepszy niż miałem w 2.0.a6 po prostu mi się podoba jak malo ktore auto i tyle. a najbardziej się ciesze że bmw 5 nie wziąłem.w sobote zrobiłem trasę w Alpy 1250km i ani szt A6 c7 nie widziałem, natomiast 5-tki 100szt lekko . pod samym hotelem stoi z 5 szt. nie wiem jak Wy ale ja wole jak moim autem pół wsi nie jeździ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ani szt A6 c7 nie widziałem, ... nie wiem jak Wy ale ja wole jak moim autem pół wsi nie jeździ....

do czasu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt 5 tka zygnelo wszedzie

No ale szczerze brzydka nie jest.. :good: A w kombi i duzo miejsca ma..

W Stavanger jechalem niedawno taxi, nowa 530D kombi z pelnym wypasem od DVD, navi, podswietlonych listew w drzwiach, radary jakies, night vision i szyber szklany.. Skora wszedzie od deski poprzez boczki i klami.. Naprawde ladna sztuka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5er F10 faktycznie już sporo jeżdzi ale C7 tez już widuję codziennie w Wawie, kwestia czasu i wyrówna się, wystarczy popatrzeć na C6 i E60 :)

jak ktoś chce mniej pospolite auto w tej klasie to nic z trójki premium ale np Lexus GS, nowy jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5er F10 faktycznie już sporo jeżdzi ale C7 tez już widuję codziennie w Wawie, kwestia czasu i wyrówna się, wystarczy popatrzeć na C6 i E60 :)

jak ktoś chce mniej pospolite auto w tej klasie to nic z trójki premium ale np Lexus GS, nowy jest :wink4:

Raczej się nie wyrówna bo A6 słabiej się sprzedaje od BMW 5 pomimo że BMW jest dłużej o 1 rok na rynku :wink4:

Z mojego punktu widzenia BMW jest poprostu ładniejsze z zewnątrz jak i w środku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ani szt A6 c7 nie widziałem, ... nie wiem jak Wy ale ja wole jak moim autem pół wsi nie jeździ....

do czasu :gwizdanie:

nie do końca tak jak mówisz bo w Lublinie fajnych aut jak na lekarstwo, kto tu mieszka to wie o czym mówię, B8 ciężko spotkać a jak już to na obcych blachach. niestety ale jadąc 170km do w-wy auta takie że szczęka opada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale szczerze brzydka nie jest.. :good: A w kombi i duzo miejsca ma..

nie no tak jak mam wrazenie ze polowa Oslo ostatnio kupila F10 , u mnie w bloku sa juz dwie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5tka fajna sprawa.... zreszta co by nie mowic to BMW szrotem nie jest. szkoda tylko ze nie robia fajnego FISa tylko to go.wno jak w Oplu.

Przy tej klasie auta i cenie to zegary w betach wygladaja slabiutko. To byl m.in jeden z powodow dla ktorych zostalem przy audi, bo tu przynajmniej nie mdli od patrzenia na szafe ;-) No a w C7 to zegarki sa juz w ogole super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5tka fajna sprawa.... zreszta co by nie mowic to BMW szrotem nie jest. szkoda tylko ze nie robia fajnego FISa tylko to go.wno jak w Oplu.

Przy tej klasie auta i cenie to zegary w betach wygladaja slabiutko. To byl m.in jeden z powodow dla ktorych zostalem przy audi, bo tu przynajmniej nie mdli od patrzenia na szafe ;-) No a w C7 to zegarki sa juz w ogole super :good:

W mojej E90 na początku też mi się nie podobał ubogi FIS nawet w porównaniu do B6, ale po głębszej analizie okazało sie że jest tam bardzo dużo przydatnych informacji, w Audi tego brakuje nawet w modelach wyższej klasy :no: a jak masz jeszcze dodatkowo navi (budka) to już sie robi wypasiony komputer dzięki któremu mozesz sobie skonfigurować auto pod siebie,

sam wygląd zegarów jest bardzo prosty, brak wskaznika temperatury ale niektórzy sobie cenią ten minimaliz, ja po pewnym czasie też to doceniłem i po przesiadce do A5 troszke zaczeło mi brakować tej prostoty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5tka fajna sprawa.... zreszta co by nie mowic to BMW szrotem nie jest. szkoda tylko ze nie robia fajnego FISa tylko to go.wno jak w Oplu.

Przy tej klasie auta i cenie to zegary w betach wygladaja slabiutko. To byl m.in jeden z powodow dla ktorych zostalem przy audi, bo tu przynajmniej nie mdli od patrzenia na szafe ;-) No a w C7 to zegarki sa juz w ogole super :good:

z wygladu ok , ale srodek zadnego BMW po prostu do mnie nie przemawia , czy to nowe 5 czy 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tak kupić nowe auto i wybrać wypas pod siebie. Pomijając zużycie i nie zawsze znaną historię pojazdu,to wielki plus w porównaniu do auta używanego.. :good:

ps. możliwe,że Twoje A4 stało w czwartek na Obornickiej w Poznaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. możliwe,że Twoje A4 stało w czwartek na Obornickiej w Poznaniu?

na 100% nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tak kupić nowe auto i wybrać wypas pod siebie. Pomijając zużycie i nie zawsze znaną historię pojazdu,to wielki plus w porównaniu do auta używanego.. :good:

ps. możliwe,że Twoje A4 stało w czwartek na Obornickiej w Poznaniu?

do tego jezeli chesz autem jezdzic 5 lat to utrata wartosci nie ma zadnego znaczenia , a chodz bys nie wiem jak sprawdzal uzywane to i tak nigdy nie wiesz co kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...