Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Makki za info

z lakierem zrobię tak jak mówisz

jakbyś miał jakieś namiary na tych gości z w-wy to wyślij proszę na PW to się z nimi skontaktuję i umówię wszystko,

fotele komfortowe w sumie kosztują około 30tys z odpowiednią tapicerką skórzaną więc trochę dużo a jak skóra to i wentylacja więc dlatego wziąłem pod tyłek alcantarę

co do rabatów to niestety nie jest różowo w tej chwili przez kurs euro, gdyby nie skok w ostatnim czasie o 10% to rabaty by były na poziomie 15% - a teraz dostałem 10,3%, nigdzie indziej nie dali więcej jak 9% no i liczę na to że jak po nowym roku nie będzie kulkczyka i będzie taniej i taką mam umowę, że jak dostaną większe rabaty od VW to aneksują mi umowę. dodatkowo dostałem 15% rabatu na części i robociznę i 50% na zakup oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto dopiero zamówione, a tu już 2 strony.. gratuluję wyboru choć.. ja bym wziął 3.0 TDI pewnie :decayed: kolor najładniejszy jaki może być. czekam na foty auta, moje następne też raczej takie będzie.. ale dopiero za 4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku :slina::shocked:................ :notworthy:

Życzę powodzenia w biznesie - abyś mógł za 3 lata znowu zmienić a wtedy myślę nie będzie problemu żebym stał się właścicielem białego A6 :naughty:

Ps. tylko nie pałuj za dużo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto dopiero zamówione, a tu już 2 strony.. gratuluję wyboru choć.. ja bym wziął 3.0 TDI pewnie

tylko po co jak zaraz D bedzie drozszy od Pb :rolleyes:

kuredu , gratki piekne auto i z jedymym wlasciwym motorem.Wczoraj jechalem kawal drogi z taka jedna <c7 i przyznam ze na drodze auto prezentuje sie mega zacnie :cool1: a jeszcze lepiej w srodku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 10.3% rabatu to przy zakupie 2 sztuk ? Czy kazdy z Was niezaleznie dostal

na oba auta, niestety ale marne te rabaty

jak 3 lata temu zamawiałem B8 euro było po 3,50pln i dostałem rabat 17%

Bartku :slina::shocked:................ :notworthy:

Życzę powodzenia w biznesie - abyś mógł za 3 lata znowu zmienić a wtedy myślę nie będzie problemu żebym stał się właścicielem białego A6 :naughty:

Ps. tylko nie pałuj za dużo :decayed:

w planach mam 5 lat jeździć ale jak wyjdzie zobaczymy :cool1:

co do pałowania to wiesz że delikatnie jeżdżę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak niezle rabaty , w NO max 10% daja i to po konkretnej wazelinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto dopiero zamówione, a tu już 2 strony.. gratuluję wyboru choć.. ja bym wziął 3.0 TDI pewnie

tylko po co jak zaraz D bedzie drozszy od Pb :rolleyes:

Jedni wola blondynki, inni brunetki. O gustach sie nie dyskutuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto dopiero zamówione, a tu już 2 strony.. gratuluję wyboru choć.. ja bym wziął 3.0 TDI pewnie

tylko po co jak zaraz D bedzie drozszy od Pb :rolleyes:

nie zaraz tylko od jakiegoś czasu w PL ON jest droższy od PB95, u mnie na wsi ok 20 gr :)

kuredu fury jeszcze nie ma ale z opisu będzie :kox:

rozumiem, że będzie q i s-tronic, nie chce mi się szukać w konfiguratorze, bo nic innego nie wyobrażaam sobie w takim aucie

z tyłu sedan ma fajne świecące światła, można odróżnić od innych Audi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył w A7 jak w skodzie 105

3358881693_986d6d0019.jpg

:polew: :polew:

dokładnie, od kiedy zobaczyłem to auto to mi się ten tył nie podobał i cały czas myślałem do czego to można porównać i jak z kimś rozmawiałem o tym to mówiłem że jak polonez ale teraz już wiem - dzięki Bartek :notworthy:

gratki przyszłego autka choć mój gust jest trochę inny i c7 średnio mi się podoba na tle reszty modeli marki, ale i tak pewnie będzie miazga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył w A7 jak w skodzie 105

3358881693_986d6d0019.jpg

:polew: :polew:

dokładnie, od kiedy zobaczyłem to auto to mi się ten tył nie podobał i cały czas myślałem do czego to można porównać i jak z kimś rozmawiałem o tym to mówiłem że jak polonez ale teraz już wiem - dzięki Bartek :notworthy:

gratki przyszłego autka choć mój gust jest trochę inny i c7 średnio mi się podoba na tle reszty modeli marki, ale i tak pewnie będzie miazga :kox:

ja bym powiedział że a7 to powrót do przeszłości, pod koniec lat 70 był podobny model, audi 100 c2, chyba nazywany [pseudo] avant, wg mnie a7 jest ładniejsze od a6 ale i tak zazdraszczam, bede wypatrywał fotek, to już za 2 mce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 10.3% rabatu to przy zakupie 2 sztuk ? Czy kazdy z Was niezaleznie dostal

na oba auta, niestety ale marne te rabaty

jak 3 lata temu zamawiałem B8 euro było po 3,50pln i dostałem rabat 17%

Bartku :slina::shocked:................ :notworthy:

Życzę powodzenia w biznesie - abyś mógł za 3 lata znowu zmienić a wtedy myślę nie będzie problemu żebym stał się właścicielem białego A6 :naughty:

Ps. tylko nie pałuj za dużo :decayed:

w planach mam 5 lat jeździć ale jak wyjdzie zobaczymy :cool1:

co do pałowania to wiesz że delikatnie jeżdżę :evil:

mnie też troszke znasz - jak coś mówię to nie na wiatr - więc pamiętaj - jeszcze nie odebrałeś a już masz sprzedane :decayed:

Między 3-5 lat powiadasz - idealnie bo ja też chcę teraz moją troszke dłużej przytrzymać :)[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 19:41_________________________________________________Ja jak pierwszy raz zobaczyłem A7 i popatrzłem na tył to pierwsza myśl to właśnie była "skoda 105 rapid"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że będzie q i s-tronic, nie chce mi się szukać w konfiguratorze, bo nic innego nie wyobrażaam sobie w takim aucie

z tyłu sedan ma fajne świecące światła, można odróżnić od innych Audi :wink4:

no kiedyś sobie obiecałem że moje kolejne auto musi mieć trzy rzeczy:

4x4

automat

i fabryczną dużą navi

innej opcji nie brałem

a światła tylne są rewelacyjne - jak błyśnie migacz przez całą lampę to super wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEDow z przodu nie brales? Te lampy calkowicie zmieniaja wyglad przodu C7..

Zrobilem sobie konfiguracje takiej 3.0TFSI avant w Norwegii i bede mial dola do konca roku przynajmniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chłopaki przeca kuredu napisał, że

z dodatkowego wyposażenia:

światła LED - rewelacja na żywo.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wyboru ;) Furka naprawdę zacna ;) , ale felga to bym poszedł w jakiegoś rotora 19-20 lub rs6 w graficie byłby kox max :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wszystko od wypasu zależy bo ogólnie 3.0tfsi już można od 220 tyś zł z salonu wyjechć w podstawie oczywiście[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 21:28_________________________________________________ale żeby furacz był kozacki i nie tylko wyglądem cieszył ale i miał co ważniejsze to po dodaniu troszku wypasu robi nam się 300-320 tyś zł od tego 9-10% upustu i mamy za całkiem przyzwoicie skonfigurowane najnowsze A6 z q i nie małą ilością kucy pod maską 270-300 tyś zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...