Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

gratuluje wyboru. Ostatnio czekajac na wymiane tarcz i klockow ogladalem pierwszy raz live 6tkę - akurat w avancie.

bardzo ma fajne gadgety w srodku, do tego ma sporo miejsca wewnatrz i bardzo duzy bagaznik.

Jak bede zmianial Q7 to raczej na cos takiego sie zdecyduje - Allroad C7 za to pewnie bylby idealny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wyboru. Ostatnio czekajac na wymiane tarcz i klockow ogladalem pierwszy raz live 6tkę - akurat w avancie.

bardzo ma fajne gadgety w srodku, do tego ma sporo miejsca wewnatrz i bardzo duzy bagaznik.

Jak bede zmianial Q7 to raczej na cos takiego sie zdecyduje - Allroad C7 za to pewnie bylby idealny :cool1:

a ja bedac dzis a ASO czekajac na auto zrobilem sobie takie male porwnanie wielkosci wnetrza , i oczywiscie C7 na szerokosc goruje ale przy fotelu kierowcy ustawonym dla mnie roznica na tylnych fotelach od kolana do oparczia miedzy C7 a B8 to ok- 3 cm.To dobitnie pokazuje jak B8 uroslo :kox: a jak b7 wogole nie ma miejsca :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie gratuluję, po cholerę auto o które trzeba się bać, że zginie prędzej czy później (no może nie :mysli:), jedynie co, to mogę pozazdrościć komfortu i osiągów, Kuredu z tego co widzę to skorpioniasty wybór :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cholerę auto o które trzeba się bać, że zginie prędzej czy później (no może nie :mysli:)

chyba tylko pozna pora Cie tlumaczy ;-)

idac tym torem, to powinnismy jezdzic ztm/mzk itp :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu gratuluję mega auta, nie myślałeś może nad asystentem jazdy nocnej i komfortowych fotelach ? wiem, że ładnie dobiją budżet ale po przejażdżce A8 już wiem co koniecznie muszę mieć w następnym aucie :)

10,3% to imo spory rabat, ja się wstępnie pyt. o A7 to niezbyt skorzy byli do dawania rabatów... oferowali 4%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie foteli komfortowych to wydatek rzędu 35tys pln, bo z tymi fotelami trzeba domówić wiele innych rzeczy, dlatego zamówiłem alcantarę pod tyłek, bo jak pełna skóra to tylko z wentylacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:furka będzie mega dziś widziałem we wrocku białą w sedanie na rotorach prowadziła ładna blondyneczka ojjj ślicznotki :D tył ledy kierunek orgazm ;) buźka właścicielki jakby Michał Anioł dłutem charatał :D Malinka :D A co do gadki typu ukradną itp. Ubezpieczone a jak jest możliwość to z życia trzeba na maxa korzystać ;):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario ma przykre własne doświadczenia z kradzieżą audi ale to nie znaczy że każdemu ukradną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie foteli komfortowych to wydatek rzędu 35tys pln, bo z tymi fotelami trzeba domówić wiele innych rzeczy, dlatego zamówiłem alcantarę pod tyłek, bo jak pełna skóra to tylko z wentylacją

prosze Cie... przy leasingu to groszowy koszt - rata wzrosnie Ci z 3 stowki i tyle.

To tylko pol baku paliwa :naughty:

Jedz do dealera i zmieniaj zamowienie poki nie jest za pozno ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario ma przykre własne doświadczenia z kradzieżą audi ale to nie znaczy że każdemu ukradną

Po to właśnie jest AC żeby spać spokojnie, a w razie niemiłej niespodzianki nie zostajesz bez kasy i bez auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario ma przykre własne doświadczenia z kradzieżą audi ale to nie znaczy że każdemu ukradną

Po to właśnie jest AC żeby spać spokojnie, a w razie niemiłej niespodzianki nie zostajesz bez kasy i bez auta.

Poza tym takie samochody wbrew pozorom gina juz rzadziej. W kazdym jest gps i stosunkowo latwo i szybko je znalezc.

To nie passat czy b5/6/7 ktore latwo ukrasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie foteli komfortowych to wydatek rzędu 35tys pln, bo z tymi fotelami trzeba domówić wiele innych rzeczy, dlatego zamówiłem alcantarę pod tyłek, bo jak pełna skóra to tylko z wentylacją

prosze Cie... przy leasingu to groszowy koszt - rata wzrosnie Ci z 3 stowki i tyle.

To tylko pol baku paliwa :naughty:

Jedz do dealera i zmieniaj zamowienie poki nie jest za pozno ;-)

już i tak przesadziłem bo wyjściowo było po około 200tys na auto i zaczęło się od a5 2.0tfsi, później 3.0tfsi 272KM, później S5 a stanęło na A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario ma przykre własne doświadczenia z kradzieżą audi ale to nie znaczy że każdemu ukradną

Po to właśnie jest AC żeby spać spokojnie, a w razie niemiłej niespodzianki nie zostajesz bez kasy i bez auta.

Ale w przypadku leasingu to chyba i tak guzik dostajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario ma przykre własne doświadczenia z kradzieżą audi ale to nie znaczy że każdemu ukradną

Po to właśnie jest AC żeby spać spokojnie, a w razie niemiłej niespodzianki nie zostajesz bez kasy i bez auta.

Ale w przypadku leasingu to chyba i tak guzik dostajesz?

jeżeli zrobisz wpłatę 30% reszta leasing i dajmy na to w pierwszym miesiącu ukradną auto to leasing dostaje swoje 70% a Ty 30% z ubezpieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario ma przykre własne doświadczenia z kradzieżą audi ale to nie znaczy że każdemu ukradną

Po to właśnie jest AC żeby spać spokojnie, a w razie niemiłej niespodzianki nie zostajesz bez kasy i bez auta.

Ale w przypadku leasingu to chyba i tak guzik dostajesz?

jeżeli zrobisz wpłatę 30% reszta leasing i dajmy na to w pierwszym miesiącu ukradną auto to leasing dostaje swoje 70% a Ty 30% z ubezpieczenia

Ok, a jak ukradną gdy do spłacenia zostanie powiedzmy 15%-20%? (załóżmy, że wpłaciłeś te 30% przy podpisywaniu umowy leasingowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zrobisz wpłatę 30% reszta leasing i dajmy na to w pierwszym miesiącu ukradną auto to leasing dostaje swoje 70% a Ty 30% z ubezpieczenia

wystarczy ze zrobisz stala sume ubezpieczenia przez 12 m-cy i problem z glowy :gwizdanie:

ubezpieczenie pokrywa w pierwszej kolejnosci leasingodawce, a potem leasingobiorce.

jedyne co trzeba robic to wybierac stala sume ubezpieczenia i dodatkowo przy tym na max wyceniac zawsze wartosc auta.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 10:41_________________________________________________

Ok, a jak ukradną gdy do spłacenia zostanie powiedzmy 15%-20%? (załóżmy, że wpłaciłeś te 30% przy podpisywaniu umowy leasingowej)

Rozliczenie umowy leasingu jest zawsze takie same zarowno przy wczesniejszym wykupie jak i ubezpieczeniu

1. ustalana jest wartosc wykupu na dany dzien (unikamy wtedy placenia odsetek za pozostaly okres umowy)

2. ubezpieczyciel wyplaca kwote x ktora w pierwszej kolejnosci pokrywac wartosc z pkt. 1. Przy wczesniejszym wykupie to my placimy.

3. pozostala kwota z odszkodowania przelewana jest na rachunek leasingobiorcy i ot cala filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta ma polisę Komfort z taką opcją, że przez 3 lata możesz opłacać stałą składkę ale w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej masz gwarancję wypłaty 100% jak za nowe auto z faktury przez okres całych 3 lat od chwili odbioru auta od dilera. To jest możliwe tylko przy nowym samochodzie odbieranym z salonu. Żona miała tak ubezpieczoną toyotę, ale niestety już mięły 3 lata i wartość auta na polisie od razu mniejsza o 45% :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu nie było już A8 kupić :thumbdown: :thumbdown: :polew: :polew:

żarcik- będzie zacnie- człowiek osłonę kupi w ASO i już jest zadowolony a tu taki zakup- współczuję tych 2m-cy oczekiwania na auta- ale graty za perspektywę 360KM

:good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, jakieś mody planowane? Czy na razie pilnujesz Gwarancji? :)

po pierwszym przeglądzie przy 15tys program na tyle ile to możliwe z zachowaniem gwarancji i koła 18,

więcej mi nie trzeba :cool1:

Kuredu nie było już A8 kupić :thumbdown: :thumbdown: :polew: :polew:

szczerze to w poprzedniej A8 byłem zakochany - miała to coś, a obecną kiedyś pomyliłem z B8 jak z daleka przodem do mnie jechała[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 12:44_________________________________________________0-100km/h robi robotę a po programie ma być 4,xx do 100km/h więc rewelka

natomiast 100-200km/h jak oglądam w necie filmiki szału nie ma i tu będzie program niezbędny bo moje B8 lepiej jechało a tak naprawdę w trasie wykorzystuje się przyśpieszenia od 70km/h w górę

także liczę że poniżej 13sek 100-200km/h będzie robić po programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...